Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

EURO U21 w Polsce

EURO U21 w Polsce 2017/06/20 09:52 # przez lojer
@Nowy - z bólem głowy, bo siedzieli na trybunie skąd był prowadzony doping (o takie coś zadbał pzpn - chyba jakąś pulę przez okręg puścili do kibiców motoru, łęcznej, itd - warunek: zorganizowany doping). Zobaczycie czy w Kielcach będzie tak samo.

Ja nie jestem w stanie zrozumieć trenera, który woli ustawić na defensywnym pomocniku Dawidowicza, grającego w klubie lub nie, ale na prawej obronie, niż np Murawskiego, który cały sezon gra na defensywnym.
Bednarek mnie nie przekonuje - za często w sytuacji jeden na jeden idzie w parter. Teraz znów gol.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

EURO U21 w Polsce 2017/06/21 09:23 # przez nowy
Taka ciekawostka. Hajto mocno i w sumie słusznie krytykował Dawidowicza w meczu. Ale przy tej okazji padło takie stwierdzenie (jeszcze trakcie meczu):

Ostatnim piłkarzem, którego tak jednoznacznie jak Dawidowicza wskazywano jako winowajcę porażki Polski na dużym turnieju, był chyba.. Hajto.

Niewłaściwy klucz/sekret konsumenta w konfiguracji

I teraz poszło to dalej. Koniecznie obejrzyjcie:
(za Niewłaściwy klucz/sekret konsumenta w konfiguracji)


Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

EURO U21 w Polsce 2017/06/21 09:43 - 2017/06/21 09:44 # przez lojer
No niezłe, tylko co z tego? Nie ma racji, bo zagrał fatalnie z Portugaleiros?
Hajto ma konkretne argumenty - to samo przed turniejem mówił w sprawie Kapustki (że w ogóle nie powinno być go w kadrze skoro w zasadzie nie gra) i wyszło na jego. A Dawidowicz w obu meczach, a zwłaszcza ze Szwecją jest nie do obrony. I krzywdę robi mu nie Hajto, tylko Dorna wstawiając do składu.

A internety jak to internety - pamiętają i beka przede wszystkim. Znajmy proporcje - Hajto jako piłkarz na polskie warunki miał karierę bardzo dobrą/super dobrą. Zagrał ileś tam meczów w dorosłej reprezentacji, lidze polskiej, niemieckiej, angielskiej championship i znowu polskiej. Z Schalke zdobywał Puchar Niemiec, bił się o mistrzostwo, itd. Ma pełne pełne prawo wytykać błędy, zwłaszcza w defensywie.
To tak jakby Juskowiak w trakcie transmisji powiedział, że "taką sytuację napastnik musi wykorzystać", a potem beka z pudeł Juskowiaka z całej kariery. Bez sensu.
Dawidowicza nie mogliśmy za bardzo zobaczyć w grze, bo jako junior wyjechał, ale po pierwsze nie wystrzelił, a tyle co go widać, to niestety wygląda na niewypał. Może pozycja nie ta? Może tylko te dwa mecze mu nie wyszły. Grunt, że po pierwszym meczu już był do zmiany, a w przerwie ze Szwecją, to już musowo.
Ostatnio zmieniany: 2017/06/21 09:44 przez lojer.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

EURO U21 w Polsce 2017/06/21 09:43 # przez Legionista
Dobre!!! ☺

Wczoraj jeszcze czytałem, że Boniek ładnie na TT pocisnął Hajcie robiąc zdjęcie kartki z rezerwacją dla Pedro Paulety i dopiskiem, że Hajto powinien go pamiętać :D


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

EURO U21 w Polsce 2017/06/21 10:17 - 2017/06/21 10:18 # przez nowy
@Lojer: wszystko racja. Wrzuciłem bo to wesołe jest a nie bez sensu.
A porównanie o tyle dobre, że wtedy też najwięcej się Hajcie dostało (za Pauletę), gdy winne były reklamy zupek słabo grała cała kadra.
Ostatnio zmieniany: 2017/06/21 10:18 przez nowy.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

EURO U21 w Polsce 2017/06/21 11:32 # przez lojer
I piłkarze byli wtedy do zupy...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

EURO U21 w Polsce 2017/06/21 15:45 # przez nowy
Czy ja wiem, też była paczka - znając proporcje. W końcu na Mundial awansowaliśmy z przytupem. Można dalej porównywać, bo balonik był taki sam acz U21 ma jeszcze szanse w 3. meczu :)

W czwartek nie usłyszę Hajty, ciekawe czy nawiąże do tego wszystkiego. Bo Boniek zrobił oprócz tego o czym pisał Legionista - jeszcze jeden numer: zachęcił Pauletę by pozdrowił Hajtę - ten do kamery pozdrowił i pokazał "3" ;) Wesołe.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

EURO U21 w Polsce 2017/06/21 20:44 # przez Legionista
No to co Boniek zrobili z Pauletą to mega beka z Hajty :D


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

EURO U21 w Polsce 2017/06/21 20:56 # przez Legionista
Czechy 3:1 Italia!!

Choć meczu nie widziałem to dla mnie szok. Włosi mają raptem 3 pkt i w perspektywie mecz z Niemcami - dla mnie już żegnają się z turniejem. Ale co ważne! To dobry wynik dla Polski - mam na myśli ewentualnie 2. miejsce w grupie.

Grupa A:
Wygrywamy z Anglią ale w drugim meczunie pada remis i zajmuje miejsce drugie z 4 pkt.

Grupa B:
Tu kluczowa jest Portugalia, jeśli wygra z Macedonią to pozamiatane, ale gdyby zremisowała... wtedy konczy na drugim miejscu rownież z 4 pkt.

Grupa C:
Włosi zagrali dla nas, jeżeli Niemcy nie zrobią sensacji i wygrają to w ostatniej kolejce to tu również mega ciekawie - dwie drużyny po 3 pkt.

Wiem, że to wszystko naciągane ale... :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

EURO U21 w Polsce 2017/06/22 09:00 # przez nowy
Jeszcze Hajto: Niewłaściwy klucz/sekret konsumenta w konfiguracji

I co mam odpowiedzieć ja za tamten mecz swoje dostałem i grałem słabo.Lepiej wypomnieć Hajcie ten mecz aby zapomnieć o formie U21 Polaków

Bez żartu, ale celnie w Bońka.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.281 s.
Zasilane przez Forum Kunena