Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

13. kolejka LME (33. Ekstraklasy)

13. kolejka LME (33. Ekstraklasy) 2017/05/12 15:09 - 2017/05/12 15:11 # przez nowy
Ostatnie 5 kolejek!

Na podium bez zmian, ale to nie znaczy, że nic się nie dzieje.
Legionista zgłasza aspiracje, Woody w kuluarach mówi, że to decydujący moment rozgrywki o mistrza.
Będzie ciekawie! Sytuacja w tabeli .

Ta kolejka rozstrzygnie kto zagra w półfinale Pucharu.
Po 1. meczach ćwierćfinałowych różnice kilku punktowe.
Niespodziankę może sprawić Feamor, który ma 9 oczek nad Rymem - ale to nie przeraża Ryma.
Najciekawiej zapowiada się starcie weterana Konika z wschodzącą gwiazdą Lukaszzem.

W typerze na podium także bez zmian . Bliżej podium Lukaszz i Legionista.
UWAGA: sprawdzajcie typy, bo Starydobrytom poprzednio (nie wpisał jednej cyfry) a Elvis ostatnio (odwrotnie wynik) stracili punkty przez aplikację typera.

Tu typujemy


Kogo do składu? Kto kapitanem?

Powodzenia!
Ostatnio zmieniany: 2017/05/12 15:11 przez nowy.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

13. kolejka LME (33. Ekstraklasy) 2017/05/12 23:44 # przez Legionista
Mój rywal transferował idealnie :) Kupił do ataku Robaka (u mnie już jest a więc brak różnicy) oraz Bonina na różnicę - zagrał na cały 1 pkt :) Awans do półfinału na wyciągnięcie ręki!

Woody straszył i straszył zakupem Starzyńskiego, po sprawdzeniu wyniku meczu Zagłębia byłem pewny, że Woody wystrzelił w tabeli a tu... zonk :) Jednak nie ma Starzyńskiego w składzie :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

13. kolejka LME (33. Ekstraklasy) 2017/05/13 00:00 - 2017/05/13 04:03 # przez Krakus
na Zaglebiu mozna bylo sie dorobic, teraz na srode inwestycja w Starzynskiego a on pewnie zagra plac ;)

u mnie czarny kon Radut widze ze nikt z czolowki nie pokusil sie o niego, jest za to Haraslin z Lechii u paru prezesow,bedzie ciekawie;)

EDIT: Rymu Starzynskim (11) odrabia straty z nawiazka do Feamora i mozna powiedziec pojedynek rozpoczyna sie na nowo. Brawo! Duzo powie mecz w Bialymstoku, gdzie Freamor ma dwoch graczy Wisly
Ostatnio zmieniany: 2017/05/13 04:03 przez Krakus.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

13. kolejka LME (33. Ekstraklasy) 2017/05/13 00:20 # przez Legionista
@Krakus: myślałem długo o Raducie :) Ale postawiłem na Paixao :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

13. kolejka LME (33. Ekstraklasy) 2017/05/13 09:00 # przez Rymu
@Krakus Tak jak pisałem jeden zawodnik może odrobić te 9 punktów ;) Teraz reszta oby poszła w ślady Starzyńskiego.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

13. kolejka LME (33. Ekstraklasy) 2017/05/15 12:48 # przez lojer
W półfinale
cwane hultaje - Predator Mielec
Blancos - ekipa Szafera

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.099 s.
Zasilane przez Forum Kunena