Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

Półfinały Euro (6. kolejka)

Półfinały Euro (6. kolejka) 2016/07/05 21:29 # przez nowy
Portugalia - Walia jaciee!
Niemcy - Francja

To nas czeka w telewizorze.

Za to w LM co za gratka. Niemal równiutko jestem z Panią Prezes Akneo2 (znowu jest tuż za mną! ostatnio mnie zniszczyła, teraz nie dam się), Domingoosem (nooo, jest forma!) i Lojerem (w końcu wielka impreza, tu Lojer wie jak rozgrywać). Oj będzie się działo. Każdy zawodnik może zrobić różnicę.

W typerze za to tylko nie-wiem-co może odebrać tytuł Akneo. Acz w tym systemie to jest możliwe. Gonią przede wszystkim Barni i Golden.

Kogo do składu? Bale bez Ramseya czy Ronaldo? Mueller czy Giroud?
6 darmowych transferów. Przy moich Belgach mam wyzwanie.

Powodzenia!

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Półfinały Euro (6. kolejka) 2016/07/06 09:16 # przez nowy
Skład zrobiony już, bo później w drogę.

Uefa chciała mi psikusa zrobić. Na kompie przy 0 w kasie rzekła, że budżet przekroczony. W telefonicznej aplikacji te same transfery, też 0 w kasie - poszło. Także uważajcie.

Do boju! Po obronę pozycji.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Półfinały Euro (6. kolejka) 2016/07/06 20:18 # przez grzes
transfery gotowe, ale trzeba zwrócić uwagę czy wszystkie zostały zatwierdzone - u mnie najpierw 4 z 6 zatwierdziło, w później zatwierdzałem po jednym, przy czym ostatni kilka minut, ale poszło w końcu po mojej myśli

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Półfinały Euro (6. kolejka) 2016/07/06 22:52 # przez Legionista
Czyli odpadliśmy z finalistami ME a być może z Mistrzami Europy - wizerunkowo całkiem OK ;)

CR7 pokazał klasę w tak ważnym meczu!


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Półfinały Euro (6. kolejka) 2016/07/08 08:42 # przez grzes
finał Portugalia - Francji, Griezmann królem strzelców, szkoda tylko, że sędzia Rizzolli popsuł półfinał swymi decyzjami (ma wątpliwości co do karnego), moim zdaniem sytuacja była bardziej przypadkowa niż w ćwierćfinale Niemców z Włochami i zagranie Boatenga - rewanż Włocha za porażkę rodaków?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Półfinały Euro (6. kolejka) 2016/07/08 09:25 - 2016/07/08 09:40 # przez nowy
Karny słuszny, raczej "gupi" wyskok Szwajniego niż sędzia. Prędzej dopatrywałbym się faulu na Neuerze przy drugiej bramce aczkolwiek to, że popełnił chwilę wcześniej błąd - to już jego. [edycja] czy faulów Franzuza na Niemcu w polu karnym a tam już sędzia nie gwizdał machając jak to czysto było.

Szkoda mi Niemca wczoraj było - pierwszy raz w historii mi ich szkoda. Ale Francuz dobrą piłkę zagrał również. W ogóle bardzo dobry mecz do oglądania.

Finał taki se. Francuz rozpędzony, to jemu daję większe szanse. Aczkolwiek któż wie.

Antuan popsuł mi ligę :( Nie dość, że w składzie Domingoosa (ależ idzie!), to jeszcze podziurawił mi defensywę i dał sporą zagwozdkę przed transferami na finał (tylaaa Niemców w składzie).
Ostatnio zmieniany: 2016/07/08 09:40 przez nowy.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.093 s.
Zasilane przez Forum Kunena