Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

× LM Premier League

38. kolejka Premier League

38. kolejka Premier League 2017/05/21 23:21 # przez barni87
Podsumowanie wkrotce! Komunia na weekendzie i nawet nie mialem kiedy do lapka siasc ; )
Zakonczenie sezonu piekna seteczka i wskoczeniem na 5 miejsce. Patrzac z pwrsepktywy czasu gdzie pol sezonu bylem poza 20 to calkiem niezly wynik xP

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

38. kolejka Premier League 2017/05/22 08:57 # przez Filu
Gratulacje Lojer za finał ! :) Deklasacja !

Podsumowywując sezon dla mojej drużyny jestem zadowolony :) przez pół sezonu byłem ostatni w pucharze przegrywając nawet z botem ... Ostatecznie 22 pozycja ( osobiście liczyłem że uda mi się dojść do pierwszej 20 ) Biorąc pod uwagę fakt że broniłem tytułu to może wynik nie powala, ale druga część sezonu była już bardziej optymistyczna. Honor uratował mi puchar w którym udało się zajść aż do finału ! tak że świetny wynik :) Przyszły sezon musi być lepszy !

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

38. kolejka Premier League 2017/05/22 09:57 # przez nowy
@Lojer: gratulacje!! Dublet, whoa!

Zajrzałem do archiwów:
To 3. mistrzostwo LMPL Lojera - wyrównał wynik Kendiego.
Razem z pucharem Lojer ma już obok Gudjohnsena najwięcej medali za LMPL - już 5.
W Puchar nie mogę uwierzyć - to przecież niemal tradycja, że pucharów Lojer nie zdobywa ;)

Nie mogę pominąć określenia Multimedalista - to 17. i 18. złoty medal Lojera! W sumie 25. i 26. medal (drugi Kris ma 14 medali). A to jeszcze nie koniec tego sezonu LM, bo blisko medale za podium LME i walka o mistrza w LMF1!

--
Gratulacje dla pozostałych!
@Filu: wielki powrót w 2. części sezonu!
@Domingoos: pokazujesz jak mocny jesteś w LMPL, 3 medal w 3 sezonie
@Ziks: piękny debiut!

Choć sam nieco słabiej w tym sezonie (także czasowo i zaangażowaniem), to cieszę się jak żyje forum i że wróciły podsumowania (@Barni!).
Więcej podsumowań sezonu będzie z ręki Barniego :)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

38. kolejka Premier League 2017/05/24 06:58 # przez domingoos
@ Nowy,
Dziękuję za słowa otuchy, 2e miejsce super wynik, ale czuje się przegrany :) chciałoby się powiedzieć, że szansa w przyszłym sezonie, ale powoli mam dość tego uzależniającego złodzieja czasu :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

38. kolejka Premier League 2017/05/24 10:20 # przez nowy
@Domingoos: zaplanuj sobie weekend w Mielcu na Spotkanie LM. Na spotkania zawsze przechodzi ta myśl o złodzieju czasu :)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

38. kolejka Premier League 2017/05/24 12:31 # przez lojer
Sprawdziłem w tabelach - dublet w historii LMPL już był, Gudjohnsen i jego cfc calcio w sezonie 2014/15. W sezonie 2011/12 Gudi też był bliski dubletu - finał pucharu wygrał z Kendim2 ilością strzelonych bramek (było 39-39), a mistrzostwo przegrał 1 pkt z Kendim. Tak, że tak.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.138 s.
Zasilane przez Forum Kunena