Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/12/12 09:46 # przez nowy
Może wreszcie sportowo.

Legia pewnie awansuje do 1/16 o 2:0 z tureckim klubem.
Obrazek z meczu, czyli jak to napisał mi Legionista "po tej akcji termin dziwna nabiera nowego znaczenia". Tako oto bramkę na 1:0 walnęli - strzylali, strzylali aż w końcu wróg sam to sobie wbił:
www.dailymotion.com/video/x2ccpl4_ozturk...por-11-12-2014_sport

a i Orlando Sa się rozruszał, bo na 2:0 fajnie to zrobił.
www.dailymotion.com/video/x2ccqtb_goal-5...gue-11-12-2014_sport


Potencjalni rywale to Celtic czy LFC - czyli albo wojna albo LMowa wojna ;)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/12/12 12:03 # przez lojer
Dziś w "Trójce" wiadomości sportowe i redaktor mniej więcej "w wyniku kary nałożonej przez uefa mecz legii rozegrany był przy pustych trybunach", a potem krótki wywiad Vrdoljaka i też w ten deseń, że szkoda, że nie było kibiców, bo kara od uefy...

Myślałem, że śnię, ale nie tylko ja, bo zaraz zadzwoniła jakaś pani i powiedziała, że ją krew zalewa, jak słyszy takie bzdury - przecież nie uefa krzyczy rasistowsko, nie uefa odpala race, itd.
Relatywizacja zachowań swołoczy jest wszechobecna niestety.

A sam mecz - ciekawe doświadczenie, oglądałem już od stanu 1-0. Wrażenia b. pozytywne, bo pomimo sparingowej atmosfery (słychać każdy okrzyk piłkarzy i z ławki - w stylu "brawo broziu"), to poziom gry legii naprawdę dobry. A Duda długo w niej nie pogra.

W niedzielę będzie w łęcznej, może dam radę zobaczyć na żywo.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/12/12 16:48 # przez Legionista
To co zagrała Legia to poezja :) po pierwsze polowie o malo nie wyrzucilem laptopa przez okno ale druga połowa to juz pewna gra i kontrowanie. Bramka Sa na 2:0 palce lizać - zrobił to jak rasowy napastnik :) cieszy jego forma bo na wiosne widzę go jako podstawowego napadziora Legii w LE.

Losowanie juz w poniedziałek o 13:00; rywale już wymagający bo moze byc Ajax, Roma, Lfc, Sevilla, Torino itp :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/12/12 17:19 # przez grzes
sukces Legii, porażka kibiców - oby wyciągnęli wnioski, bo dziwnie ogląda się takie mecze
oprócz drużyn topowych można trafić na Aalborg, Celtic, Young Boys lub Guingamp , ja typuję na tych ostatnich

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/12/15 14:35 # przez lojer
no i Legionista ma co chciał - przy pustych trybunach zagra Ajax (przy takim przeciwniku komplet publiczności byłby gwarantowany)
Po wczorajszym meczu w Łęcznej sukcesu Legii nie wróżę, ale cóż - Ajax Amsterdam to nie Górnik Łęczna czy Piast Gliwice, więc może nie dać rady wbić trzech goli Legii... :DDDDDDDDDDDDDDD

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/12/15 15:06 # przez nowy
Fajne starcie się szykuje. Milik zawita a ostatnio to piłkarz godny uwagi.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/12/15 20:16 # przez Legionista
Ale się wkurzyłem... taki rywal! Sic!!! No ale zobaczymy ponoć Legia sklada ciekawą propozycję wymiany zarzadzonej kary. Oby tylko sie udało bo to co bedzie sie działo to będzie rewelacja! A sam Ajax na pewno w zasięgu Legii :)

@lojer: owszem, Łęczna to na pewno nie Ajax :) Trabzonspor próbował 2 razy i wiemy jak to się skończyło :) dlatego nieporównujmy tych lig :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/12/16 10:05 # przez lojer
@Legionista - tak łatwo to niema, nie możemy uciekać od porównań, bo na Trabzonspor i na Łęczną Legia wystawiła pierwszy garnitur (jedynie Pinto i Sagan za Sa i Jodłowca, którzy i tak zagrali drugą połówkę), a pierwsze dwa gole traci po błędach swoich nadziei i reprezentantów: Kucharczyka i Żyry.
Trabzonspor próbował dwa razy i nic nie strzelił, a Łęczna proszę bardzo - trzy (to, ze w pierwszym meczu na Legii dostała piątkę jest nieistotnym szczegółem...) Nie ukrywam, że mam uciechę z takiego obrotu sprawy: próbują różne Trabzonspory, Metalisty i inne Lokereny, a tu Łęczna, Piast, Podbeskidzie i Pogoń. Czyli od frontu elegancko, a na zapleczu bałagan. ;D

Ps. Co mówi Łęczna do Legii? Trzy strzeliłam!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/12/18 23:37 # przez Legionista
@Lojer: ciesz się ciesz :) bo nie wiadomo kiedy znów taki cud się zdarzy :) Co do zaplecza to spoko - są pierwsi w lidze z zapasem a pojedyncze potknięcia ze słabszymi drużynami nie zepsują harmonii :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2014/15 2014/12/19 09:23 # przez lojer
@Nowy - fajnie, że Ajax i Milik, będzie okazja dla kiboli z Legii i Den Haag do wzajemnych "wyjazdów" (do Warszawy do pubu) i obrażania Milika, bo jest w Ajaksie, a nie w Haag...

A tak w ogóle, to losowanie dla Legii uważam za szczęśliwe. Mogli przecież wylosować Łęczną... ;DDDDDDDDDD

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.116 s.
Zasilane przez Forum Kunena