Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

6. kolejka LM Champions League

6. kolejka LM Champions League 2016/12/08 11:30 - 2016/12/08 11:35 # przez grzes
brawo Legia, jednak sędzia moim zdanie niesłusznie nie podyktował karnego za ręki w polu karnym Legii w zasadzie w jednej akcji najpierw Pijovica i za chwilę Hlouska, Kucharczyk mógł to skończyć i nerwy by zeszły, ale spartolił, Radović miał jednak trudniej a ten patelnię
satysfakcję mam bo porażce z Realem, Legii nie skreślałem
losowanie w poniedziałek, a pierwszy mecz 16 lutego 2017 r., czekamy z niecierpliwością
Ostatnio zmieniany: 2016/12/08 11:35 przez grzes.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

6. kolejka LM Champions League 2016/12/08 11:45 # przez barni87
@ muszę się opanować z tymi transferami :) wykręciłem 84 ale po odjęciu spada do 68 ;] ale licząc zawodników których bym zostawił bez transferów wyszło na to samo praktycznie , czyli warto było zaryzykować :P

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

6. kolejka LM Champions League 2016/12/08 22:41 # przez Legionista
W poniedziałek, 12.12.2016 o godzinie 13:00, losowanie fazy pucharowej LE.

Legia nie będzie rozstawiona, potencjalni rywale ciekawi :)

Drużyny rozstawione: FC Kopenhaga, Lyon, Tottenham, Besiktas, Fenerbahce, APOEL Nikozja, Saint-Étienne, Zenit St. Petersbrug, Roma, Ajax Amsterdam, Szachtar Donieck, Schalke 04, Fiorentina, Osmanlispor, Sparta Praga, Genk lub Athletic Bilbao

Drużyny nierozstawione: Legia, Rostow, Borussia Moenchengladbach, Łudogorec Razgrad, Manchester United, Olympiakos, Anderlecht, AZ Alkmaar, Astra Giurgiu, Gent, PAOK Saloniki, Krasnodar, Villarreal.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

6. kolejka LM Champions League 2016/12/08 23:19 - 2016/12/08 23:20 # przez barni87
małe podsumowanie europejskich pucharów 5 najlepszych lig
(spadek z LM do LE liczyłem jako porażkę)
ANGLIA
Liczba drużyn w LM 4 : awans z pierwszego miejsca Arsenal i Leicester, z drugiego miejsca City , Spursi 3 miejsce czyli występ w LE.
Liczba drużyn w LE 2 : Manu zajęło drugie miejsce a Southampton dzięki gorszemu bilansowi z potęgą H. Beer Sheva odpada !
Bilans 66%

FRANCJA
Liczba drużyn w LM 3: Monaco z pierwszego miejsca, PSG z drugiego , Lyon spadek do LE
Liczba drużyn w LE 2: St. Etienne awans z pierwszego , Nice 4 miejsce
Bilans 60%

NIEMCY
liczba drużyn w LM 4 : Borussia D. awans z pierwszego, Leverkusen i Bayern 2 miejsce, Borussia M 3 miejsce
Liczba drużyn w LE 2: Schalke awans z pierwszego, Mainz 3 miejsce
Bilans 66%

WŁOCHY
Liczba drużyn w LM 2: Napoli i Juve awansowały z pierwszego miejsca
Liczba drużyn w LE 4: Inter i Sasuolo 4 miejsca , Roma i Fiorka awans z pierwszego
Bilans 66%

HISZPANIA
Liczba drużyn w LM 4 : Awans z pierwszego miejsca Barca i Atl. Madryt , awans z drugiego Real i Sevilla (za co szacun z takiej grupy!)
Liczb drużyn w LE 3 : Awans z pierwszego Bilbao , awans z drugiego Celta i Vilareal
Bilans 100%
Ostatnio zmieniany: 2016/12/08 23:20 przez barni87.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

6. kolejka LM Champions League 2016/12/09 00:39 # przez Legionista
@Barni: dobre!!

I po raz kolejny to pokazuje jak silna jest liga hiszpańska - tu takie statystyki w zasadzie są rok w rok :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

6. kolejka LM Champions League 2016/12/15 15:35 - 2016/12/15 15:36 # przez barni87
mimo że w lutym pierwsze mecze to wrócę do tematu,
losowanie za nami BARDZO ciekawe pary i według mnie bardzo wyrównane, nie ma 100 % faworytów.
@Akneo myślę że następna kolejka będzie tą decydującą bo nasze składy będą różnić się najbardziej. Mam nadzieję że znajdę lepsze perełki :)
chciałem zauważyć że Akneo w Poland League jest 3 a ja zaraz za nim ! Brawo LM :D
Ostatnio zmieniany: 2016/12/15 15:36 przez barni87.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

6. kolejka LM Champions League 2016/12/15 15:50 # przez nowy
Brawo LM! :-)

@Akneo @Barni: niech Wasz walka wyjdzie na dobre wszystkim :)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

6. kolejka LM Champions League 2016/12/15 18:39 # przez Ziks
No brawo Panowie, świetne wyniki ;)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.128 s.
Zasilane przez Forum Kunena