Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Polskie kluby w europejskich pucharach 2015/16

Polskie kluby w europejskich pucharach 2015/16 2015/08/21 08:53 # przez nowy
Wyniki eleganckie :)

Oglądałem początek Legii - fajno się oglądało, akcja za akcję, świetnie kontry wyprowadzał Ukrainiec. Kuciak dwie piękne interwencje! Ale ważne zwycięstwo, bardzo ważne.

Lecha oglądałem drugą połowę. Świetny Trałka, dobry Linetty, ciekawy Pawłowski (ale straty) - przyjemnie patrzyło się na mistrza Polski, choć rywal rozbity przecież przez swoją sytuację. Ale zaliczka powinna wystarczyć*

*choć patrząc na wynik Borussii trzeba pamiętać, że wiele można odrobić.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2015/16 2015/08/21 13:11 # przez grzes
oba nasze kluby faworytami do awansu, ale muszą zagrać przynajmniej tak samo w rewanżach

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2015/16 2015/08/27 23:19 # przez lojer
No i elegancko, awansy są. Lecha na luzaku, Legii w nerwach. Kuciak potrafi mieć niesamowite mecze, ale też skuchy.
Koncepcja z wbieganiem dwóch obrońców Legii na linię bramkową przy rzutach wolnych dla Zorii skończyła się skuchą, zdecydowanie na jego konto.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2015/16 2015/08/28 07:11 # przez olo
Ciekawe jaką karę dostanie L za rzucanie przedmiotami...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2015/16 2015/08/28 10:53 # przez nowy
Są awanse, jest git. Legię oglądałem. Musieli nerwę zrobić - najpierw niepotrzebny faul Lewczuka (generalnie jednak dobry mecz), później to coś dziwnego z tym wbieganiem..

Dziś losowanie grup od g.13.

Świetna oprawa Legii. Był moment, że myślałem - no pewnie pojadą po bandycie Ukraińcu za wydarzenia z Kijowa a tu wznieśli się ponad to. Brawo!
No ale przyszły, znaczy poleciały te przedmioty...

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2015/16 2015/08/28 12:41 # przez grzes
czyli emocje conajmniej do grudnia, Lech pewnie, Legia nerwowo - liczy sie awans
na głupotę kibiców rady nie ma
co do losowania można trafić tragicznie : Dortmund, Liverpool, Rosenborg
lub nieco lepiej: Dnipro, APOEL, Karabach

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2015/16 2015/08/28 13:59 # przez nowy
No to znamy grupy:

Lech: FC Basel, Fiorentina, Belenenses
Legia: Napoli, Club Brugge, Midtjylland

Ciekawie, będzie co oglądać.

Szkoda, że Legia nie wpadła do grupy A (Ajax, Celtic)
Za to Lech będzie mógł się zrewanżować.

"Na papierze" losowanie lepsze dla Legii. Ale ciekawostka, Polak uczy piłkarzy mistrza Danii (Midtjylland)... jak uderzać piłkę www.sport.pl/pilka/1,65085,18629275,bart...o-czysta-radosc.html
W kontekście wolnych z Zorią - może być groźnie :)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2015/16 2015/08/28 14:04 # przez Legionista
Losowanie oglądałem na żywo i powiem ze nie jestem zadowolony... Brakuje jednej głośnej/medialnej drużyny typu Liverpool czy Dortmund. Ogólnie jednak o awans "na papierze" jestem spokojny :)

Lech nieco gorzej ale moze zrewanżować sie FC Basel :) swoją droga ciekawa sprawa - razem rywalizowali o LM i razem grodami by grać w tej samej grupie LE.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2015/16 2015/08/28 17:26 # przez grzes
Oba kluby mają szanse na awans, nieco większe może Legia. Panowie zdecyduje i tak boisko, a kilka lat temu Lechowi nikt nie dawał szans w grupie z Juventusem i Manchesterem City, jak było pamiętamy. Oba kluby już zarobiły 2,4 mln euro, UEFA podniosła kasę w LE więc mają o co grać, a i punkty w rankingu do ugrania są.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

12. kolejka LME 2015/10/22 08:50 # przez nowy
Mówią, że Czerczesow ostry jest.
Facebook wziął to do siebie (w tłumaczeniu):


Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.261 s.
Zasilane przez Forum Kunena