Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

× LM Premier League

32. kolejka Premier League

32. kolejka Premier League 2017/04/09 12:17 # przez barni87
@domingoos a ja właśnie mam go dla takich bramek :D dziwi mnie brak bonusu dla niego bo odmienił razem z coutinho cały mecz , ale zawsze to 5 pkt :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

32. kolejka Premier League 2017/04/09 21:34 # przez domingoos
a mnie brak bonusu kompletnie nie dziwi, dlatego wole Coutinho :) uważam, że gdyby sturidge trafił do dr Quenn i zapewne by ozdrowiał to firmino dłubał by słonecznik z Origim :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

32. kolejka Premier League 2017/04/10 09:59 - 2017/04/10 09:59 # przez Ziks
Jakby Sturridge nie byl ze szkła to pewnie by tak było. A tak ma swoje miejsce w gabinetach lekarskich
Ostatnio zmieniany: 2017/04/10 09:59 przez Ziks.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

32. kolejka Premier League 2017/04/10 10:02 # przez barni87
gdyby był sturridge to mysle ze Firmino grałby w drugiej linii

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

32. kolejka Premier League 2017/04/10 10:38 # przez Ziks
No pewnie tak, tylko to takie gdybanie. Narazie to jednak Firmino strzela takie gole jak ostatnio. Sturridge coprawda grał w ostatnim meczu, ale kontuzji w Liverpoolu cała plaga i ciekawe jak bedzie sobie radziła druzyna Kloppa na koniec sezonu. Na szczeście tak patrze to kalendarz łaskawy, takze trzeba miec ich na oku w najblizszych kolejkach FPL

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

32. kolejka Premier League 2017/04/10 22:05 # przez barni87
szykuje się szóste z rzędu zwycięstwo w pucharze i mały awans :) tym ważniejsza wygrana bo bezpośrednio mijam Megadrinkersa :) whoa !

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

32. kolejka Premier League 2017/04/10 23:59 # przez Legionista
Mi Puchar nie leży. Zrobiłem drugi wynik kolejki ex-equo z AKA TEAM ale i tak swój pojedynek przegrałem bo akurat trafiłem na zwycięzcę kolejki... Takie to życie Prezesa :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

32. kolejka Premier League 2017/04/11 08:41 # przez lojer
@Legionista - co robić, taka karma

Arsenal się pięknie pokazał ;D I teraz zagwozdkę mają posiadacze Sancheza, czy to już, czy jeszcze powalczą?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

32. kolejka Premier League 2017/04/11 09:32 # przez barni87
co to ja mówiłem o spisku przeciwko trenerowi ...? wystarczyło że taki Sanchez przestał grać. Na razie się sprawdza ;]
@Lojer : każdego posiadacza sancheza kuszą dwa zaległe mecze, idealny na tripla, ale jak dla mnie gość do sprzedania!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.115 s.
Zasilane przez Forum Kunena