Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Sezon 9. LM Champions League

Sezon 9. LM Champions League 2016/05/05 20:38 # przez barni87
w takim razie wybraliście (założyciele LM) najlepiej jak się dało :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Sezon 9. LM Champions League 2016/05/05 21:13 # przez Legionista
@Nowy: jaki poetycki opis picia piwa :D

Ja to też widzę inaczej - czemu hiszpańska jest niby nieciekawa? Poza wspomniana trójka jest fajnie grajaca Sevilla ktora rzadzi w Lidze Europy. Poza tym zawsze zdarza sie, ze slabsze druzyny graja gorsza pilke ale to samo tyczy sie ligi angielskiej - ogladalem duzo meczow ligi angielskiej i tam tez takich jest sporo. Z tym ze tam za slaby poziom zawodnicy zarabiaja krocie!

Co do tego ze Leicester pokazuje ze jest bardziej rowno - to co powiedziec o obecnej hiszpanskiej? :) w Anglii juz znaja mistrza a w Hiszpanii zapewne zdecyduje ostatnia kolejka. Poza tym fakt, ze leicester zdobywa mistrza bedac przez baaaardzo dlugo liderem pokazuje ze to nie pieniadze graja i przeplacani zawodnicy a wlasnie Ci ktorzy sa ambitni - swoja droga ciekaw czy jesli trafia do lepszych klubow to nadal beda grac tak ambitnie.

Ja zostane przy swoim czyli sportowo liga hiszpańska kladzie na łopatki resztę świata, liga angielska z sezonu na sezon stacza sie w dół. Mysle ze najlepszym testem moze byc przyszly sezon w wykonaniu Man City pod piecza Pepa Guardioli i nieograniczonego funduszu transferowego - oczywiscie rozliczenie na toe Europy czyli poprzez rozgrywki Ligi Mistrzów :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Sezon 9. LM Champions League 2016/05/05 22:05 # przez nowy
Też się wymądrzam, jak z hiszpańskiej najwięcej obejrzałem w tym sezonie paulanera ten niecały jeden mecz ;) w sumie więcej z Bundesligi widziałem.
A piszę tak pewnie przez to "przejedzenie" ligą mistrzów i jakoś trudniej mi przychodzi porównywanie siły przez te rozgrywki. Kiedyś to się czekało na mecz (nawet 10 lat temu, gdy już były to długie rozgrywki - te podróże przez pół Krakowa na Garczyńskiego :D i powrót by zdążyć na skróty), nie wspominając już lat 90tych.
I pewnie też dlatego, że tak katuję się Ekstraklasą przez co mniej uwagi poświęcam innym ligom ;)
A świętem teraz jest mecz Stali. Oczekiwanie, rytuał meczu :)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Sezon 9. LM Champions League 2016/05/05 22:55 # przez barni87
zgadzam się z Legionistą
rzadko bo rzadko ale tym razem stoję za nim że liga hiszpańska nie jest taka nudna. Oglądałem mecz czelsi z mlotkami i wyglądało mi to na porządną podwórkową kopaninę !
dzisiaj liverpool ładnie gra a vilareal śpi natomiast komentator przytoczył kilka statystyk które mają drużyny hiszpańskie w pucharach (o ile dobrze pamiętam) licząc puchar europy i LM przez ostatnie 3 lata 30kilka zwycięstw i tylko kilka porażek drużyn hiszpańskich. jeśli odpadały to grając z innymi hiszpańskimi zespołami

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Sezon 9. LM Champions League 2016/05/05 23:50 # przez Legionista
@Barni: :) czasem trzeba :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Sezon 9. LM Champions League 2016/05/06 00:41 # przez nowy
Barcelona i Real zjednoczeni. Ku chwale ligi hiszpańskiej :)
LM ponad podziałami!

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Sezon 9. LM Champions League 2016/05/06 08:19 # przez ohio

nowy napisał: Też się wymądrzam, jak z hiszpańskiej najwięcej obejrzałem w tym sezonie paulanera ten niecały jeden mecz ;) w sumie więcej z Bundesligi widziałem.
A piszę tak pewnie przez to "przejedzenie" ligą mistrzów i jakoś trudniej mi przychodzi porównywanie siły przez te rozgrywki. Kiedyś to się czekało na mecz (nawet 10 lat temu, gdy już były to długie rozgrywki - te podróże przez pół Krakowa na Garczyńskiego :D i powrót by zdążyć na skróty), nie wspominając już lat 90tych.
I pewnie też dlatego, że tak katuję się Ekstraklasą przez co mniej uwagi poświęcam innym ligom ;)
A świętem teraz jest mecz Stali. Oczekiwanie, rytuał meczu :)


amen.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Sezon 9. LM Champions League 2016/05/18 23:03 - 2016/05/18 23:04 # przez barni87
Sevilla dzisiaj wywalczyła 3 z rzedu puchar europy!!
Ostatnie 3 lata w europie to Hiszpanska masakra pilka nozna !!
W LM 2 hiszpanskie finaly ,a 3 razy Hiszpanie wygrywali
Po prostu miazga ! Dzisiaj graly 8 druzyna anglii z 7 hiszpanii tak dla uzmyslowienia gdzie sa anglicy xP
Ostatnio zmieniany: 2016/05/18 23:04 przez barni87.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Sezon 9. LM Champions League 2016/05/18 23:07 # przez Legionista
@Barni:
UWAGA: Pełna zgoda :D Dobrze mówisz! Hiszpańska piłka dominuje w ostatnich latach w Europie. A to co zrobiła Sevilla to niesamowita sprawa! 5 tytułów w 10 lat! i wszystkie w jednych rozgrywkach!

Tym bardziej dla mnie śmiesznie brzmi, że drużyny Premier League odpuszczają te rozgrywki... Sevilla może nie jest najsilniejszą hiszpańską ekipą ale pokazuje pełna klasę właśnie w Europa League.

Brawo Krychowiak!!

Sam mecz też był baaaardzo dobrze. Nie wiem co w przerwie swoim zawodnikom powiedział Emery ale podziałało na maxa!


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Sezon 9. LM Champions League 2016/05/19 09:28 # przez lojer
Brawa dla Sevilli, ale wczoraj oglądaliśmy dwa mecze - jeden w pierwszej połowie z ewidentną przewagą Liverpoolu (powinno być 3-0 z tymi nieodgwizdanymi karnymi) i drugi po przerwie, gdy na boisku była tylko Sevilla. Dziwny mecz. Sevilla mimo wszystko (te karne...) zasłużenie.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.184 s.
Zasilane przez Forum Kunena