Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

LM Euro 2016 - gdzie gramy?

LM Euro 2016 - gdzie gramy? 2016/06/04 21:39 # przez nowy
Trzy głosy to jest już "więcej" :) Za moment przedstawię opcję szeroką, którą mam przygotowaną - bo jednak warto ją rozważyć.

@Akneo: do momentu startu głosowania nie było głosów za bonusami. Przy okazji, zaproś Akneo2 i Elessara na forum! Nie żebym w trójgłos nie wierzył, ale miło by było usłyszeć Panią Prezes i daaaaawno tu niewidzianego Punktowca.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .
Temat został zablokowany.
LM Euro 2016 - gdzie gramy? 2016/06/04 21:56 # przez Akneo2
Witam Prezesów, zostałam do tablicy wezwana :) więc odpowiadam.. bezapelacyjnie jestem za grą z bonusami :D
Temat został zablokowany.
LM Euro 2016 - gdzie gramy? 2016/06/04 22:00 # przez Akneo
Wstydzi sie wiecej napisac:)
Nowy - jutro Elessar ma swoja opinie na forum wyrazic...
zawsze bylo glosowanie czy gramy z czy bez bonusow
Liga Mistrzow, Mistrzostwa Swiata zawsze bylo z bonusami, a WYgraj Lige bez - polska liga
A jezeli ktos pisze ze nie ma czasu na zmiane czasu to jest to troche smieszne
Zalogowac sie - zmienic gracza - wylogowac sie, 10-20 sekund roboty
ja pracuje teraz od rana do wieczora i mam czas, wiec pisanie ze ktos nie ma paru sekund aby 4 graczy zmienic (badz nie zmienac - zalezy jak punktuja) to troche smieszne...
Zrob Nowy glosowanie czy gramy z czy bez bonusow...bedzie najsprawiedliwiej
Temat został zablokowany.
LM Euro 2016 - gdzie gramy? 2016/06/04 22:03 - 2016/06/04 22:03 # przez Akneo
@Akneo: do momentu startu głosowania nie było głosów za bonusami. Przy okazji, zaproś Akneo2 i Elessara na forum! Nie żebym w trójgłos nie wierzył, ale miło by było usłyszeć Panią Prezes i daaaaawno tu niewidzianego Punktowca.[/quote]

Nowy: ja staram sie regularnie czytac forum, aczkolwiek tylko Barni, Slowik i Ty wyraziliscie swoja niechec do bonusow...Legionista pisal ze moga byc Wildy, a Grzes dzis napisalem ze moze grac z bonusami, wiec ja tez sie odezwalem...
Ostatnio zmieniany: 2016/06/04 22:03 przez Akneo.
Temat został zablokowany.
LM Euro 2016 - gdzie gramy? 2016/06/04 22:04 # przez nowy
Luuuuz :) Jak napisałem - będzie więcej głosów, będziemy myśleć. Do momentu głosowania było jak było (pisałem). Nie ma co drążyć.

Muszę uruchomić nową ankietę, bo tej nie mogę zedytować.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .
Temat został zablokowany.
LM Euro 2016 - gdzie gramy? 2016/06/04 22:19 # przez Akneo
No nie chce ale musze sie napic:)
Temat został zablokowany.
LM Euro 2016 - gdzie gramy? 2016/06/04 22:29 # przez nowy
@Akneo: tylko bez nerwów :) po to mamy forum, by rozmawiać. Liczę, że rozumiesz nasze (Zespołu) zdanie. Bo ja rozumiem Twoje. Ale więcej spokojności, to i napić się można w słusznej sprawie. Zdrówko!

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .
Temat został zablokowany.
LM Euro 2016 - gdzie gramy? 2016/06/04 22:30 # przez nowy
Wybaczcie zamieszanie, niestety system mnie zawiódł i nie mogę edytować ankiety tak by każdy mógł zmienić głos na nowe opcje i musiałem zrobić nową, czyli głosowanie od nowa...
Z góry dzięki za zrozumienie!

Tutaj głosujemy raz jeszcze: ligamielecka.pl/forum/euro-2016/512-lm-e...amy-drugie-podejscie

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .
Temat został zablokowany.
LM Euro 2016 - gdzie gramy? 2016/06/04 22:30 # przez Akneo
Ja jestem spokojny:)
oczywiscie dopasuje sie do wyboru wiekszosci, nie ma problemu dla mnie
Temat został zablokowany.
LM Euro 2016 - gdzie gramy? 2016/06/04 22:37 - 2016/06/04 23:21 # przez nowy
@Akneo2: dzięki za opinię! Zapraszam częściej. W lm euro wyrównany rachunki :)

No to wszystko jasne. Głosujemy raz jeszcze
ligamielecka.pl/forum/euro-2016/512-lm-e...amy-drugie-podejscie

Temat tenże blokuję zamykając kwestię.
Ostatnio zmieniany: 2016/06/04 23:21 przez nowy.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .
Temat został zablokowany.
Czas generowania strony: 0.162 s.
Zasilane przez Forum Kunena