Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

4. kolejka LM Champions League

4. kolejka LM Champions League 2016/11/03 15:00 - 2016/11/03 15:01 # przez barni87
@Nowy
Wczoraj to było widać- INTENSYWNOŚĆ !
Bałem się przy tak dużej intensywności o wytrzymałość chłopaków i tak z Krystkiem doszliśmy do wniosku ,błędnego wniosku, że ok. 70 minuty padną z sił. Jednak Legia nie zwolniła w czym pomogły na pewno dobre zmiany.
Kluczem w dzisiejszych meczach jak dla mnie to dobra gra na pamięć - szybka wymiana piłki bez zastanowienia, to ma być zakodowane,a Twój kolega na boisku ma tam za chwilę być :D
Ostatnio zmieniany: 2016/11/03 15:01 przez barni87.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LM Champions League 2016/11/03 20:14 # przez Legionista
Piękne czasy: wszyscy chwalą Legię za mecz w Lidze Mistrzów z Realem Madryt :)

Rozwaliły mnie dzisiejsze memy :D


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LM Champions League 2016/11/03 20:28 # przez Legionista
Jeszcze w kontekście pustego stadionu i np. tego co sie wydarzyło w ostatnich derbach Arka - Lech.

Dziś rano mi ciśnienie skoczyło jak oglądnąłem "Jeden na Jeden" z Błaszczakiem, który na pytanie o puste trybuny i wynikający z tego wstyd odpowiedział tak:
"Puste trybuny na wczorajszym meczu, to jest wstyd dla Polski. Ten problem należy rozwiązać na poziomie PZPN-u i klubów"

Ręcę mi opadły do samej ziemii... Rozumiem zatem, że obecna władza zakłada taką możliwość, że kluby piłkarskie same zmienią prawo i zdecydowanie zwiększą kary za burdy, stworzą własne sądy w których będą karać chuliganów itp? Z takim podejściem to nie mamy na co liczyć, że się sytuacja poprawi bo co to za kara - 2-letni zakaz stadionowy i grzywna w kwocie 800-1000 zł? Śmiech na sali!! Dla mnie dobrym porównaniem sa kary dla kiboli w Hiszpanii, którzy zostali ukarani za zamieszki przed meczem Legia - Real. Tam kary były w kwocie ok. 3 tys. € (!!!!) i dożywotni zakaz stadionowy (!!!). I to zdaje egzamin a u nas burda za burdą... albo prewencyjne zamykanie całych stadionów bądź mecze bez kibiców gości...

I żeby było jasne - nie chodzi mi tu o politykę i sympatie polityczne tylko o podejście do tak poważnej sprawy.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.101 s.
Zasilane przez Forum Kunena