Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

3. kolejka LME

3. kolejka LME 2017/07/31 13:13 - 2017/07/31 13:17 # przez Woody
@Nowy
Jednak wakacje mi służą i mogę czuć się rozpieszczony...;)
Ostatnio zmieniany: 2017/07/31 13:17 przez Woody.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

3. kolejka LME 2017/08/01 09:37 # przez nowy
@Woody: oj służą! Zgrupowanie ponownie daje kopa :)

Ostatecznie Angulo x3 i mocne przebudowanie tabeli LME. Kto nie miał Angulo nie liczył się w kolejce.
Wreszcie punktowo mocno (dwa wyniki do GSP), średnia do jakiej ostatni sezon nas przyzwyczaił (57,4). No!

--
Swoją drogą sprawa Angulo jest ciekawa. ESA bierze strzelców z protokołu sędziowskiego nie weryfikując tego. Stąd "hattrick" Angulo, stąd kiedyś zaliczona bramka Mójty, który dośrodkowując nabił bramkarza (chyba Łęcznej). Statystyki (90minut, Ekstrastats) nie uznają takich bramek i mamy rozbieżności (np. o króla strzelców). Szkoda, że ESA nie chce iść z modelem zachodnim, że strzelców bramek można weryfikować.

Dla nas tyle dobrze, że wynik mega. Choć akurat mi się tak nie uśmiecha ;)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

3. kolejka LME 2017/08/01 17:53 # przez Konik
@Woody: korekta wakacje NAM służą chociaż sprzedany Kosecki(9pkt) ale kupiony Angulo. Konik znowu w góre!!! Konsultacje nam służą :-)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

3. kolejka LME 2017/08/01 18:55 # przez Woody
@Konik
Ale w składzie mam tylko jednego Fina z numerem 22, a tutaj pełno Fin z numerami 0,7 się kręci...:D

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

3. kolejka LME 2017/08/02 09:18 # przez nowy
Potwierdzam. Otrzymałem wczoraj od Prezesów zdjęcie Fina z numerem 0,7 z tabelą LM w tle ;)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.164 s.
Zasilane przez Forum Kunena