Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

1. kolejka Euro

1. kolejka Euro 2016/06/15 13:09 # przez barni87
doleje nieco oliwy do ognia ;)
kryśka wczoraj pokazał w jakiej jest formie , i jeśli go drużyna nie ciągnie (jak w przypadku realu) to sam drużyny nie pociągnie!
psychicznie jest to słabiak i przeciętniak, jego zachowanie w stosunku do rywali jest godne pożałowania. Uważam że na tym Euro to Islandia ugra więcej niż "jego" Portugalia.
Powinien myśleć powoli o przenosinach do Bollywoodu.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Euro 2016/06/15 21:58 # przez Legionista
@Barni: częściowa zgoda :) To co pisałes o jego stosunku do rywali - to masakra jakas jest i dla mnie to ŻENADA!! Jego wypowiedż o Islandii zakrawa na kpinę! Ale w życiu nie zgodze się, że jest psychicznie słabiak i przeciętniak - wielokrotnie pokazał, że stanowi o sile Realu, pokazał to też strzelając decydującego karnego w finale Ligi Mistrzów! :)

Jedno z drugim nie ma nic wspólnego - psychicznie jest mega mocny, często zdarza mu sie gwiazdorzyć ale jednak jak jestw formie to niemal sam potrafi wygrywac mecze. Ale jego gra w reprze jest słaba i tak było, jest i zobaczymy czy będzie... i do tego kometarze przeciwników repry...

Klub i repra to dla niego dwa różne światy :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Euro 2016/06/15 23:00 # przez barni87
@ Legionista
samo to że poprosił o ostatniego karnego bo chciał zostać bohaterem... powinien strzelać jako pierwszy żeby dać przykład reszcie jak strzelać pewnie karne! Może się czepiam , ale w meczach z mocnymi rywali nie wiele pokazywał w tym roku

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Euro 2016/06/15 23:02 # przez Akneo
Chyba u buka zaczne grac:)
dzis 90 pkt bez bonusow...wszystkie 3 typy idealnie trafione

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Euro 2016/06/15 23:48 # przez barni87
@ Akneo czyli już Ci styknie w tej rundzie ;)
GRATKI !!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Euro 2016/06/16 18:15 # przez Legionista
@Barni: chyba się czepiasz :) Ale wracając do tego karnego - ja jestem zdania, że najmocniejsi otwierają i zamykają bo jeszcze jak ten pieerwszy nie strzeli to jest 4 serie i można odrobić ale jak się pomyli ostatni to może być dramat i tu jestem zdania, że powinien strzelać najmocniejszy psychicznie.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.105 s.
Zasilane przez Forum Kunena