Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Igrzyska Olimpijskie Rio 2016

Igrzyska Olimpijskie Rio 2016 2016/08/06 21:31 # przez nowy
Otwieram temat, bo mam nadzieję pocieszymy się wspólnie z medali w Rio.

Na starcie Rafał Majka i brąz w wyścigu kolarskim.
Oglądałem ostatnie 10 km. Szkoda, że go złapali, ale wielkie, wielkie brawa!!

Z Mielca w chodzie startują Paulina Buziak i Rafał Augustyn a ich trenerem jest Krzysztof Augustyn, na co dzień trenujący w LKS Mielec.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Igrzyska Olimpijskie Rio 2016 2016/08/07 22:30 # przez Legionista
@Nowy: oglądałem nieco więcej - super jechał a po kraksie była chwila, że wierzyłem, że będzie złoto :)

Ale jak oni szybko w te zakręty wchodzili... fajnie to było widać, jak kamerzysta na skuterze nie jest w stanie ich dogonić :)

Z innych dyscyplin - fajnie zagrali nasi siatkarze plażowi pokonując parę niemiecką, dzisiaj siatkarze zgodnie z planem roznieśli Egipt a obecnie piłkarze ręczni męczą się z Brazylią...


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Igrzyska Olimpijskie Rio 2016 2016/08/10 07:09 # przez grzes
Ręczna dołuje, siatkówka po horrorze z Iranem ma 2 zwycięstwa, doping u ciezarowcow i niezgloszenie plywaka do zawodów to rzeczywistość Polski w Rio, na razie tylko jeden medal i tak chyba będzie do następnego tygodnia, plan co najmniej 10 będzie trudno zrealizować, ale nadal jest to możliwe. I jeszcze występ Radwańskiej-dramat.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Igrzyska Olimpijskie Rio 2016 2016/08/10 09:04 # przez barni87
Ja to tych Igrzysk nie czuję w ogóle!!
Myślę że to przez prowizorkę na każdym kroku... w kolarstwie nie przygotowane numery, w wioślarstwie jakieś fale i bakterie wirusy w wodzie, dzisiaj w basenie woda zmieniła kolor! A wioska się rozpada.
W dodatku zrobili to w Rio które jest biedne jak ch.. i Ci biedacy patrzą jak ich kraj wydaje miliardy na nowe stadiony o których się zapomni i zarosną mchem jak w pozostałych miejscach gdzie były igrzyska.
Spoko że zawody ale czy faktycznie warto robić wszystko od nowa? Może warto byłoby wykorzystać stadiony które są, sam nie wiem.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Igrzyska Olimpijskie Rio 2016 2016/08/11 09:20 # przez nowy
Mam podobnie, przechodzę dość obok igrzysk.

Tu jeszcze dopingi u naszych, które są tak dziwne, że i teorie spiskowe dopuszczam.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Igrzyska Olimpijskie Rio 2016 2016/08/12 17:28 # przez Legionista
A ja przeciwnie - oglądam ile się da i każdego dnia mam kilka takich "pojedynków" gdzie się ekscytuję :) Oglądaliście wczoraj pokaz siatki w meczu z Argentyną?? REWELACYJNY mecz :)

Ale najlepsze dopiero się zaczyna czyli LEKKOATLETYKA :D


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Igrzyska Olimpijskie Rio 2016 2016/08/12 17:39 # przez grzes
szczególnie trzeci set - palce lizać, gra z obu stron świetna, ilość setboli dla Argentyny i meczboli dla Polski w sumie chyba 15, brawo wioślarki, pływacy fatalnie, ciężarowcy - wiadomo, ręczni się podnieśli

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Igrzyska Olimpijskie Rio 2016 2016/08/12 21:32 # przez nowy
Siatkarzy widziałem początek i właśnie końcówkę 3. seta - mega.
Wioślarki to morowe dziewczyny! Niestety nie widziałem na żywo.

Także Rio nadal mnie nie rusza.. ale na naszych chętnie patrzę jak jest okazja.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Igrzyska Olimpijskie Rio 2016 2016/08/18 02:29 # przez Legionista
No i siatkarze odpadli...

Teraz grają ręczni z Chorwacją - pierwsza połowa MARZENIE!! Druga równiez dobrze się zaczęła! Oby dali radę!


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Igrzyska Olimpijskie Rio 2016 2016/08/18 02:57 # przez Legionista
1:20 do końca i prowadzimy 2 bramkami! 28:26! I gramy do końca z przewagą zawodnika po czerwonej kartce dla Chorwata!


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.180 s.
Zasilane przez Forum Kunena