Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

4. kolejka LME

4. kolejka LME 2016/08/05 23:42 # przez lojer
Cernych, dobry wieczór!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LME 2016/08/06 00:20 # przez Legionista
@Lojer: szacun na kapitana Vassiljeva i Cernycha w składzie :) Ta dwójka miażdży dzisiaj :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LME 2016/08/06 10:54 # przez nowy
@Akneo: teraz nie zaskoczyłeś :) ale brawa!
@Lojer: ano dobry! Spłacił się wreszcie. Ma znaczenie, że chciałeś mieć kogoś z.. Łęcznej? ;)

@Grześ: Vassiljev szybkim krokiem zmierza w kierunku Żurawskiego, Rudniewa i Nikolica. "Kto go nie ma...".

U mnie trzy transfery. Broniłem się przed trzecim, ale przemogłem. Póki co słusznie, bo Prijović jest 3. (za Zwolińskiego) a zastąpił Brożka, który z placem usiadł na ławce. Tylko czy Prijo zagra? Niko może śmiało mieć 1. skład, aczkolwiek obok siebie w lidze już grali.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LME 2016/08/06 11:57 - 2016/08/06 12:00 # przez barni87
u mnie prawdziwe ofensywne rewolucje , kupieni Gutek Prijovic i Starzyński :) szkoda że Dąbrowski okazał się niewypałem... nie ma bata setka musi pęknąć z takim początkiem ! :P
Ostatnio zmieniany: 2016/08/06 12:00 przez barni87.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LME 2016/08/06 13:26 # przez grzes
@ Nowy - po meczach reprezentacji na początku września dopadnie go wirus i przestanie błyszczeć (taką mam nadzieję).

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LME 2016/08/07 07:38 # przez lojer
Dlaczego Wawrzyniak ma tylko 2 a nie 5 pkt? Coś przeskrobał oprócz żółtej?

@nowy To, że Czernych z Łęcznej to też, ale ważniejsze, że chciałem kogoś z Jagowego ataku.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LME 2016/08/08 09:58 # przez nowy
@Grześ: polecam ;) old.ligamielecka.pl/plugins/content/content.php?content.450

@Lojer: Wawrzyniak już 5, czyli coś uciekło. Z tym atakiem Jagi słuszność, ja kusiłem się na Górskiego, ale gra w kratę. A Cernych za pomocnika robi.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.498 s.
Zasilane przez Forum Kunena