Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

1. kolejka Euro

1. kolejka Euro 2016/06/10 22:25 # przez Legionista
To jeszcze dodam, że aby do Pogby dokupić Payet'a i Giroud musiałem sprzedać Evrę :D


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Euro 2016/06/11 08:19 # przez nowy
Można oglądać składy! Prosta rzecz a w uefa cieszy. Jeno trzeba wejść w pełną ligę.

Mecz otwarcia miałem przyjemność oglądać m.in. z Barnim. Viva la Payet! przewijało się nam przy kolejnym łyku złotego. Bo gość robił robotę. No i Żiru w składzie na kapitanie u obu.

Plus mój buk trafiony (remis do przerwy - wygrana Francuza na koniec).

Stanciu robił robotę u Rumuna - był polecany do fantasy.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Euro 2016/06/11 09:21 # przez nowy
W Lidze mamy 23 Drużyny! w Typerze 12! Euro rozpoczęte :)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Euro 2016/06/11 18:20 # przez Legionista
Piękny strzał z rzutu wolnego Bale'a i Walia prowadzi ze Słowacją.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Euro 2016/06/11 21:28 # przez Legionista
Wejście smoka Dudy! Ondrej już minutę po tym jak się pojawił strzela ładną bramkę - zrobił to wyśmienicie :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Euro 2016/06/12 09:13 # przez Rymu
Można gdzieś zobaczyć punkty zawodników z poszczególnych meczy?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Euro 2016/06/12 09:20 # przez nowy
@Rymu: z tego co widzę to widać punkty swoich i rywali (możesz np. zobaczyć jak punktowała obrona Nowego :D).

Zło jednak jest, bo nie można ustawić składu na 2. kolejkę - czyli nie ma listy transferowej, czyli nie mamy wglądu w statystyki. Czyli ustawianie na 2. kolejkę po zakończeniu 1.?

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Euro 2016/06/12 09:52 # przez Rymu
Swoich to wiem że widzę, ale np. chciałbym zobaczyć punkty zawodnikó z meczu Albania-Szwajcaria da się to gdzieś sprawdzić ?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Euro 2016/06/12 10:54 # przez grzes
Na razie mecze fajne, faworyci mają trudną przeprawę, są emocje, oby tak dalej.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Euro 2016/06/12 12:46 # przez nowy
@Rymu: jak napisałem wyżej - z tego co ja widzę to nie można sprawdzić statystyk z meczów i wszystkich piłkarzy.
Pewnie jakimś rozwiązaniem będzie lista transferowa dostępna przed 2. kolejką.

No cóż.. z lepszych wieści, dla tych, którzy mniej czasu spędzają przed komputerem a używają "aplikacji telefonowych". Na androida jest fantasy uefskie play.google.com/store/apps/details?id=com.uefa.eurofantasy
Można wszystko zrobić co na desktopie.
Aczkolwiek dziś rano chcąc zrobić zmiany.. dostałem inny skład. Wczoraj jednak bez problemu.

A mecze rzeczywiście spoko. Dziś Niemca jeszcze chciałbym obejrzeć.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.355 s.
Zasilane przez Forum Kunena