Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Wybory

×

Ankieta: Wybory

Bronisław Komorowski
1 16.7%
Andrzej Duda
1 16.7%
Oddam nieważny głos
3 50%
Nie zagłosuję
1 16.7%
Łącznie oddanych głosów: 6
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wziąć udział w tej ankiecie
Wybory 2015/05/22 23:13 - 2015/05/22 23:16 # przez barni87
dodam że program wojewódzkiego który 5 dni przed wyborami zmienił gości i zaprosił Bronka zszedł na ostatnie psy a Pan kuba sprzedał się dziwka:f
Ostatnio zmieniany: 2015/05/22 23:16 przez barni87.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Wybory 2015/05/23 09:50 # przez nowy
Na czas ciszy wyborczej blokuję temat.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Wybory 2015/05/24 23:07 # przez zupka
Andrzej Duda! Między uda!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Wybory 2015/05/25 13:45 # przez grzes
jest bardzo ciekaw czy prezydent elekt w przyszłym roku poda się do dymisji, gdy nie zrealizuje swoich wyborczych postulatów co PUBLICZNIE zapowiadał
pewnie nie a winą obarczy układ (PO)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Wybory 2015/05/25 14:15 # przez zupka
spełnić ich nie może, ale faktem jest, że bardzo ładnie mówił po ogłoszeniu wyników w przeciwieństwie do Bronka, który się skompromitował jakimś pospolitym ruszeniem i totalnym bełkotem. Słuchając go poczułam ulgę, że na niego nie głosowałam.

A karta do głosowanie była strasznie mała i nie dało się za bardzo pobazgrać. Czułam się też skrępowana bo nie było kabin wyjątkowo - jak tu bazgrać po karcie wyborczej przy tylu świadkach? nie jestem aż tak antystemowa

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Wybory 2015/05/25 21:03 # przez nowy
Głosowałem jak zapowiedziałem, więc mam w tym udział. Jak pisałem, obaj niewiele się różnią. Teraz każdy będzie rozliczał prezydenta elekta (i słusznie), ale może niewielu pamięta, co mówił ustępujący prezydent 5 lat temu (oddałem na niego wtedy głos w II turze). Obniżenie podatków, utrzymanie wieku emerytalnego, podwyżki dla nauczycieli, reforma służby zdrowia... Brzmi znajomo?
Teraz straszą pisem i średniowieczem (sic), ale wszyscy (łącznie z Panem Dudą i tym całym pisem) muszą wiedzieć, że wiele głosów za zmianą były jak mój - jako sprzeciw i wkurczak na to, co widać było ostatnio (w wersji light: ch**, ale stabilnie). Nie ukrywam, że Panu Komorowskiemu dostało się nie tylko za swoje 5 lat działania, wiedzę o swojej pracy i tych wszystkich szogunów, ale także za rządzących parlamentarzystów (w końcu miał ostatni długopis w wielu sprawach).

Ale jest ta delikatna, ale zauważalna różnica między nimi. Zgadzam się z Zupką, że słowa po ogłoszeniu wyników (gdy nie ma wycinków, skrótów myślowych w mediach, tylko pełna wypowiedź na żywo) dużo mówią o nich. Pan Komorowski bardzo ładnie zaczął, ale później już go nie rozumiałem (jak w wielu przemówieniach). Pan Duda (takie wrażenie: autentycznie zaskoczony i chyba poczuł co go czeka i jaka odpowiedzialność na niego spadła) bardzo fajnie, tak, jak na taki urząd przystaje. Jak będzie, przekonamy się.


ps. @Barni: trafiłeś w piątek w sedno.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Wybory 2015/05/27 18:38 # przez olo
Putin jako pierwszy złożył gratulacje Dudzie drugi ponoć Łukaszenko :) Ciekawe.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.294 s.
Zasilane przez Forum Kunena