Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

4. kolejka LME

4. kolejka LME 2017/08/05 16:10 # przez Legionista
Angulo!

Co za gość! Już ma na koncie 7 bramek a to dopiero 4. kolejka!! I co więcej, jest mega regularny - strzeka w każdym meczu i nie wazne z jakim przeciwnikiem gra :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LME 2017/08/05 16:10 - 2017/08/05 16:12 # przez barni87
@Legionista
masz angulo :D obudził się
co do Vasyla , twierdzę że piast ma fajną ekipę i się zgrywa ,kwestia czasu aż zacznie punktować, czas pokaże
Ostatnio zmieniany: 2017/08/05 16:12 przez barni87.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LME 2017/08/05 16:19 # przez Legionista
@Barni: spoko - oby tylko nie zaczęli punktowac dopiero w 1. lidze ;)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LME 2017/08/05 16:52 # przez barni87
skoro FE promuje ofensywny styl gry , to przy nabiciu na rękę i wywalczenie karnego Paixao powinien dostać punkty !
a tu jedne akcje na korzyść ofensywnego a drugie na niekorzyść , ani ładu ani składu

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LME 2017/08/05 21:59 # przez nowy
Angulo mistrz. Jeżeli Sadiku strzeli, nie będę żałował (Marco i Carlitos w skadzie).
Ale mamy pierwszego koniecznego (w sumie obok Marco) w tym sezonie.
A to, że go nie mam nie tylko mnie przypomina już Rudniewa - Woody dziś mi wypomniał ;)

@Barni: nie FE, tylko ESA. FE była za 2 bramkami Angulo, ale najkrócej: nazwa "oficjalny" ich zmusiła. A zasady to zasady. W jakimś Fantasy jest punktowane "nabicie"? ;)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LME 2017/08/05 22:07 # przez nowy

nowy napisał: Angulo mistrz. Jeżeli Sadiku strzeli, nie będę żałował (Marco i Carlitos w skadzie)

Zszedł bez bramki, póki co plac. dAmNGULO!

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LME 2017/08/05 22:37 # przez barni87
@Nowy : nabicie tocteż w pewnym sensie wywalczenie karnego, ale nie orientuje siè w zasadach :)
@Legionosta : po dzisiejszym "występie" L chyba nie ma co gadać o dobrych i złych wyborach ? xD przez 4 kolejki miałeś legionistow i tylko w 3 kolejce Sadiku coś Ci wcisnął. Po co Ty na nich stawiasz xD?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LME 2017/08/06 09:32 # przez Legionista
@Barni: bo chciałem ich sprzedać ale miałbym jakieś -9 pkt :D Ale spokojnie, na następną kolejkę mam już upatrzone transfery i jeżeli kontuzje/zawieszenia mi nie przeszkodzą to będzie gitara :) Poza tym nie namawiam (na razie) na stawianie na Legionistów bo faktycznie słąbo to wygląda - nadzieję robił Sadiku ale to było chyba chwilowe tylko :)

Też mam Flavio i po cichu liczyłem na pkt za "wywalczenie" karnego ale niestety :(

Dzisiaj Novikovas zrobi robotę!! :D


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LME 2017/08/06 13:16 # przez nowy
@Barni: wywalczenie karnego w ten sposób to widziałem bodaj na ME2004, gdy chyba Włoch albo Francuz nabił specjalnie Abela Xaviera z Portugalii :D inaczej to po prostu zagranie ręką. Nie znam Fantasy, gdzie to uwzględniają; nie widziałem też takiej statystyki. Przykład z naszego podwórka, jest kto faulował/faulowany/zagrał ręką a nie ma kto zagrał na rękę ekstrastats.pl/sezon-201617/#symple-tab-rzuty-karne
ale to przewija się w każdym sezonie Fantasy. Co nie znaczy, że nie może być punktowane. Ale obecnie w FE w zasadach jest napisane, że to nie wywalczenie karnego.

ps. czyli za wywalczenie rzutu wolnego, po którym pada bezpośrednio bramka, powinna być asysta? ;)


@Legionista: oglądałeś Legię? Warto trzymać Sadiku? Bo tak liczyłem, że będą bramki...

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

4. kolejka LME 2017/08/06 13:17 # przez nowy

Legionista napisał: Dzisiaj Novikovas zrobi robotę!! :D

Obawiam się, że skoro we dwóch mamy opaskę, będzie on miał duże obciążenie ;)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.490 s.
Zasilane przez Forum Kunena