Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

LM Euro 2016 - gdzie gramy? (Drugie podejście)

×

Ankieta: LM Euro 2016 - gdzie gramy?

UEFA Euro Fantasy Bez
7 41.2%
UEFA Euro Fantasy Bonusy
8 47.1%
FE2016.pl Bez
2 11.8%
FE2016.pl Bonusy
Bez głosów 0%
Fantasy Piłkarzyki
Bez głosów 0%
Fantasy Expert
Bez głosów 0%
Łącznie oddanych głosów: 17
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wziąć udział w tej ankiecie
LM Euro 2016 - gdzie gramy? (Drugie podejście) 2016/06/06 22:17 - 2016/06/06 22:43 # przez nowy
Dziękuję za opinie i wnioski. @Słowik: muszę odrzucić :) Nie mamy mocy przerobowych i czasu by temat dalej ciągnąć.

@Akneo: uwielbiam zdanie, które zakłada, że "każdy" :)

Poza tym przy dyskusji kiedy zmiany robić ("zmiany w trakcie kolejki"), ważne jest takie zdanie z zasad:
"After all matches on a single day have finished and before the next matches start, you can [...]"

Chyba nikt nie spojrzał, co? :) Mogłem to wyraźnie napisać w rozpisce.. ale myślałem, że to jasne ( na początku pisałem "zmian pomiędzy dniami meczowymi") pamiętając LMCL (choć tam to byłoby widać tylko przy "ruskim" meczu o 18).
Ostatnio zmieniany: 2016/06/06 22:43 przez nowy.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LM Euro 2016 - gdzie gramy? (Drugie podejście) 2016/06/07 09:16 # przez AS Massud
Nowy, dobry cytat przytoczyłeś.

Pamięć prezesów krótka jest. Graliśmy już w LM euro czy LM mistrzostwa świata i obowiązywała tam taka sama zasada. Czy w lidze mistrzów nie jest podobnie? Nikt nie pisał, że brak dostępu do neta uniemożliwia grę. Poza tym o czym my mówimy? Nawet ja zacząłem korzystać z internetu w komórce (wprawdzie w ograniczonym wymiarze:D). Fajna dyskusja była, tylko o nieistniejących problemach:)

Inna kwestia. We wcześniejszej dyskusji podnoszono głosy, że "brak bonusów" to już tradycja LM. Chwila, moment, tradycja ta została wynaleziona do dwa sezony temu i tylko odnośnie WL i tylko z uwagi na wielką szczodrość twórców gry. Czy euro też jest tak dużo kasy na stracie? Trudno stwierdzić, ale nie pamiętam takich uwag przed czterema laty.

I ostatnie pytanie do zwolenników "tradycji wynalezione". W LMPL od przyszłego sezonu też bez bonusów gracie?:)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LM Euro 2016 - gdzie gramy? (Drugie podejście) 2016/06/07 10:56 # przez nowy
@Massud: to nie dyskusja o problemach a raczej o wyzwaniach :) Po to mamy LM by móc zagrać wedle naszych zasad a przynajmniej o tym podyskutować. Tradycja sięga początków LM, gdzie nie było takich bonusów (aczkolwiek sponsorzy w Ekstraklasie byli od zawsze). W LMPL pojawiły się dopiero w poprzednim sezonie, w Ekstraklasie znaleźliśmy rozwiązanie by dla zabawy utrudnić (a wynikało to także ze zmian cen). To wszystko złożyło się na obecną dyskusję i głosowanie. To, że we wcześniejszych dużych turniejach nie rozważaliśmy kwestii bonusów - nic nie zmienia.

Jednocześnie jednak rozumiem sytuację. Rynek fantasy jest taki, że musi angażować Użytkownika. My możemy próbować modyfikować te zasady. Choć to może być wymagające (przy uefie obawiałem się czy zmiany "w trakcie kolejki" komuś nie wyjdą przypadkiem - z myślą o następnej kolejce klops w aktualnej plus pamiętam, że onegdaj w LMCL był z tym problem - nie wiadomo było jak to się zmienia).

O bonusach w LMPL jednakże też pomyślałem. Czy będą głosy przeciw nim? :) Acz to inna specyfika turnieju i samej rozgrywki.

Nauczka dla nas jednak jest, że z góry nie warto ograniczać zasad. Opierałem się na forum i naszych głosach w gronie Zespołu. Niestety nie patrzyliśmy globalnie. Ale ostatecznie dobrze wyszło. Plus jednak taki, że kilkoro Prezesów zmobilizowało się by nie tylko zajrzeć na forum, ale napisać :D

ps. z całego głosowania cieszę się, że nie wygrała fe2016.pl. Obawiam się czy dotrwają do końca turnieju - logo Uefy z Euro, tapeta Uefy tak, jakby to była oficjalna polska gra fantasy. Nawet media nie mogą ot tak użyć loga, chyba, że w ramach reklam oficjalnych sponsorów. Wątpię by zapłacili grube miliony uefie za to.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LM Euro 2016 - gdzie gramy? (Drugie podejście) 2016/06/07 21:28 # przez slowik
Ja jestem przeciwko wszystkim bonusom w kazdej grze ;)

Po prostu old school i juz.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.120 s.
Zasilane przez Forum Kunena