Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Przed 9. sezonem LM Champions League

Przed 9. sezonem LM Champions League 2016/09/15 08:57 # przez nowy
Cóż tu o Legii pisać... dobrze, że z Barnim i Elvisem wybraliśmy Ligę Mistrzów na świeżym powietrzu. Tam ugraliśmy remis z młodszymi, lepszymi, zgranymi i też grali głównie na czarno z żółtymi znacznikami ;)
Gdy kopaliśmy, z okolicznych domów było słychać wielki krzyk. Człek myślał, że Legia strzeliła...


Za to w LMCL zaczynam pięknie (znowu), 92 oczka. Aguero zamiast CR cud, miód wybór (tu Barni odrobił polecenie Suareza za Messiego, bo o Aguero pisał, że wart jest).

@Akneo: 101 chyba jednak nie wpadło.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Przed 9. sezonem LM Champions League 2016/09/15 09:24 - 2016/09/15 09:26 # przez Woody
Mecz był ustawiony od początku bo czego się spodziewać gdy gramy z Niemcami a sędziuje Rosjanin. To była powtórka z paktu Ribbetrop Mołotow! Dzielni przedstawiciele narodu Polan z trybun próbowali wesprzeć bezsilnych i osamotnionych w walce 11 bohaterów, którzy nie mieli szans przeciwko zmasowanym atakom niemieckich agresorów do spółki z sędzią. Niestety na drodze stanęła im sitwa zdradzieckich stuardów!
... W 6 minucie meczu było słychać strzały!
www.gol24.pl/liga-mistrzow/a/mecz-legia-...inacja-bvb,10629212/
Ostatnio zmieniany: 2016/09/15 09:26 przez Woody.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Przed 9. sezonem LM Champions League 2016/09/15 10:08 - 2016/09/15 11:22 # przez lojer
@Woody
Czyli Legia była lepsza w rzutach wolnych i rożnych.

Ciekawe, że Brzyski nie trafił na memy, przecież w ostatniej chwili został pozbawiony szansy na sześć zer...
Ostatnio zmieniany: 2016/09/15 11:22 przez lojer.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Przed 9. sezonem LM Champions League 2016/09/15 10:22 # przez grzes
to pewnik Legia jest w sporym kryzysie, w lidze słabo, bo chcieli awansować, po awansie nic się nie zmieniło do tego słaby start, nie piszę, że kompromitacja, ale widać było brak chęci walki i zaangażowania, na tle tego meczu widać, że dzieli nas przepaść od klubów występujących w LM i potrzeba wielu lat, aby im zacząć dorównywać
inna sprawa to kibice, tyle lat czekania na LM (niektórych na świecie nie było kiedy Legia grała w LM poprzedni raz) i .... fajny doping, ale race i próby dojścia do fanów Borussii to chyba za dużo, będą kary: finansowe na pewno, może kolejny mecz bez publiczności, a nie wiem czy Legia nie ma jakiejś kary w zawieszeniu od UEFA, więc może być nieciekawie - na tym polu klapa, która może się odbić czkawką

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Przed 9. sezonem LM Champions League 2016/09/15 11:35 # przez lojer
Na szczęście dla Legii zawieszenia już minęły, więc nie wyrzucą jej z pucharów, ale i tak mogą dostać zakazy za okrzyki rasistowskie (ponoć skandowali Nutte - dziwka- Borussia, ale niektórzy słyszeli Jude Borussia).
www.legia.sport.pl/legia/1,139320,206955...i-po-awanturach.html

