Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

× Uwagi, sugestie, pytania, dyskusje dotyczące Ligi Mieleckiej, w tym strony LM.

15. Spotkanie LM

15. Spotkanie LM 2016/02/19 22:11 # przez Kris
15. Spotkanie LM
Sobota, 20 lutego, U Włocha, g.20

1. Nowy + Alice
2. Barni
3. Legionista + Aga
4. Slowik
5. Mati
6. Lojer
7. Lojerek
8. Grzes (99 %)
9. Papi + Ewa
10. Paskuda
11. Elvis
12. Morwi (jak zdrowie dopisze) + Sikorka (jak Wiki pozwoli mamie wyjść)
13. Picio & Ana
14. Akneo + Dominika
15. Kris
16. Paula
17 ...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

15. Spotkanie LM 2016/02/19 23:40 # przez nowy
Pierwszy sport za nami. Ostatecznie 13 osób zameldowało się na parkiecie.
Rozegraliśmy mecz Drużyna LM vs. Poniedziałkowa Siatka i goście.

W składzie naszej drużyny znaleźli się: Aga, Legionista, Papi, Picio, Akneo, Barni i Nowy.
Wśród Wrogów LM był Mati znany z naszej ligi.

Po kilku setach walki do ostatniego punktu, poświęceniu i powolnym zgrywaniu się - awansowaliśmy z 2. miejsca do finału. W finale, tzw. Złotym Golden Secie (nazwa z poniedziałkowej siatki), który decydował o Mistrzostwie (nie ważne są wyniki poprzednich setów), z racji czasu, który gonił - rozegranego "do 15" - ulegliśmy minimalnie 13:15 pokazując charakter, wolę zwycięstwa i dając z siebie wszystko. Brakło niewiele!

Ale Ligo możesz być z nas dumna :)
Brawa dla Drużyny! Zagrywki Papiego i Agi, zbicia Legionisty, bloki Akneo, ataki Barniego, spryt i technika Picio oraz "rozegranie" Nowego dają nadzieję, że z LM będą jeszcze siatkarze!


Jutro widzimy się o g.11 na hali SP11. GAŁA!

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

15. Spotkanie LM 2016/02/20 09:12 # przez Legionista
@Nowy: piękna relacja! Ale nie wiem na jakim Ty wczoraj meczu byłeś i co ogladałeś :P

Ale fakt - pierwsze przetarcie było - teraz pora na piłkę nożną! :D


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

15. Spotkanie LM 2016/02/20 09:51 # przez barni87
chyba zbicia Picia w ściany, kiepskie przyjęcia Barniego, 3/4 zagrywek Czornego w aut i jeszcze ten pieprzony sufit !! hahahaha
ale potencjału nam nikt nie odbierze : )

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

15. Spotkanie LM 2016/02/20 17:42 # przez nowy
@Barni: ale walki odmówić na nie można :) Graliśmy jak warunki pozwalały. Także te personalne ;)

Dziś Gała Była. I było elegancko!

10 osób stawiło się w SP11. Podzieliliśmy się na dwie Drużyny:
Czarni: Papi, Elvis, Mati, Akneo, Adam (gościnnie z siatki)
Reszta Świata: Legionista, Słowik, Barni, Dżak, Nowy

W wielkim godzinnym boju, gdzie bajeczna technika pojawiała się gdzieniegdzie; a płuca dość szybko kładły się na parkiecie - byliśmy świadkami pięknego widowiska. Zapamiętamy z niego wiele.
Legionisty strzały "ale ja ci nie liczę" obok bramki,
fajne rozgrywanie, ale i wiwatne strzały Papiego i Elvisa;
niesamowite interwencje w bramce Matiego;
przechwyty Akneo;
rajdy Słowika;
sam na same Barniego;
szybkie powroty Nowego;
i przede wszystkim żelazne płuca Dżaka. Widać kto gra regularnie ;)

Reszta Świata ograła Czarnych bodaj dwoma bramkami a przebieg meczu był jak w najlepszym finale. Od długiego badania się nawzajem w stylu 0:0, przez napoczęcie rywala i prowadzenie Reszty Świata, po wyrównanie i wyjście na prowadzenie Czarnych; w końcu nerwową końcówkę i triumf w niemal doliczonym czasie Reszty Świata!

Ha! Było co oglądać :)

--
Na Turniej Dawnych Mistrzów zapisał się tylko Dżak, ale i mi udało się ostatecznie dotrzeć. Z małą Trenerką w wózku miałem pomeczowe rozchodzenie, to przynajmniej zajrzałem na wygrany półfinał Stali z Widzewem :) Spotkałem tam Lojera i Lojerka. Zatem LM tam była!
Może ktoś jeszcze?

--
A teraz czas na Spotkanie! Do zobaczenia!
Ja pomału ruszam, bo po dwóch sportach po 9-miesięcznej przerwie, z narastającymi zakwasami i drżeniem mięśni, akurat doczołgam się na wieczór ;)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

15. Spotkanie LM 2016/02/22 10:31 # przez nowy
Po Weekendzie. Po Spotkaniu.

Dziękuję Wszystkim i Każdemu z Osobna za przybycie, obecność i udział. Wszystkich, którzy nie mogli a byli z nami duchem - również wielkie dzięki :-)

Frekwencja na Spotkaniu przerosła oczekiwania (listy) :-)
Co więcej, frekwencja do końca była chyba jak nigdy! W zasadzie zamknęliśmy lokal. A kto na siłach, odwiedził jeszcze Trzynastkę, gdzie pobawiliśmy się kończąc wspaniały wieczór. Było bombowo!

Tradycja porannego basenu utrzymana! Legionista i Nowy dotarli wygrzewając i regenerując mięśnie po sportach ;)

Relacja wkrótce :)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

15. Spotkanie LM 2016/02/22 11:00 # przez barni87
@Nowy : też dziękuję !
chyba bym się utopił na tym basenie.... wstałem o 13 z helikopterem to co było o 9 ? hahaha
dobre spotkanie!! : )

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.100 s.
Zasilane przez Forum Kunena