Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2017/08/18 21:42 # przez slowik
To mamy teraz tylko dwóch nastoletnich bramkarzy w I drużynie?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2017/08/18 23:08 # przez lojer
Strach się bać co dalej z takim bilansem na starcie - 4 mecze, 9 punktów (Podbeskidzie 1, Sosnowiec 3)...

Mecz z Górnikiem meczem paradoksów - Leandro co pięknie zaasystował, to zaraz zawalił z karnym. Getek fantastycznie przymierzył z wolnego, to potem mega wpadka i strata bramki. W Górniku podobnie Szysz (wychowanek) - najpierw błąd przy kryciu Banaszewskiego, potem gol.
Jedyny z samymi minusami to Serek Prusak - podarował rożny (gol) i wolny (gol). Dziennikarze bezlitośnie wzięli go do wywiadu to i powiedział co mu w duszy gra: "Zapie...liłem dziś ten mecz i tyle".

Pozytywnie pokazał się Banaszewski - nie chodzi o gola, ale o ogólne wrażenie. Djermanović walczy, ale powinien lepiej przymierzyć w drugiej połowie, gdy był sam na sam (po błędzie obu stoperów Górnika). Granczow dziś nadawał się do drużyny Pira - bardzo elektryczny.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2017/08/18 23:22 # przez nowy
Co za mecz!!

Niestety oglądałem tylko fragmenty 1. połowy i ostatnie 10 minut. Ale dzięki relacjom Grzesia, Lojera, Ola i Elvisa byłem na bieżąco - dzięki Panowie!! :-)

Z tego co widziałem, słyszałem i przeczytałem - to mecz poprawny z naszej strony i kolejny krok ku lepszemu. Już nie tylko stwarzamy sytuacje, ale je wykorzystujemy. Najbardziej cieszy mnie gol z rożnego - no wreszcie piłka trudna dla rywala w pole karne, inne zestawienie "szarańczy" (wychodzą z bramki). Ototototo!
Uśmiechnąłem się też widząc spryt Banaszewskiego, który odsunął mur dla Getka.

Niestety błędy - świetnie ujął to Lojer. Dodatkowo przy błędzie Getka, Kiercz dał się łatwo ograć. Przy bramce na 1:2 Granchov też dał rywalowi uciec.

Emocje były. Musiałem wyjechać na miasto na starcie 2. połowy. W Mielcu z reguły o tej porze jest pusto, ale w piątek przy takiej pogodzie jest ruch a teraz nie było nikogo! :)
Fajno było też słyszeć nasze trybuny w TV.

Zwróciłem uwagę na wypowiedź Prusaka, on to powiedział ze trzy razy. Już wiem dlaczego kibice go tak szanują i cenią. W kontekście Dąbrowskiego po meczu Legii, świetnie daje kontrast podejścia do "pracy".

--
@Słowik: w Łęcznej na ławce Kozioł. Nastąpiła zmiana - Libera do Stali II, Kozioł do I drużyny. Strączek (nastoletni) z tego co się orientuję jest kontuzjowany.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2017/08/19 10:54 # przez Woody
Ja to mam szczęście. Co oglądam mecz Stali w TV to emocje jak w najlepszych meczach Ligi Mistrzów:D

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2017/08/19 12:27 # przez nowy
@Woody: to chyba będziemy Ci transmisję online ze stadionu robić gdy tv zabraknie ;)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2017/08/19 14:10 # przez grzes
Dobry dla widza mecz, Stal bardzo skuteczna, ale dekoncentracja w obronie kosztowała nas stratę goli (szczególnie ten trzeci). Prusak dał nam w zasadzie 3 gole - Wrońskiego, Djermanovica i Getingera. Świetna asysta Leandro. Wydaje się, że transfery Wrońskiego i Djermanovica (powinien wykorzystać tę setkę w II połowie) się " spłacają", dalej nie przekonuje mnie W. Gancarczyk, ale obecność Janoty i Bernhardta powinna z niego wyzwolić dodatkowe możliwości. Wolny Getingera świetny, nie na siłę a precyzyjnie i weszła. Nie mam nic przeciwko tak skutecznej grze w środę o 19:00 z Pogonią Siedlce, z nimi w 1 lidze jeszcze nie wygraliśmy i pasuje to zmienić. Stal na 3 miejscu - przynajmniej do dziś - fajna rzecz. A Sosnowiec właśnie zwolnił trenera,

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2017/08/20 20:35 # przez slowik
Teraz widać jak bardzo szkoda przegranych w Tychach i u siebie z Piastem.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2017/08/21 12:36 # przez Woody
@Słowik Z Piastem to był PP :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2017/08/21 14:49 # przez slowik
@Woody: no właśnie szkoda, że odpadliśmy z drużyną z ostatniego miejsca w tabeli ekstraklasy.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2017/08/23 21:52 # przez slowik
Jak wyglądał mecz z Siedlcami?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.207 s.
Zasilane przez Forum Kunena