Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Nawałka i jego reprezentacja

Nawałka i jego reprezentacja 2013/10/26 12:15 # przez nowy
Czyli już nic Boniek nie ukryje: www.pzpn.pl/index.php/Federacja/Aktualno...reprezentacji-Polski
Mamy nowego selekcjonera, Nawałkę Adama.

Tradycyjnie (od Franza Smudy) tytułujemy wątek o reprezentacji Polski nazwiskiem selekcjonera. Bo choć to przecie nasza drużyna, to jednak z praktyki jego. Co z nią zrobi - zobaczymy.

Jak oceniacie ten wybór?

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Nawałka i jego reprezentacja 2013/10/26 13:16 - 2013/10/26 13:22 # przez Woody
Na pewno nie jest to nowe otwarcie, osiągnięcia trenera nie powalają - zwałszcza z zestawieniem poprzedników.
Myślę, że nam potrzeba trenera z nazwiskiem co by zapanował nad gwiazduniami i jednocześnie miał w dupie zdanie dziadków z PZPN z Bońkiem włącznie bo mam wrażenie, ze Zibiego od Laty różni głównie to, że ładnie wypada medialnie. Liczyłem na Di Mateo, Advokata ,a z rodzimych nawet Nowak były lepszy. Ciekawy byłby eksperyment z Solskjaerem, przecież gość lata widział Alexa w akcji a idzie mu w Norwegii dobrze.
Polska piłka nie jest piłką profesjonalną a takie trzeba wzorce wnosić.
Nawałka był już asystentem Benhakera i jakoś spektakularnych sukcesów nie mieliśmy, bo dla mnie awans na mistrzostwa to spełnienie minimum. Na koniec nie będę wspominał wielkich sukcesów Górnika w zeszłej rundzie wiosennej bo każdy z nas pamięta jak się przejechał na graczach z Zabrza.
Ostatnio zmieniany: 2013/10/26 13:22 przez Woody.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Nawałka i jego reprezentacja 2013/10/26 13:51 # przez nowy
jednego chyba możemy być pewni. Nie będzie spokoju Waldka , jeno... faken



ja pierdykam :)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Nawałka i jego reprezentacja 2013/10/26 14:11 # przez barni87
tak jak sądziłem... następny wieśniak który nie ogarnie ;] rok w plecy

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Nawałka i jego reprezentacja 2013/10/26 18:48 # przez grzes
pożyjemy zobaczymy, myślę, że kilku grajków, którzy nie za bardzo się będą przykładać do treningów u nawałki w kadrze nie zagra, a kadrę zacznie odmładzać

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Nawałka i jego reprezentacja 2013/10/30 17:37 # przez olo

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Nawałka i jego reprezentacja 2013/10/31 08:40 # przez nowy
ciekawie czy Ćwielong przyjedzie. Może są już warunki do gry? ;)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Nawałka i jego reprezentacja 2013/10/31 13:38 # przez lojer
powołania jak powołania, ani lepsze ani gorsze. ważniejsze są działania pozapowołaniowe - czy np nawałka rozmawiał/ma zamiar szybko rozmawiać np z obraniakiem o jego grze w reprezentacji albo z glikiem dlaczego go nie powołał
jeden selekcjoner milczek, co to "poznacioe mnie po powołaniach" już był - się nazywa Paweł Janas i dobrze to ostatecznie nie wyjszło. Umiejętność komunikacji z 1. piłkarzami 2. mediami 3. kibicami są w tej robocie równie ważne co warsztat trenerski.
A ponieważ nie wiem jakie są podteksty powołań albo ich braku, to o personaliach się nie wypowiadam.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Nawałka i jego reprezentacja 2013/11/04 18:21 # przez olo

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Nawałka i jego reprezentacja 2013/11/16 17:15 # przez grzes
żenada, nie wiem czy jesteśmy na dnie czy na dno jeszcze spadamy

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.130 s.
Zasilane przez Forum Kunena