Sportowo katastrofa, europa dwóch prędkości i to wszystko chłopaki nastoletnie albo ledwo po dwudziestce. Patrząc wczoraj na mecz doszedłem do wniosku, że wolałbym chyba obejrzeć mecz Borussia - Sporting albo Sandecja - Pogoń Siedlce, w każdym razie jakikolwiek, w którym nie byłoby tak żałosnej różnicy poziomów na każdym polu. Chyba wszyscy widzieli, że Borussia nie dawała z siebie nawet pół maksa, w tempie spacerowym rozwalcowała Legię. Mogła się Legia przynajmniej pokazać super na polu oragnizacyjno - kibicowskim, ale tu też niezawodni troglodyci (race, wyzwiska, bojówka). Ręce opadają.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Przed 9. sezonem LM Champions League 2016/09/15 11:47 # przez nowy
"Nutte Borussia" to ponoć w całych Niemczech pokrzykują na nich. I tak wedle oświadczenia klubu było.
Zresztą nieważne, tu nawet nie trzeba rasistowskiej poprawności by karać, szczególnie za ten wjazd na trybuny... Prawda, mogła choć Legia pokazać się poza boiskiem... Akurat na tle trybun Borussii wręcz super okazja.

Teraz jedna wielka szydera, kary, spuszczone głowy sfrustrowanych piłkarzy (Niko rzekł, że został by grać w LM), kolejne dziwne słowa i ruchy Hasiego (Borussia nie analizowała gry Legii, bo... ta za często zmienia skład).

Tak, ręce opadają.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Przed 9. sezonem LM Champions League 2016/09/15 11:52 # przez lojer
A kolejka wyszła jednak całkiem całkiem, 9 pkt stracone na Oblaku, to tyle akurat co tracę do lidera (Nowy szykuj się do zmiany).

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Przed 9. sezonem LM Champions League 2016/09/15 11:57 # przez barni87
chłopaki sukcesem był awans do LM...
chyba za dużo oczekujcie od polskich kopaczy, znowu wyjdę na pesymistę :P
ale Borussia to nie jest średniak ligi tylko pretendent do mistrzostwa w jednej z najsilniejszych lig świata. Jeśli ktoś wierzył że Legia ugra choć jeden punkt to żyje w swoim świecie.
Ostrzegam że z realem będzie jeszcze gorzej, a Sporting wczoraj udowodnił że wcale o 3 miejsce w grupie nie chce się bić.
Prawda jest taka że skończy Legia z 0 ilością punktów , kwestia tego jak bolesny dla oczu będzie bilans bramkowy ;]
Podpisano: realista nie pesymista :D

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Przed 9. sezonem LM Champions League 2016/09/15 12:11 - 2016/09/15 12:13 # przez nowy
@Barni: tu nie chodzi o to, że nic nie ugrają. Tu też chodzi o styl w jakim się przegrywa. Nie uważam też, że co mecz będą bęcki (Bate ma chyba rekord 24 bramek straconych a Dinamo Zagrzeb bilansu 0:18).

Sami piłkarze (Malarz) i Hasi mówili, że liga ważniejsza teraz, bo awans do LM jest i to sukces (pytanie czy dobrze, że tak mówili - bo na pewno ich to nie usprawiedliwia). Zresztą Hasi tym składem to potwierdził.

Ciekawe jak teraz zareagują wszyscy i jak to się potoczy.

@Lojer: spokojnie, w tym roku niemal wszystko zaczynam pięknie a później ;)

Przy okazji: nie jestem do końca pewien, ale nie zatwierdziło mi zmian wt/śr. To strata 3 pkt (Andre mi został z 5 oczkami, miał wejść za Hendrixa 2). Pewny jednak nie jestem czy... kliknąłem "save", bo z doskoku to robiłem.
Ostatnio zmieniany: 2016/09/15 12:13 przez nowy.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Przed 9. sezonem LM Champions League 2016/09/15 13:41 # przez lojer
@barni - absolutnie nie miałem innych oczekiwań, spodziewałem się takiej dysproporcji (serio mało się nie udławiłem czytając post @Legionisty, że liczy na 2-2 oraz Gui i Niko), ale jednak co innego się spodziewać, a co innego zobaczyć jak żółte strusie pędziwiatry śmigają wzdłuż i wszerz legionistów, stąd i spisane spostrzeżenia

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.115 s.
Zasilane przez Forum Kunena