Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Kadra Polski na Euro 2016

Kadra Polski na Euro 2016 2016/05/30 12:27 # przez nowy
Rybus potwierdza: Euro nie dla niego Niewłaściwy klucz/sekret konsumenta w konfiguracji

Wielka Szkoda..

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Kadra Polski na Euro 2016 2016/05/30 14:57 # przez Legionista
Pewniak na lewej obronie wypada... Ehh... A jeszcze w dodatku jest w dobrej formie... Ta lewa obrona to faktycznie przeklęta.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Kadra Polski na Euro 2016 2016/05/30 20:48 - 2016/05/30 20:49 # przez Legionista
Dawidowicz, Sobiech, Tytoń - czyżby to oni odpadli? Ponoć takie przecieki po treningu. Z pary Sobiech - Stępiński zdecydowanie wyrzuciłbym tego drugiego.

Zobaczymy zaraz jak to faktycznie będzie wyglądać.
Ostatnio zmieniany: 2016/05/30 20:49 przez Legionista.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Kadra Polski na Euro 2016 2016/05/30 21:10 # przez Legionista
Bramkarze:

Szczęsny, Fabiański, Boruc

Obrońcy:

Glik, Cionek, Jędrzejczyk, Pazdan, Piszczek, Salamon, Wawrzyniak,

Pomocnicy:

Krychowiak, Grosicki, Błaszczykowski, Jodłowiec, Kapustka, Linetty, Mączyński, Peszko, Starzyński, Zieliński

Atak:

Lewandowski, Milik, Stępiński

Odpadli:

Wszołek, Rybus (kontuzje) oraz Tytoń, Dawidowicz, Sobiech


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Kadra Polski na Euro 2016 2016/05/31 09:42 # przez nowy
Chyba zgodnie możemy stwierdzić, że tylko Sobiech jest niespodzianką wśród odpadających.
Stępiński musiał przekonać Nawałkę lub jednak Sobiech (jak poczytywałem) nie pasuje do koncepcji gry AN.

W każdym razie Francja tuż, tuż. Jutro Holandia, blisko Litwa. I jedziem na Euro!

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Kadra Polski na Euro 2016 2016/06/01 20:20 # przez Legionista
No to gramy z Holandią!

Nawałka jak powiedział tak zrobił - wystawił namocniejszy skład:

Szczęsny - Piszczek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk - Błaszczykowski, Mączyński, Zieliński, Grosicki - Milik, Lewandowski.

Zastanawia mnie zmiana na bramce - zamiast Fabiańskiego jest Szczęsny, czyżby lepiej sie sprawował na treningach? Ja mocno będę się przyglądać Zielińskiemu bo ten chłpak mnie niezmiernie ciekawi a przeciwnik idealny aby pokazać się :)

Oby bez kontuzji!


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Kadra Polski na Euro 2016 2016/06/01 21:37 # przez Legionista
Do przerwy 0:1

Moje wnioski:

1/ niestety najsłabszy Zieliński... parę ważnych strat w środku pola po których szły kontry, nic ciekawego z przdu;

2/ tuż za nim Pazdan - bardzo elektryczny w obronie, gra nerwowo, na koniec mega ważna strata i od razu faulował, na EURO może za to wylecieć z boiska...

3/ skrzydła nie istnieją, Błaszczu gra?

4/ nasi są mega wolni w obronie, nie wracają natychmiast po stracie, są ciągle 2-3 metry za przeciwnikiem;

5/ na plus Szczęsny - czujny i co mógł to wyciągnął. Przy bramce bez najmniejszych szans;

6/ w miarę dobre pierwsze 20 minut, szkoda sytuacji Milika.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Kadra Polski na Euro 2016 2016/06/01 22:04 # przez Legionista
Jędza!!!! :D


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Kadra Polski na Euro 2016 2016/06/01 22:35 # przez Legionista
85. minuta, Szpakowski: "Zastanawiam się nad wnioskami z tego meczu..." :D


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Kadra Polski na Euro 2016 2016/06/01 23:13 # przez Legionista
Polska 1:2 Holandia

Pierwszy mega poważny sprawdzian i od razu go nie zdajemy!

Wielu tłumaczy ten wynik tym, że np. sa przemęczeni, nie chcieli pokazać wszystkiego, nie grali w najmocniejszym składzie (brak Krychowiaka), że to tylko sparing na którym można wszystko wybaczyć itd.

Ja to widzę przeciwnie - skoro gramy z takim przeciwnikiem i to w najmocniejszym obecnie możliwym składzie to znaczy, że chcemy pokazać się z jak najlepszej strony (oczywiście nie musimy zdradzać pewnych ćwiczonych zagrań). Ale co widzimy? Po pierwszych w miare dobrych 20 minutach siadamy... środek pola nie istnieje, skrzydła nie istnieją, w obronie mega nerwowo, brak podań otwierających dla napastników. Dodatkowo tracimy bramkę... Na drugą połowę wychodzą fajnie zmotywowani, cisną, w końcu strzelają bramkę po ewidetnie ćwiczonym rzucie rożnym - zagranie na długi słupek podczas gdy wszyscy atakuja krótki słupek robiąc miejsce do walki 1 na 1 dla Jędzy. Tu troszke się mimo wszystko zdradzili ale OK - to jestem w stanie zrozumieć. Po bramce jeszcze moment ciśniemy po czym schodzi powietrze i zaczynamy nie istnieć. Znów wolni w obronie, elektryczni obrońcy, przegrywamy środek pola, cała masa błędów w obronie i 1:2. Do końca już nic sie nie zmienia i przegrywamy.

ZMIANY:

Ciężnki temat - od początku drugiej połowy za Błaszcza wszedł Kapustka i gra nieco ruszyła. Wszedł Linetty w 67 minucie i nie zrobił chyba żadnej (!!) dobrej ofensywnej akcji; w 77. minucie pojawił sie Peszko i podobnie jak poprzednik - zero zagrożenia z przodu. Zastanawia mnie również bardzo późna zmiana Stępińskiego - chłopak pojawił się dopiero w 87. minucie - czyżby Nawałka w niego nie wierzył?

Nie cierpie głupiego tłumaczenia się, zwłszcza na zapas (już przed meczem). Ale w tym wszystkim widzę jeden duży plus - ten balonik, który jest pompowany - dużą część powietrza właśnie uleciała - osobiście uważam to za duży plus! Lepiej teraz przegrywac z dobrymi i wyciągać wnioski z błędów aby ich nie popełnić na Euro niż na odwrót - jechać w mniemaniu, że jesteśmy najlepsi i nikt nic nam nie zrobi.

Następny sparing w Krk z Litwą za 5 dni - niech tu da zagrać części zmiennikom, np. Starzyńskiemu


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.116 s.
Zasilane przez Forum Kunena