Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Start 28. sezonu! 1. kolejka LME (21. Ekstraklasy)

Start 28. sezonu! 1. kolejka LME (21. Ekstraklasy) 2017/02/11 12:39 # przez nowy
I ruszyliiii!!!! Wreszcie i nareszcie :)
30 Drużyn w Lidze, super! A to jeszcze zapewne nie koniec.


Skład łatwo nie było zrobić gdy założyłem sobie, że chcę mieć Vassiljeva i Rado w zespole.
Ale udało się.

Początek obiecujący: Kownacki okazuje się dobrym wyborem w cenie. ALe to i tak jeden z popularniejszych.
Szkoda Makuszewskiego - ale gdybym wiedział, że Jevtić też może podchodzić do karnych..

Zaczęło się. Powodzenia!

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Start 28. sezonu! 1. kolejka LME (21. Ekstraklasy) 2017/02/11 17:26 # przez grzes
Nowak poza składem ruchu, żubr poza składem korony, gdzie w jedenastce wychodzi 9 obcokrajowców.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Start 28. sezonu! 1. kolejka LME (21. Ekstraklasy) 2017/02/11 20:26 # przez Woody
Nowak poza ruchem już dawno - to ustatkowany tatuś. Natomiast żubr występuje w puszczy i czasem w biedronce po 1,99 zł

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Start 28. sezonu! 1. kolejka LME (21. Ekstraklasy) 2017/02/12 13:51 # przez nowy
Nowak niespodzianką nie jest, ale Żubra widziałem w "18" co najmniej.. Ale też Kiełba zabrakło. Nie widziałem info by to jakaś kontuzja

@Woody: :D
ale.. Nowak tatuś co nieco ruchu ma z innymi tatusiami ;) a Żubra czasem widujemy mimo statku ;)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Start 28. sezonu! 1. kolejka LME (21. Ekstraklasy) 2017/02/12 19:50 - 2017/02/12 19:52 # przez Woody
Nie wiem ile będę miał ostatecznie punktów ale to jest na pewno mój rekord od początku grania we wszystkie piłkarzyki, wygraj ligę, fantasy itd...:D
BTW: decyzje były poprzedzone wnikliwymi analizami
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 2017/02/12 19:52 przez Woody.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Start 28. sezonu! 1. kolejka LME (21. Ekstraklasy) 2017/02/13 07:46 # przez grzes
woody pociągnął, 3 w generalce z realną szansą na wygranie kolejki z Frączczakiem w składzie - gratulacje

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Start 28. sezonu! 1. kolejka LME (21. Ekstraklasy) 2017/02/13 10:32 # przez nowy
Brawo Woody! Ależ wynik :) Z Frączczakiem w składzie zapewne 1. miejsce dziś w generalce. Ciekawe czy Zagłębie może namieszać gdy rozegrają.
Wielu zalicza dobry start, brawa!

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Start 28. sezonu! 1. kolejka LME (21. Ekstraklasy) 2017/02/13 16:15 # przez Krakus

nowy napisał: Wielu zalicza dobry start, brawa!


Woody zalicza dobra zmiane :-) gratulacje jest szansa i nawet na 1 miejsce oby wiecej takich kolejek!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Start 28. sezonu! 1. kolejka LME (21. Ekstraklasy) 2017/02/13 16:28 # przez barni87
Frączczak do Gyurcso i gol :D taki scenariusz mi odpowiada ! ;)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Start 28. sezonu! 1. kolejka LME (21. Ekstraklasy) 2017/02/13 20:16 # przez barni87
@Woody tak nie wiele do setki brakło ! tak czy siak znakomity start i wynik, gratuluje!
U mnie jakby tak zagrał jeden obrońca więcej byłoby wspaniale ! mam nadzieję że mimo ustawienia 3-5-2 wejdzie mi napastnik za pomocnika :D

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.191 s.
Zasilane przez Forum Kunena