Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

× LM Premier League

27. kolejka Premier League

27. kolejka Premier League 2017/03/06 08:01 # przez nowy
Pokusiłem się na Aguero kosztem -4. Słusznie, bo zostałby kapitan Ibra ;)

Z tym Grosikiem to dali mu asystę. Choć udział bramkarza spory.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

27. kolejka Premier League 2017/03/06 11:18 # przez Lord Kamol
Owszem spory ale w asyście! No ale żeby z tego zrobić bramkę to naprawdę trzeba mieć sporą wyobraźnię.
A wczoraj pan sędzia pozbawił mnie 14 punktów bo zobaczył spalonego u Silvy w 45 minucie. Byłby kapitan jak się patrzy.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

27. kolejka Premier League 2017/03/07 09:24 # przez barni87
noi podciągnęła nieco czelsi ...hazard z costą po 3 pkt bonusowe nawet także całkiem nieźle. teraz pytanie jak się spiszą Obywatele. Biorąc pod uwagę mecz u siebie i tylko mecz pucharowy z cienkim Middle w weekend, nie sądzę żeby Guardiola mieszał w składzie. Bardziej śmiem twierdzić że odpuści puchar na rzecz LM w przyszłym tygodniu ;)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

27. kolejka Premier League 2017/03/07 11:01 # przez Ziks
No podciagneli troche, nie wiem czy widziales mecz, ale była akcja gdzie Hazard zgrał do Costy i ograł obronce strzelił na bramke i prawie wpadło tylko wybronił bramkarz jednak. A tak niewiele brakło i kolejne 7 pkt wpadło za asyste i gola, szkoda bo byłoby jeszcze lepiej. Został ostatni mecz i zobaczymy co ten Guardiola wymyśli, a moze Stoke wszystkich zaskoczy? tak juz pisałem - ciekawie ;)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

27. kolejka Premier League 2017/03/09 23:25 # przez barni87
@Słowik : bez owijania w bawełnę bo nie wiem jak się nastawić :P brałeś na tą marną kolejkę WC ? :P

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.111 s.
Zasilane przez Forum Kunena