Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

× LM Premier League

14. kolejka Premier League

14. kolejka Premier League 2016/12/04 14:14 # przez nowy
Sanchez zrobił robotę. Ziks ucieka!

Aguero po brutalnym faulu szybko potraktowany zawieszeniem.

U mnie dobry transfer Defoe. Aguero już poleciał, bo cena mu zleci.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

14. kolejka Premier League 2016/12/04 20:26 # przez Ziks
Wybór Sancheza na kapitanie okazał się strzałem w dziesiątkę ;) mimo -8 pkt za transfery jest świetny wynik. Brunt i Kane w sumie dali 27 pkt takze odrobili transfer z nawiązka. Jedynie wymuszona zmiana coutinho nie przyniosła zbyt wiele, za tydzien chyba znowu jakis minus bedzie za transfery. Oby szczescie nowicjusza dalej dopisywało hehe :D

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

14. kolejka Premier League 2016/12/05 10:33 # przez barni87
@ Ziks gratulacje :) jestem pod wrażeniem transferu Brunta. Skąd Ty go wytrzasnąłeś ?? albo gdzie takie info. sprzedają :D

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

14. kolejka Premier League 2016/12/05 11:33 # przez Ziks
Transfer sie pojawil z braku cierpliwości do Stonsa :D Ktorego brakowało dwa razy w kadrze na mecz mimo braku jakichkolwiek info przed meczem. A widzialem w skrótach ze Brunt wykonuje stałe fragmenty i do tego fundusze nie pozwalaja zbytnio szaleć, wiec sie pojawił. I wlasnie asysta z rożnego i gol z wolnego choc po mocnym rykoszecie, ale fajnie zapunktował akurat. Może pare pkt dorzuci jeszcze w tym sezonie...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.139 s.
Zasilane przez Forum Kunena