Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

1/8 finału Euro (4. kolejka)

1/8 finału Euro (4. kolejka) 2016/06/27 22:54 # przez Legionista
Ale widzę sposób na sukces! Trzeba w jeszcze większej ilości kibiców "najechać" Francję! Islandii wystarczyło 15% populacji ;) Polaków może być więcej! :D


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1/8 finału Euro (4. kolejka) 2016/06/27 22:58 # przez Legionista
Isladnia pokazała jak ważna w turnieju jest fizycznośc i wytrzymałość! Zdominowali Anglików (!!) w powietrznych pojedynkach a po upadkach nie było płaczu tylko szybko wstawali i biegli za wrogiem! Tak się nadrabia braki techniczne :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1/8 finału Euro (4. kolejka) 2016/06/28 00:36 # przez barni87
idealne warunki dla złodziei islandzkich :D

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1/8 finału Euro (4. kolejka) 2016/06/28 07:27 - 2016/06/28 07:28 # przez grzes
Brawo Islandia, drugi brexit w ciągu 4 dni , oni mogą pokonać Francję.
Ostatnio zmieniany: 2016/06/28 07:28 przez grzes.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1/8 finału Euro (4. kolejka) 2016/06/28 11:06 # przez lojer
Wszyscy ci eksperci piszący przed mistrzostwami i dziwiący się dobrym wynikom Islandii są do bani. Wystarczyło śledzić eliminacje, żeby wiedzieć, że są jak monolit, walczą do upadłego. I jak się z nimi nie walczy tak samo, to lipa. Dla mnie byli faworytem grupy i (obstawiałem trzy wygrane w grupie). Angole bez pomysłu, bez trenera, Runi fatalny w tym meczu, obrońcy jak zaczarowani (nie wiedzieli, że Islandia strzela w taki sposób po rzutach z autu???)
Brawo Ragnary! Teraz powtórka z historii - czyli trzeba zdobyć Paryż. Jak im pary starczy, to jest to realne. Obstawiam 60/40 dla Ragnarów.
No i jeszcze Ragnar strzelił gola :D

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1/8 finału Euro (4. kolejka) 2016/06/28 12:25 # przez nowy
Ototo. Podobne skojarzenie z Ragnarem Lothbrokiem mam :) Kto ogląda Wikingów i przeszukał historię - ten wie ;)
Na pewno na Islandii są potomkowie Ragnara - bo tam pewnie osiedlili się co niektórzy. Po najeździe na Anglię było złupienie Paryża. Do boju!

Z ostatniej chwili: 10 lipca mają grać the POL-ICE ;)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1/8 finału Euro (4. kolejka) 2016/06/28 14:48 - 2016/06/28 14:51 # przez barni87
@ lojer
po wczorajszym meczu Islandii wykluło się całe masę ekspertów którzy islandię mieli za faworyta... ale to po meczu !
tak czy siak pokazali jaja i wygrali , powtórzę to co pisałem już w relacji live z Nowym , dla mnie porażką są powołania trenerów hiszpanii i anglii i zapłacili oboje wczoraj !!
WILSHERE ????????? gość nie zagrał DWÓCH pełnych meczy w całym sezonie !!
Stturidge bym się jeszcze czepił , co prawda zagrał ( jak na niego) sporo meczy ale to człowiek szklanka co przeszkadza mu złapać optymalną formę.
ustawienie Shreka w roli rozgrywającego jak w klubie tak i w reprezentacji gryzie po oczach. Strasznie mi go żal że zmarnowali takiego lisa pola karnego.
w pewnym momencie było na boisku 4 środkowych napastników , kto miał im podać piłkę ?? wilshere ?
Co do hiszpanów...
FABREGAS? sezon w klubie do zapomnienia ,nie ważne czy dlatego że chcieli się pozbyć trenera , miał może 5 meczy z przebłyskiem chociaż zawyżam w górę, wczoraj kompletnie niewidoczny.
Lucas VAzquez - Del Bosqe czy ty na głowę opadłeś ? gość zagrał może w 5 meczach 90minut. i po 15 minut w kilkunastu...

Jak Angoli mi nie szkoda tak Hiszpanów bardziej, trenerzy od siedmiu boleści...
My tu gadu gadu a dzisiaj LIGA MISTRZÓW RUSZA!:D
Ostatnio zmieniany: 2016/06/28 14:51 przez barni87.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1/8 finału Euro (4. kolejka) 2016/06/28 17:50 # przez nowy
Steve Mclaren komentuje Anglia - Islandia: spoko, loko, "keep dominating" i...



za www.sport.pl/euro2016/1,136510,20316443,...na-decydujacego.html


A tu bardzo fajna sklejka wideo:



za www.sport.pl/euro2016/1,136510,20315470,...ilm-skad-wzieli.html

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.140 s.
Zasilane przez Forum Kunena