Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

FKS Stal Mielec 2014/2015

FKS Stal Mielec 2014/2015 2015/05/29 18:56 # przez grzes
w niedzielę pożegnanie sezonu z w Mielcu - o 16:00 mecz z Puławami i niestety z PZL, który z końcem czerwca wycofuje się ze sponsorowania Stali - wieść gminna niesie, że to przez niewygrany przetarg
liczę na zwycięstwo Stali, bo awans im nie grozi, a mogą w tabeli namieszać, choć wygrana w Kluczborku za tydzień może to jeszcze bardziej skomplikować dla innych

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec 2014/2015 2015/05/30 00:11 # przez nowy
Sponsor - wielka szkoda. Przetarg mógł mieć wpływ, ale wątpię. To dobry pretekst.

Z ważnych:
- mamy licencję na kolejny sezon w II lidze
- dostaliśmy karę wyjazdową za mecz ze Stalową... Nie byłem, ale z relacji wiem, że.. nic z naszej strony nie było. To na Siarce były dymy (dym ze świec), ale na Stalowej?

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec 2014/2015 2015/05/30 17:38 # przez grzes
Klub dostał karę za świecę z Siarką, ale była zawieszona i tak naprawdę nie wiem co spowodowało jej wymierzenie po meczu ze Stalową, nasi zachowywali się bardzo dobrze (wyzwisk i wulgaryzmów nie liczę), Stalowa dostała zakaz 10 wyjazdówek za rzucanie petard w pikników, na jednym z portali wyczytałem, że nasi dostali karę za to, że pikniki chciały aby interweniowała ochrona

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec 2014/2015 2015/06/01 10:22 # przez grzes
wczoraj bardzo łatwe zwycięstwo Stali 4-0 nad Puławami po dwa gole Nowak i Łętocha, gra lekka, łatwa i przyjemna - istny piknik, Puławy może z dwa razy zagroziły Stali, zdecydowana przewaga Stali i skuteczna gra, fajnie się to ogladała,
gole, szczególnie Nowaka po bardzo ładnych akcjach, a ten drugi poświetnej akcji - kontra Prejsa i Nowaka po kornerze dla Puław była perfekcyjna, Łętocha to dwa gole do pustej bramki
patrząc na tabelę szkoda pierwszych dwóch meczy z Puszczą i Zniczem, gdzie straciła Stal zwycięstwa
a młyn w proteście (przeciw zakazowi wyjazdowemu) dopingowała przez minutę w II połowie, nadrabiali piknikowcy
następny mecz w Mielcu w sierpniu 2015 r.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec 2014/2015 2015/06/01 11:52 # przez nowy
Kara - też już usłyszałem, że za Stalową to za sektor N... :/

Na meczu z Puławami nie byłem, ale jakże miło było dostawać wiadomości ze stadionu, że Nowak gol i drugi :D

Skrót już jest

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec 2014/2015 2015/06/02 16:27 # przez nowy
Analiza szans Stali na baraże o I ligę
www.90minut.pl/news/251/news2514737-Anal...i-po-33-kolejce.html

STAL M. zagra w barażach, jeśli:

- Raków i Rozwój przegrają
ORAZ
- zajdzie jeden spośród poniższych warunków:

a) Stal St. W. zremisuje bezbramkowo, a Stal Mielec wygra 8-1 lub wyżej
b) Stal St. W. zremisuje 1-1, a Stal Mielec wygra 9-2 lub wyżej
c) itd.

Uwaga! W przypadku porażek Rakowa i Rozwoju oraz remisu Stali St. W., gdy Stal Mielec straci tyle samo bramek co Stal Stalowa Wola, a strzeli o siedem więcej, kolejność tych zespołów w tabeli będzie zgodnie z regulaminem rozgrywek nieokreślona.


Nie liczę dokładnie, ale chyba jest jeszcze sytuacja, gdy My, Stalówka, Raków i Rozwój mają po 55 pkt, chyba jest tworzona mała tabela, gdzie jesteśmy lepsi od Rakowa i Rozwoju a ze Stalówką na remis (0:2 i 2:0). Ciekawie jak wtedy się rozstrzygnie.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec 2014/2015 2015/06/02 20:05 - 2015/06/02 20:14 # przez grzes
@ nowy - czytałem tą analizę, twoja też fajna Stal (12 p.) z Rakowem (7 p) i Stalówką (12 p.) jesteśmy na remis i komplet z Rozwojem (4 p), ale jeszcze możliwy jest układ Stal (9 p.), Błękitni (12 p), Raków (5) i Rozwój (6) bez Stalowej gdy ta przegra z Błękitnymi, realnie to przyszły sezon w drugiej lidze - a jeszcze sprawa licencji na I ligę
Ostatnio zmieniany: 2015/06/02 20:14 przez grzes.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec 2014/2015 2015/06/03 20:23 # przez grzes

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec 2014/2015 2015/06/07 17:39 # przez grzes
Kluczbork - Stal 2-2 gole dla Stali Cholewiak i Nowak, jeszcze 10 minut,
inne wyniki tak się układają, że w barażach z Siedlcami zagra ktoś z trójki Błękitni, Raków lub Rozwój a awans mają Sosnowiec, Rybnik i Kluczbork

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec 2014/2015 2015/06/07 17:45 # przez grzes
3-2 dla Kluczborka

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.182 s.
Zasilane przez Forum Kunena