Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

1. kolejka Euro

1. kolejka Euro 2016/06/13 22:53 # przez Legionista
Belgia - Włochy

CO ZA MECZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdecydowanie najlepszy, póki co, mecz Mistrzostw!! A akcja z bramką na 2:0 - majstersztyk!! Team Spirit na najwyższym poziomie!


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Euro 2016/06/13 23:10 # przez barni87
jak do tej pory nie oglądałem tylko meczu albania-szwajcaria i jak dla mnie najlepszym meczem był mecz otwarcia, dzisiejszy cóż belgia waliła głową w mur a włosi sporo niedokładnych piłek mimo wszystko, bonucci asysta palce lizać , druga bramka może taka ładna bo wróciło się 2-3 belgów ... Candreva dzisiaj zwalnia tempo jak pkp polskie!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Euro 2016/06/14 09:09 # przez nowy
Dla mnie Belgia - Włochy też najlepszy meczem. Zdecydowanie. Jak piłka chodziła. Jakie tempo. No i Włoch pokazał pazur. A Belga jedni wymieniali w gronie czarnego konia; inni jako największe rozczarowanie. Są pośrodku i jeszcze coś pokażą.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Euro 2016/06/14 19:46 # przez barni87
austria-węgry
co prawda myślałem że austria wygra ale jedna akcja węgrów i 0-1 , natomiast brawa dla "naszych ziomków" że się nie cofnęli , grając przeciwko 10 trener wymienia napastnika za napastnika. To jest to !

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Euro 2016/06/14 21:10 # przez Legionista
Ale mega słabo zagrała Austria. Mam wrażenie, że zlekceważyli Węgrów i dostali po uszach za to.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Euro 2016/06/15 07:37 # przez nowy
Austriaków nieco tak obstawiałem (w typerze remis, ale z podpórką). A tu jeszcze porażka.
Ciekawie w grupie, bo Islandczyk skutecznie postawił się Portugalii.

Nie wiem na ile to prawda, ale w Islandii pozostało tylko troje ludzi na stadionie było 5% populacji Islandii a w całej Francji ponoć jest 15% ;) Fajnie kibicuje się takim drużynom. A bramę strzelił znany z zatrzymania prób podboju Europy przez Lecha.

Przechodni kapitan ma swoje minusy. Był Giroud (5), był Oezil (6), ostatecznie Ronaldo (2).

Mimo to tabela baaardzo mi się podoba :)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Euro 2016/06/15 08:05 # przez nowy
Fajna historia islandzkiego bramkarza. Choć w Polsacie mówili, że na co dzień jest "dyrektorem", to chodziło o reżysera ;) www.sport.pl/euro2016/1,136510,20242002,...ldorsson-tworzy.html

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Euro 2016/06/15 08:52 # przez barni87
@Nowy
Nie wierze ze zlekcewazyles tak islandie! Nie maja nazwisk ale druzyna mega solidna! Nawet na nich postawilem ale na czysta 2 xD w grupie stracili 6 bramek z czego 3 w ostatnich dwoch meczach jak juz mieli awans. A w grupie nie byle kto...czechy holandia turcja i niewygodny kazachstan!
Zaskoczeniem byli wegrzy ale na live postawilem w 80min ze strzela jeszcze jedna. Nie moglem przegapic po tym jak ofensywnie byli nastawieni do samego konca.
Pierwsza kolejka dla Nowego prawie na wszystkich frontach !GG

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Euro 2016/06/15 09:11 # przez nowy
@Barni: nie zlekceważyłem, pewny nie byłem :) ale obstawiałem jednak wygraną Portugalca i Cristiano na kapitanie. I cieszyłem się, że Islandczyk ugrał punkt. Baaardzo mi się nie podobała postawa Cristiano.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Euro 2016/06/15 09:38 # przez lojer
@Nowy - tak się w polsacie znają: director = dyrektor.

Ragnary dały radę, choć myślałem, że jednak Portugalię złoją. Stawiam, że i tak zdobędą 7 pkt.

Jeszcze o studiach polsatowych - zauważcie jak jest i Dziekanowski i Gmoch, to Gmoch prawie zawsze się nie zgadza i przerywa Dziekanowskiemu. W drugą stronę mniej, ale też działa. Poza tym trener Jacek ciągle czegoś wypatruje a to na suficie, a to na podłodze. Jak nie ma flamastra i monitora, to już nie to... Zwłaszcza, że ciągle mu musi podpowiadać jak się nazywa jakiś piłkarz i gdzie gra.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.188 s.
Zasilane przez Forum Kunena