Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

13. kolejka LME

13. kolejka LME 2016/10/21 19:13 # przez Akneo
Mecz ogolnie straszny do ogladania...Fraczak nic nie gra obie bramki z dupy po katastrofalnych bledach obrony i bramkarza...ale to predzej Szczecin strzeli 3 gola niz Arka

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

13. kolejka LME 2016/10/21 21:30 # przez Akneo
I sytuacja sie robi skomplikowana...przez 1 grajka
Rymu + Barni maja na 100% next runde pucharu, 6 pozostalych praktycznie rowniez

zostaje 8 miejsc...wszystko przez poprzednia kolejke gdzie sie zdobywalo po srednio kolo 40 pkt;/

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

13. kolejka LME 2016/10/21 22:20 # przez Legionista
@Akneo: Ty akurat nie masz powodów do obaw, gorzej ja bo wspomnieni przez Cie Prezesi spychają mnie na 16. miejsce...

Cieszy pierwszy z transferów - kupiony Małecki zrobił to na co czekałem. Teraz swoje musi dorzucić Legia a przede wszystkim Nikoli(c) :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

13. kolejka LME 2016/10/21 22:51 # przez lojer
Pisałem żeby Frączczaka brać? No to nie wziąłem!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

13. kolejka LME 2016/10/21 23:19 - 2016/10/21 23:22 # przez barni87
Frączu ogarnął ale to nie koniec kolejki . Fakt zrobił smaka bo tak wysoko jeszcze nie byłem, a w miarę jedzenia apetyt rośnie ! ATAKUJE PODIUM hahaha :D
ale dzieje się sporo ! zmiana lidera , Nowy na podium i wielcy prezesi poza pucharem (póki co) :)
Ostatnio zmieniany: 2016/10/21 23:22 przez barni87.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

13. kolejka LME 2016/10/22 09:13 # przez nowy
"Frączu" :D
Lojer pisał - brać. Ja nawet poświęciłem mu akapit fantasyfutbol.pl/ekstraklasa/czy-juz-cza...ie-przed-13-kolejka/
Wziąłem już na Arkę bo... Warcholak z Arki ława :D

Druga decyzja, Małecki. Trzeci transfer, ale Legionista pisał o nim więcej niż o Legii. Pomyślałem - gość w formie (wczoraj w trakcie meczu wielu krzyczało do AN, by powoływał zamiast Peszkina), to biorę.

A teraz gratka, bo pewnie wielu z nas chciałoby to zobaczyć.
Tabela eliminacji po piątku. Nie rozstrzygamy tylko miejsc przy równej liczbie punktów (to wyliczy Krakus na koniec kolejki)





Granica awansu w tej chwili opiera się na kapitanach i strzelcach - Kris (obrońca!) może być poza Pucharem w tej chwili.

Do drabinki wskoczyli Rymu, Krakus.
Załączniki:

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

13. kolejka LME 2016/10/22 09:27 # przez barni87
wygląda zacnie :) mogłaby zostać!
Nowy good job !

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

13. kolejka LME 2016/10/22 09:36 # przez Krakus
No robi sie ciekawie, Frączu namiesza w tej kolejce i chyba okazał się tym asem co to go poszukiwałem :) szkoda ze nie zdecydowalem sie go na kapitana a kusiło. Gratulacje dla tych co zaryzykowali!

Walczymy w pucharze

@nowy: nos widze cie nie opuszcza, atak na podium a przeciez do konca sezonu jeszcze szmat czasu :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

13. kolejka LME 2016/10/22 10:20 # przez Legionista
@Nowy: moja podpowiedź 3-go transferu dla Ciebie okazała się trafna! Ciekawe jak Twoja podpowiedź mojego trzeciego transferu... :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

13. kolejka LME 2016/10/22 12:16 # przez nowy
@Krakus: tak, jest nos wreszcie. Wczoraj nie zdążyłem już Ci odpisać o Legia - Lech, ale moim pierwszym transferem był Odjidja za Pawłowskiego. Robak i Kędziora poszli na ławkę. Tak to widzę.

@L: wiesz, że mnie lepiej nie słuchać, ale jak wypali, to już całkiem będę przełamany ;)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.151 s.
Zasilane przez Forum Kunena