Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

15. kolejka LME (35. Ekstraklasy)

15. kolejka LME (35. Ekstraklasy) 2017/05/22 20:05 # przez Legionista
Ajjj Korona wygrała 2:0 czyli Elvis mi ucieka w Typerze na cały 1 pkt :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

15. kolejka LME (35. Ekstraklasy) 2017/05/22 21:53 # przez Legionista


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

15. kolejka LME (35. Ekstraklasy) 2017/05/23 17:54 # przez barni87
VAR w Polsce a w Hiszpanii brakuje na to pieniędzy HAHAHAHA skorumpowane hiszpańskie ścierwa ! za dobrze ma ta komisja tam ...skandal !

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

15. kolejka LME (35. Ekstraklasy) 2017/05/24 10:19 # przez nowy
Co do kasy, to ma ona znaczenie, także u nas - z artykułu:

System nie będzie działał we wszystkich meczach danej kolejki Ekstraklasy. W każdej serii gier ma być wybierane spotkanie wiodące oraz dwa wyłonione w drodze losowania, w których sędziowie będą wspomagani przez VAR. Taką decyzję prezes PZPN tłumaczy kosztami związanymi z wprowadzeniem technologii.


Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

15. kolejka LME (35. Ekstraklasy) 2017/05/24 10:31 # przez Legionista
@Nowy: ale nie zgodzę się, że La Liga nie stać na VAR podczas gdy nawet u nas jest on wprowadzony, chociaż w ograniczonym stopniu. Co więcej, VAR wprowadzzają kolejne ligi (Serie A, Czeska Liga). Tu jestem znacznie bliżej opinii Barniego.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

15. kolejka LME (35. Ekstraklasy) 2017/05/24 11:44 - 2017/05/24 11:44 # przez nowy
@L: ale ja nie bronię La Liga. Tylko nawiązałem do kasy uściślając, że wprowadzenie u nas jest częściowe co spowodowane jest kasą. Ale to duuży krok naprzód i możemy rzec: robimy to już!!
Ostatnio zmieniany: 2017/05/24 11:44 przez nowy.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

15. kolejka LME (35. Ekstraklasy) 2017/05/24 12:21 # przez lojer
Nareszcie!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

15. kolejka LME (35. Ekstraklasy) 2017/05/24 12:33 # przez Legionista
@Nowy: OK, rozumiem i nie zarzucam, że bronisz - mi bardziej chodzi o to, że jedna z 3 najlepszych lig w Europie ma kasę na VAR, dodatkowo to chyba właśnie w La Liga dzieją się największe wymuszenia, symulacje i błędy sędziowskie. I oni pierwsi powinni dążyć do wprowdzenia VAR a tymczasem próbują się tłumaczyć słabym (jak na nich) argumentem.

No ale to ich problem, dobrze, że u Nas wprowadamy, nawet jeśli tylko na wybrane mecze w kolejce - od czegoś trzeba zacząć :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.111 s.
Zasilane przez Forum Kunena