Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

13. kolejka LME

13. kolejka LME 2016/10/26 19:49 # przez grzes
Malarz może grać nadal, za duszenie bodajże kownackiego dostał z komisji ligi 5000 złotych kary. Widać Polska nie Anglia, ekstraklasa nie PL, tam prawdopodobnie dostał by kilka meczów pauzy na podstawie zapisu wideo.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

13. kolejka LME 2016/10/26 22:31 # przez Legionista
@Grześ: w mojej opinii przesadzasz - jakie tam było duszenie... Ja to oglądałem na żywo a potem na wielu wielu powtórkach z YouTube (różne kamery) i nie przesadzajmy, że było tam duszenie... To było zwykłe złapanie zawodnika, odciąganie i tyle. Dobrze odpowiedział Malarz na całą sytuację na TT:

Niewłaściwy klucz/sekret konsumenta w konfiguracji

Super podsumowanie całej sprawy przez Malarza! :)

Na wielu boiskach w różnych krajach takie przepychanki się zdarzają ale nie zawieszają od razu każdego biorącego udział na kilka meczów.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

13. kolejka LME 2016/10/27 09:27 - 2016/10/27 09:33 # przez lojer
@Legionista - wcześniej nie widziałem, ale teraz aż sobie obejrzałem te wszystkie powtórki na jutubach i ani razu nie widziałem zwykłego złapania, odciągania i tyle. Malarz się na twitterze wybiela, bo dostał pewnie polecenie z działu PR przez posiedzeniem komisji. Regulaminowo nic mu nie mogli zrobić - w sensie kary meczowej, bo sędzia już mu dał żółtą, ale skoro dostał od komisji dodatkową grzywnę, to komisja nie oceniła tego zdarzenia jako zwykłe złapanie i odciąganie. Sygnał jest taki - nie możemy zmienić żółtej na czerwoną, nie możemy dać zawieszenia, możemy tylko grzywnę i to dajemy.
Na tym filmie widać, że już po tym jak Kownacki ma piłkę, to Malarz łapie go w pół, przewraca i przytrzymuje (może nie dusi, ale co to za różnica???). Nawet nie udaje, że próbuje sięgnąć po piłkę. Czerwień ewidentna.
Brawa dla Guilherme, bo w całej sytuacji próbował powstrzymać Malarza.



Zauważ, że nikt nie domaga się zawieszenie dla każdego biorącego udział w przepychance, ale oceniane jest konkretne zachowanie Malarza. Tak jak powiedział gdzieś Broź - najgorsze jest to, że w tych przepychankach trzeba trzymać nerwy i ręce przy sobie, zostają tylko klaty. No to Malarz nie trzymał przy sobie na pewno.

A za co żółtą dostał Kownacki to też nie wiem, bo nie dojrzałem, może później coś było?

Podsumowanie Malarza na twitterze - jest gdzieś wypowiedź Kownackiego, że był duszony??
Naprawdę super zachowanie - "przepraszam, ale jesteś symulantem i beksą". Widać Warszawa weszła szybko w krew Malarzowi.
Ostatnio zmieniany: 2016/10/27 09:33 przez lojer.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

13. kolejka LME 2016/10/27 20:26 # przez Legionista
@Lojer: każdy ma prawo to oceniać inaczej. Ja zdecydowanie zostaję przy swoim.

Dla mnie grzywna dla Malarza była oczywista bo był jednym z głównych "zainteresowanych" w całym zamieszaniu. Nie wiem czy oglądałeś mecz ale od razu po meczu Malarz został poproszony do wywiadu i tu również pokazał klasę - nie rozmawiał w ogóle na temat przepychanki (a mógł naskoczyć na Buricia) - skwitował tylko z uśmiechem, że nie pamięta. I dla mnie to jest klasa - co na boisku to na boisku, po meczu jesteśmy znajomymi/przyjaciółmi. I akurat Malarz nie należy do tych co muszą się wybielać.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

13. kolejka LME 2016/10/27 21:36 - 2016/10/27 22:37 # przez nowy
Najsłabsze w tym to jest oświadczenie Malarza: Przepraszam Ty taki owaki...
TO już lepiej by został przy zasadzie "co na boisku, zostaje na boisku" co chwalisz @Legionista.

@Lojer: Kownacki tako rzekł sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/639708/l...ki-malarz-mnie-dusil

@Legionista: zwykłe odciąganie? To całkiem sprawny unieszkodliwiający chwyt, nawet jeżeli nie jest duszeniem - niesportowe bardzo. Kownacki poleciał po piłkę, normalka. Przepchnął się z Gui - normalka. I wtedy wpadł Malarz i "robi porządki"...

W tej sytuacji najbardziej mnie jednak dziwi czerwona dla Burica i żółta dla Malarza. Widzę, że to Malarz pierwszy ruszał z rękoma do Burica. Sędzia stał daleko, więc o słowa zapewne nie chodzi. No chyba, że ten z boiska może więcej. I wychodzi na to, że jak czerwona to można dołożyć pauzę na kilka meczów a jak żółta to.. już nie.

Tyle dobrze, że Malarza planowałem kupić, skoro nie dostał bana na grę, to wciąż aktualne.

@Grześ: tak Anglii do końca bym nie wychwalał. Co prawda karzą (Aguero), ale też różnie. Bodaj Costa, boiskowy zabijaka choć kary już miał - za atak niebezpieczny na nogi bramkarza w tym sezonie nie dostał kartki i kary od FA. Chyba, że się mylę? Nie szukałem dokładnie.

I właśnie. Tyle krzyku o spięcie Malarza z Kownackim a niemal bez echa przechodzą wybryki Trałki i Tetteha oraz piłkarza Łęcznej, którzy brutalnie atakują rywali i kartki nie oglądają. To są naprawdę sytuacje zagrażające zdrowiu a nie jakieś tam próby zapasów. Bo nawet chyba Łęczna kontuzjowała poważnie Dąbrowskiego z Cracovii jak pamiętam (edit: i tu była kara 2 meczów dla Tyminskiego, także nie zawsze sprawa olana).

--
ps. i tak jeszcze do tego, że daleko nam do Anglii i Zachodu. Ot sceny ze stadionu w Anglii www.sport.pl/pilka/1,65080,20898315,zami...helsea-wyrywali.html
W tekście także, że to nie pierwsze bójki na tym stadionie.

Choć jednak nie doścignęliśmy ich. U nas to zawsze opisani będą "kibole". Tam poziom wyżej, bo "pseudokibice" albo i dwa: "fani".

Gdzieś w komentarzach jako to zatrzymano kibiców Anderlechtu w Niemczech.
Ostatnio zmieniany: 2016/10/27 22:37 przez nowy.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

13. kolejka LME 2016/10/27 22:48 # przez Legionista
@Nowy: Malarz ruszył bo akcja toczyła się w jego bramce :D

Tak poważnie, co do kartek - Malarz dostał zasłużoną żółtą a Burić dostał dlatego czerwień, że wleciał z rezerwy co jest zabronione - tak jak bramkarz nie może opuszczać swojego pola karnego aby lecieć do sędziego z pretensjami. A do tego ruszył z łapami i pyskiem do Malarza ;-)

Dobrze, że wspomniałeś o Anglii - ciągle nadajemy na naszych, jak to źle i w ogóle a tu proszę - mecz Premier League i latają krzesełka itp.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.111 s.
Zasilane przez Forum Kunena