Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

12. kolejka LME (32. Ekstraklasy)

12. kolejka LME (32. Ekstraklasy) 2017/05/05 10:05 # przez nowy
Ostatnie 6 kolejek przed nami.

W tabeli Woody odzyskuje formę, ale czołówka też dobrze punktuje. Podsumowanie .

W Pucharze czas na ćwierćfinały. Podsumowanie 1/8 i zapowiedź 1/4.

Powodzenia!

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

12. kolejka LME (32. Ekstraklasy) 2017/05/05 13:14 # przez Krakus
Ciekawi forma Lecha po klęsce na Narodowym. Czy stawiac na Arke? ;)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

12. kolejka LME (32. Ekstraklasy) 2017/05/05 13:25 # przez Legionista
Myślę, że ten mecz finałowy o PP okaże się kluczowy - Lech odpadnie z walki o mistrza za to Arka dostanie kopa i utrzyma się.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

12. kolejka LME (32. Ekstraklasy) 2017/05/05 13:47 # przez Legionista
Pierwsza przymiarka do składu i... u wroga nie gra dwóch, więc chyba dwa transfery do przewidzenia. No ale trzeba się na sobie skupić bo jest klucz do sukcesu.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

12. kolejka LME (32. Ekstraklasy) 2017/05/05 14:34 # przez Legionista
Skład gotowy!!

Oby długa rozkmina dała efekt w postaci zwycięstwa w Pucharze i odrobienia strat do Woody'ego w Lidze :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

12. kolejka LME (32. Ekstraklasy) 2017/05/05 17:59 # przez Legionista
Hmm... Nie ogarniam zbytnio transferów Kendiego - pozostawił w składzie całą niegrającą trójkę a zmienił teoretycznie grających. W dodatku, dwóch z trzech absencji spowodowane są kontuzjami co nie wróży, że na 100% zagrają w następnej kolejce. Co prawda, za całą niegrającą trójcę wejdą zawodnicy z rezerwy ale to niezbyt poprawia sytuację Kendiego. Wypada mi na starcie kolejki patrzeć z optymizmem na awans do następnej kolejki ale... może to chytra zagrywka Kendiego? :) Zobaczymy.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

12. kolejka LME (32. Ekstraklasy) 2017/05/05 20:11 - 2017/05/05 20:14 # przez Legionista
W pierwszym meczu Ruch zremisował 1:1 z Zagłębiem - dla mnie dobry wynik bo obaj mamy bramkarza z Ruchu ale wróg ma jeszcze kupionego Helika.

Vassiljev znowu zaczyna na ławie! To dobra informacja dla mnie bo karne nadal będzie strzelać Sheridan :) No i gra kupiony Romanczuk. Ten mecz dużo powie - musi punktować napastnik z Jagi.

EDIT: trafiony idealnie wynik meczu :D
Ostatnio zmieniany: 2017/05/05 20:14 przez Legionista.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

12. kolejka LME (32. Ekstraklasy) 2017/05/06 10:24 # przez Krakus
Jaga jednak punkty straciła choc ten remis to i tak zdobycz przy takiej grze...

Taki Lech moze zmazac plame i zrównać sie z liderem w ten weekend bedzie ciekawie :)

@Legionista: jaki wynik przewidujesz w Szczecinie? pewne 3pkty po widowiskowej grze?;)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

12. kolejka LME (32. Ekstraklasy) 2017/05/06 10:30 # przez Legionista
Dla Legii i Lecha wynik Jagi to prezent :)

Co do Lecha to już pisałem, że w mojej opinii Finał PP ostatecznie ich eliminuje z walki, ale mogę się mylić :)

@Krakus: pytasz a wiesz ;) Nie no ale 3 pkt to widzę jak najbardziej ale czy po widowiskowej grze? Hmm...


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

12. kolejka LME (32. Ekstraklasy) 2017/05/06 18:08 # przez Woody
Kurcze byłem przekonany,że Picha dałem na ławę bo specjalnie kupiłem Bonina a tu jakiś WIELBŁĄD w składzie...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.173 s.
Zasilane przez Forum Kunena