Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Polskie kluby w europejskich pucharach 2017/18

Polskie kluby w europejskich pucharach 2017/18 2017/08/18 18:52 # przez barni87
A dodam że Nawałka powołal kadrę Polską, ile nazwisk jest z ekstraklasy ? To pokazuje jaki jest w niej poziom i determinacja do bycia lepszym

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2017/18 2017/08/19 00:37 # przez nowy
@Legionista: liczyłem, że i ze mną się zgodzisz jak to łatwo czasem ocenić po jednym meczu :)

Wiadomo, że mecz meczowi nierówny i nie przykładam większej wagi do meczu w Glasgow, ale wynik Astany razi w oczy, nawet jeżeli widzimy tylko pusty wynik (w liczbach Celtic miał.. 3 celne strzały, bo Astana 2 kolejne sama sobie wbijała. Z kolei 65% posiadania po stronie Szkota. Meczu, nawet skrótu nie widziałem). Z tym, że oceniając grę Legii teraz i z Astaną - wynik razi podwójnie. I to trzeba wziąć na klatę - od Dąbrowskiego po kibica Legii.

Mimo to popatrzmy szerzej - Magiera powiedział ważną rzecz, na którą zwrócił uwagę Legionista. Odpoczynek, przygotowanie do sezonu, zgranie się. Szerzej i ciekawie, z odwołaniem do słów Magiery sprzed tego sezonu - a teraz na przykładzie Moulina (którego zagrań ze stałych fragmentów nie mogłem przeżyć z Astaną) opisał Zachodny: zachodnydotablicy.blox.pl/2017/08/Dlacze...gia-tak-cierpia.html

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2017/18 2017/08/19 10:18 # przez Legionista
@Nowy: z Tobą też się zgadzam :) Ale pisząc o tym, że widać różnicę między ekstraklasowym Piastem a I-ligową Stalą to nic obraźliwego i krytycznego - normalne, że zespół z wyższej ligi zazwyczaj jest lepszy i powinien być lepszy :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2017/18 2017/08/19 14:12 # przez grzes
Wszyscy życzymy Legii gry w LE, ale czy w czwartek dadzą radę?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2017/18 2017/08/19 17:40 # przez Legionista
@Grześ: nie wiem jak, nie wiem czy, ale na pewno! :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2017/18 2017/08/24 19:55 # przez grzes
W tyraspolu do przerwy 0-0, i czerwień Pazdana - dwie żółte w jednej akcji za faul i szturchniecie arbitra. O awans będzie piekielnie trudno. Jeszcze 45minut i pewnie wszystko będzie jasne, ale trudno o optymizm w tej sytuacji.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2017/18 2017/08/24 20:54 # przez grzes
To po pucharach w tym sezonie, szkoda nawet krytykować.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2017/18 2017/08/24 21:00 - 2017/08/24 21:01 # przez barni87
ciężkie dni czekają Legię , przyszli piłkarze a teraz będzie musiało chyba paru odejść, aczkolwiek nie do końca orientuje się w finansach Legii. Tak czy siak może w końcu skupią się na lidze !
Ostatnio zmieniany: 2017/08/24 21:01 przez barni87.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2017/18 2017/08/24 21:01 - 2017/08/24 21:02 # przez Woody
Nie będę pastwił się nad Legią bo wszystkie polskie kluby wyleciały z hukiem z rozgrywek europejskich.
Zastanawia mnie tylko po co kupowali graczy, którzy nie mają/nie zdąrzyli z formą i nie są w stanie grać od 1 minuty na maxa (Sadiku). Wynik adekwatny do składu, który w zeszłym sezonie był silniejszy i chyba wiara drużyny w Magierę również. Pytanie na co poszła kasa z LM.
Czekam na wypowiedź Legionisty i od razu tłumaczę : PAWEŁKU NIKT NIE BESZTA (L) więc odpisz merytorycznie ( chociaż trochę:)
Ostatnio zmieniany: 2017/08/24 21:02 przez Woody.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Polskie kluby w europejskich pucharach 2017/18 2017/08/24 21:53 # przez Legionista
@Woody: o moją merytorykę nie musisz się martwić :)

DRAMAT...!!!!!

Sheriff ustawił się tylko na obronę wyniku, nic z przodu, tylko kontry. Idealny schemat na rewanż dla drużyny, która jest faworyzowana (buk) i teoretycznie ma duuuużo lepszych zawodników. Tymczasem Legia wychodzi tylko z 3 ofensywnymi zawodnikami :|

Zero pomysłu na grę do przodu ale to efekt braku rozgrywającego. W tej chwili Legia nie ma takiego (Rado kontuzja, Pasquato dopiero dochodzi do formy). Moulin nadal totalnie bez formy, gość nie potrafi celnie podać, przyjmuje piłkę na 2 metry a przerzuty... nawet nie skomentuję.

W ataku również dramat - wychodzi Hama, który po raz kolejny potwierdził, że nie jest napastnikiem. Dodatkowo gra w stylu "długa do przodu" to nie pod niego. Jest Sadiku ale gość wyjątkowo długo bez formy fizycznej (wtf?!).

No i na koniec junior Pazdan... jak można zrobić coś takiego?! Kadrowicz, lada moment ma odejść na "zachód" a zachowuje się jak totalny junior.

No nic, mleko się wylało i nie ma sensu o tym gadać. Pora siąść i przemyśleć gdzie były błędy (w kontekście wszystkich pucharowych drużyn) i wyciągnąć wnioski. Mnie osobiście zastanawia co teraz zrobi Mioduski - czy z własnej kieszeni zasypie potężną dziurę w budżecie czy może jednak zrobi letni "sale"... tak czy siak jest słabo i najbliższa przyszłość wygląda katastrofalnie.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.124 s.
Zasilane przez Forum Kunena