Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

1. kolejka Euro

1. kolejka Euro 2016/06/12 15:46 # przez Legionista
Modrić! Piękna bramka! Zawodnicy Realu mnie nie zawodzą :D


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Euro 2016/06/12 16:14 # przez Legionista
A właśnie! Oglądał ktoś z Was mecz Anglii z Rosją? @Woody: Ty wiem, że tak :)

Niby cała pierwsza połowa pod ich dyktando, niby zdominowali maksymalnie Rosjan a po przerwie cos w nich siadło... Na dodatek stracili bramkę w 92. minucie... Liczyłem na nich, że wreszcie to będa ich Mistrzostwa, że zaczną od mocnego uderzenia z bądź co bądź mocnym zespołem a tu klops. No ale jeden mecz nie oznacza nieudanych Mistrzostw. Ja jednak mam duży niedosyt.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Euro 2016/06/12 17:04 # przez Kris
Emocje rosną, jak nie dziś to kiedy? Polskaaaaa !!!! 2:1 dla Naszych.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Euro 2016/06/12 20:11 - 2016/06/12 20:13 # przez Legionista
Mamy to! Historyczne pierwsze zwycięstwo! 3 pkt już na naszym koncie :)

Jak dla mnie to spodziewałem się ZUPEŁNIE innego meczu w sensie DUŻO więcej mieli pokazac Wyspiarze. Spodziewałem się twardej, męskiej gry, dużej ilości fauli i przerywania gry, sporej ilości stałych fragmentów gry i generalnie zaciętego pojedynku w środku pola.

Okazało sie zupełnie inaczej :) W ogóle ustawienie wyjściowe wroga mega zaskakujące bo mega defensywne! Z takim ustawieniem nie mieli możliwości zagrozić naszej bramce. To było widac juz po pierwszych 15 minutach kiedy większość czasu nasi boczni obrońcy spędzili na połowie przeciwnika :) Nasi zdominowali środek pola co było kluczowe i dało rezultat :)

Do samej bramki mega mnie wkurzał Milik - zepsuł kilka wyśmienitych okazji... Ale wreszcie trafił! Mega dobrze zaprezentował się Kapustka ale to też poniekąd wynikało z tego co robili przeciwnicy. Swoje zagrał Krychowiak, czujny w bramce Szczęsny i Glik - ostoja defensywyrazem z Jędzą! Widać było, że wróg pokrył mocno naszego najlepszego napastnika ale to pomogło Milikowi. Jak zwykle swoje zagrał Błaszczu na prawym skrzydle - zaliczył asystę.

Zastanawia mnie tylko jeden fakt - ćwiczone stałe fragmenty gry. To miała być tajna i zarazem mocna strona Polaków a tymczasem z rzutów wolnych totalnie nic nie wynikało i nie było widac aby cokolwiek przećwiczyli... Może nadal trzymają warianty na najbliższego rywala? :)

Na mecz z Niemcami jednak widzę Grosika w pierwszym składzie - ma większe doświadczenie i szybkość. Kapustce przyda się "odpoczynek" - może wejść na podmęczonego rywala :)

Generalnie egzamin zdany! :)

Teraz czekam na mecz Niemcy - Ukraina :)
Ostatnio zmieniany: 2016/06/12 20:13 przez Legionista.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Euro 2016/06/12 23:09 # przez barni87
mecz niemcy ukraina jak dla mnie bez większych historii i emocji , chyba najciekawszym wydarzeniem była bramka "Szwajnsztajgera" ...
ukraincy chyba po pierwszej połowie spuchli jak żaby bo grali w drugiej bez większych starań
po meczu mam nadzieję że irlandia powalczy z ukrainą o punkty , byłoby to rewelacyjne dla nas
natomiast niemcy pokazali że w obronie nie są tacy pewni, bramę im walniemy ;)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Euro 2016/06/13 09:17 # przez barni87
mam dla Was dwa filmiki po wczoraj :D

mamy nowszą wersję gola strzelonego "ręką Boga" !!
Peru nie istniejąc w meczu z Brazylią wyeliminowało Brazylię z Copa America. KRYZYS u KANARKÓW
vine.co/v/iLrxBLAz2Ba

drugi filmik , cóż ...sami zobaczcie ...

CZY ON KUR.. NIE WIE ŻE SĄ KAMERY NA STADIONIE !!!!!!!!!!!!!fuck

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Euro 2016/06/13 10:17 # przez nowy
To już wiemy, że Ukrainiec potrafi ukłuć a Niemiec w obronie do dźgnięcia - tylko Neuer jeszcze.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Euro 2016/06/13 10:42 # przez nowy
Uwaga! Uefa może zrobić psikusa.

Elessar stworzył skład przed Euro i dołączył do LM. Gdy kolejny raz zalogował się, uefa nakazała mu zrobić skład od nowa. Jednocześnie jednak w jakiś sposób pamiętała pierwszą drużynę (na tym samym koncie) i w LM Elessar był dwa razy (z różnymi składami). Tego pierwotnego nie miał jak zmienić/usunąć/cokolwiek. Usunęliśmy administracyjnie.

Mi z kolei zdarzyło się, że w aplikacji chcąc dokonać zmian otrzymałem inny skład. Nie zapisałem nic. Nie wiadomo jakby to się skończyło.

Także, jeżeli po zalogowaniu widzicie inny skład, przelogujcie się (u mnie to pomogło). Bo zapis może grozić utratą składu i dwoma drużynami w LM....

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Euro 2016/06/13 22:17 # przez barni87
O matko !! Wlosi tak dobrze w obronie a moj Darmian schodzi w 57 minucie... zenada : (

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1. kolejka Euro 2016/06/13 22:20 # przez Legionista
A niech się psuje! Może następnym razem juz na 100% nie będziemy brać pod uwagę UEFY ;)

Niemcy pokazali, ze już monolitem to na pewno nie są! W moim przekonaniu bardziej na zwycięstwo zasługiwała Ukraina ale brakło doświadczenia i sprytu. Dla Polski taka forma Niemców to idealna okazja! A Ukraina jest dziwnie mocna - po tych wewnętrznych awanturach byłem pewny, że nic nie pokażą a tu takie zaskoczenie. Nie zdziwię się jeśli awansujemy z grupy razem z Ukrainą.


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.223 s.
Zasilane przez Forum Kunena