Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

3. kolejka Euro 2016

3. kolejka Euro 2016 2016/06/20 11:49 # przez nowy
Już ruszyła, nadrabiam.

Sytuacja w lidze i typerze spisana z tabelkami tu:
ligamielecka.pl/item/547-elessar-nowym-l...-2-kolejka-euro-2016

Widzę, że Uefa mimo wild carda przesuwa darmowy transfer. No to bonus dla Prezesów z WC w 2. kolejce.

Barni skusił się na minusy, ktoś jeszcze?

U mnie teraz dzika karta, ale na star lichawo. Bramkarz i napastnik z Rumunii. Plus Payet, na którego końcówkę nawet z ławki liczyłem. Niemalże!

Kogo tam zakupiliście? U mnie inwestycja w Niemca, Weiss został (choć jako czytam, jak Słowacja przegra z Anglikami - mamy pewny awans). Zostawiłem Ronaldo - no w końcu trafi! Najwięcej strzałów oddaje. Milika też - z Ukrainą odrobi bramki :)

Powodzenia!

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

3. kolejka Euro 2016 2016/06/20 12:06 - 2016/06/20 12:07 # przez barni87
no więc ja liczę na Belgów , drugi mecz pokazał że ta lokomotywa zaczyna się toczyć , zakupiony De Bruyne ( wahałem się między nim a Hazardem) i Goryl , Mandzukic sprzedany z racji że grają z Hiszpanią i z braku laku wziąłem Lukaku
Dwa minusowe transfery wynikły z sobotniego wesela! zapomniałem że w niedzielę grają dopiero o 21 i zrobiłem transfery na kacu już o 14... później zobaczyłem skład Żab a tam brak Payeta i Żiru noi się pokusiłem...
Tym razem niestety Rumun już karnego nie miał więc Stancu kiepski transfer noi bramkarz to samo... reszta została , liczę bardzo dzisiaj na lalallalanę bo niewielu go ma a swoje sytuację na turnieju już miewał! Morata mój as w drugiej kolejce prawdopodobnie zostanie zastąpiony przez Aduriza ,a tak więc zapowiada się sucha kolejka ! ;/
Ostatnio zmieniany: 2016/06/20 12:07 przez barni87.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

3. kolejka Euro 2016 2016/06/21 14:39 # przez ohio
dwie refleksje takie:
-fantasy uefa za poziom chujowosci swojej stronki zdobywa wszelkie mozliwe nagrody.
-jakby milik strzelil pol tego co mial, to slowik bylby gdzies kolo pudla;)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

3. kolejka Euro 2016 2016/06/21 22:54 - 2016/06/21 22:57 # przez nowy
Perisic!! Acz tym razem przez Niemca nie dałem mu kapitana.

Acz skandal z tym karnym Hiszpanii. Najpierw: za co? Potem: Pique?? A na koniec: gdzie znalazł się bramkarz? Nawet na orliku kumple nie dopuszczą do takiej obrony.
Ostatnio zmieniany: 2016/06/21 22:57 przez nowy.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

3. kolejka Euro 2016 2016/06/22 19:27 # przez Legionista
Z tym karnym to przejaja! Widziałem dzisiaj fajne zdjęcie z rozrysowaniem szczegółowym jak wygląda sytuacja w momencie strzału Ramosa - pokazane kto gdzie jest wraz z wyliczeniem odległości i tak:

1/ bramkarz 1.8m przed linią
2/ w polu karnym 3 Chorwatów
3/ karny z kapelusza

Ale koniec końców - mega ciesze się z wyniku - zawsze lubiłem Chorwatów bo dobrze ich określaja taką "Brazylią Europy" :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

3. kolejka Euro 2016 2016/06/22 19:30 # przez Legionista
MECZ TURNIEJU!!!!!!!!!!

Węgry - Portugalia

Co tu sie dzieje?!?!?!?!?!

Zwłaszcza druga połowa to MAJSTERSZTYK dla kibica :D
Jest 71. minuta, na tablicy 3:3 i to na pewno nie koniec! Wreszcie przebudził się CR7 ale jak to zrobił to miód malina :) Jego bramka na 2:2 powinna być pokazywana piłkarzom od najmłodszych lat :)

Ale jak grają Węgrzy! Mocno zmieniona kadra (oszczędza kartkowiczów) a stawili mega opór chociaż mają pewny awans :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

3. kolejka Euro 2016 2016/06/22 19:34 # przez barni87
w końcu mecz z jajami !

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

3. kolejka Euro 2016 2016/06/22 19:36 # przez barni87
@ Legionista :
oglądam mecz i nie było zbyt wiele powtórek ,ale przypadkiem nie była kryśka na spalonym przy tym fantastycznym golu ?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

3. kolejka Euro 2016 2016/06/22 19:39 # przez Legionista
@Barni: strzerze? Nie mam pojęcia :) na to akurat nie zwróciłem uwagi więc się nie wypowiem. Ale ta technika wykończenia - MAGIA :) Tego powinni uczyc od najmłodszych lat. Ale jak mówisz - mecz z jajami! :)


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

3. kolejka Euro 2016 2016/06/22 22:43 # przez barni87
ale kupa punktowa ...
chyba właśnie skończyła się dla mnie walka o cokolwiek :(

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.111 s.
Zasilane przez Forum Kunena