Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

LM EURO

LM EURO 2016/05/20 11:09 # przez barni87
@ Nowy
KURDE strasznie dużo przywilejów dla prezesów !!!!!!!
Nie dość że są zmiany w trakcie kolejki ,to :
-dzika karta ! GŁUPOTA na przestrzeni jednego turnieju który trwa miesiąc
-darmowe transfery po fazie grupowej , GŁUPOTA : cała zabawa tkwi żeby wybrać tych którzy awansują dalej, mając darmowe transfery po najcięższej fazie to po co nam dzika karta ? kiedy jej użyjesz ?
-noi darmowe transfery po każdej z faz co już w ogóle zmusza nas do niemyślenia :D
Co do wzrostu cen piłkarzy: nie jest liczona średnia tylko całkowity zysk , to może być plus ale i minus
ALEEEEEEEEEE po fazie grupowej uefa nam dorzuca 5 mln dodatkowych ?! serio biorą te triki z życia fify że pod stołem nam dorzucają to :D

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LM EURO 2016/05/20 11:44 # przez nowy
@Barni: taka rzeczywistość zaangażowania użytkownika :) To mechanizm gry dla większej ilości graczy. Sponsorzy w polskiej wersji fantasy to najstarszy i najłatwiejszy do przytoczenia przykład. Trzeba to zrozumieć, hardkorowców jest stosunkowo niewielu.
Zmiany w trakcie kolejki nie oceniam tak źle - kolejka jest rozciągnięta, sporo meczów.
5 mln "pod stołem" od Uefa rzeczywiście brzmi jak rechot Platiniego, ale ja to rozumiem. Nie wiadomo któż awansuje a co jeżeli ci najdrożsi? Wielu by zrezygnowało z rozgrywki (globalnie), gdyby mieli grać w "8".

Oczywiście my możemy ustalić swoje zasady. Do dyskusji.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LM EURO 2016/05/20 15:08 # przez slowik
Popieram Barniego. Jestem za radykalnym cięciem przywilejów dla prezesów! :) Koniec z kasą pod stołem i innymi przekrętami. Gry dla fantasowych pikników nie powinny nas interesować :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LM EURO 2016/05/24 10:26 # przez nowy
Dzięki Lidze podobnej do nas* trafiłem na taką zabawę: euros.draftfantasyfootball.co.uk/
Tutaj wybór składu opiera się na drafcie - czyli dany piłkarz może być w jednej drużynie. Możemy, jeżeli będą chętni, pobawić się także w taką wersję.

*Liga Kopaczy. Podsumowanie sezonu w Ekstraklasie jak La Gazzetta za starych czasów :)
ligakopaczy.pl/assets/Liga-Kopaczy-News-3.pdf

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LM EURO 2016/05/24 10:59 # przez lojer
Może być fajne, ale warunek jest taki, że trzeba się umówić na jedną datę i godzinę, żeby faktycznie robić draft. Można co prawda skorzystać z opcji auto pick list (gdzie wpisuje się priorytety).\
Ja się zgłaszam.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LM EURO 2016/05/24 12:28 # przez barni87
czyli że jak Nowy wybierze Ibrę to nikt inny nie będzie go mógł mieć ?
jak dla mnie gorsze niż zmiany w trakcie kolejki ! nie uda się logistycznie skumać wszystkich na jedną godzinę wybierania składów ...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LM EURO 2016/05/24 12:38 # przez nowy
@Barni: dokładnie tak.
To będzie dodatkowa zabawa - możemy się sprawdzić jak wyjdzie. I nie wiem czy to oznacza, że muszą być wszyscy o jednej godzinie. Pogrzebię za kilka dni - chyba, że ktoś w międzyczasie obczai dokładnie.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LM EURO 2016/05/24 20:35 # przez barni87
@ Nowy
bardzo intrygujące :) chętnie bym zagrał w taką opcję ale właśnie jako dodatek w mniejszym gronie , powiedziałbym nawet że w gronie którzy są najbardziej aktywni :D szybki wybór piłkarzy przed niektórymi byłby ciekawy

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LM EURO 2016/05/24 22:22 # przez Legionista
Mega ciekawe!! :)

Ale dobrze pisze Barni i Słowik - niemal niemożliwe zebrać większą ilośc na jedną porę więc przychylam sie do propozycji Słowika - jako dodatek dla węższej, aktywnej grupy - może być ciekawie i śmiesznie :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

LM EURO 2016/05/24 23:58 # przez barni87
można byłoby się nawet spotkać w jednym miejscu każdy z lapkiem i razem przy piwku się pośmiać od razu z wyborów. Na pewno będzie coś w stylu "kur.a kto mi zgarnął Milę sprzed nosa ??????" :D

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.136 s.
Zasilane przez Forum Kunena