Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2017/11/22 10:22 # przez nowy
Wokół klubu: nie wiem czy zauważyliście, ale zmienili nam się fizjoterapeuci.
Tu było info o nowej osobie: stalmielec.com/?p=43177

W mieleckim Klubie pojawiła się też nowa postać. To fizjoterapeuta Łukasz Cierpich, który specjalizuje się w leczeniu kontuzji sportowych, a w swoim zawodowym CV ma opiekę nad Justyną Kowalczyk.


Na forum Stali poruszono ten wątek. Czyżby podziękowano trzem fizjoterapeutom, bo są odpowiedzialni za kontuzje?
Tu kadra na jesień: stalmielec.com/?p=38796
Tu obecna kadra: stalmielec.com/?page_id=43

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2017/11/22 11:11 # przez Woody
Tego faulu na karnego być nie powinno co przyznali eksperci w studiu
Meczu nie oglądałem od początku ale jak pokazywali bramki to nie załapałem, że to samóbój - strzał wyborny i nadający się do Łapu Capu:)
Co do gry to co oglądam Stal to mam przeknoanie, że przy wyniku 0:2 czy 0:3 do ostatniego gwizdka mecz mogą przewalić. Ta druga bramka dla Podbeskidzia to WIELBŁĄD obrony, zwłaszcza kryjącego strzelca. Podbeskidzie strasznie nas cisnęło i szczęście, że zapomnieli i obronie przez co Majecki pięknie obsłużył Cholewiaka - kontratak niczym z Primera Division im wyszedł:)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2017/11/22 16:58 # przez grzes
futbolfejs.pl/i-liga/alez-majecki-kozak-...-postawic-duze-piwo/

futbolfejs.pl/i-liga/specjalisci-horroro...rakcje-gwarantowane/

fajne teksty, jedne z wielu, medialnie wypadamy świetnie, nasze mecze świetnie się ogląda, a jak będzie w sobotę?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2017/11/23 08:23 # przez nowy
Trzeba oddać, że Futbolfejs "najfajniej" pisze o I lidze - lekko, z emocjami. A pan Budka ma do Stali słabość, lubi o nas pisać :) Fajne teksty.

Na TT pomału ruszają ploty transferowe. Ponoć Malarz ma ruszyć na Płock i od razu pojawiły się głosy, że Majecki może wrócić do Legii już zimą.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2017/11/23 09:35 # przez Legionista
O Malarzu czytałem ploty już jakiś czas temu, że niby Płock, że niby nie przedłużą kontrkatu itp. Póki cozostało do jednoznacznie zdementowane.

Ale czas pokaże...


Legionista

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2017/11/23 10:20 # przez lojer
Zabranie Majeckiego już zimą jest kiepskim pomysłem i ze strony Legii i zawodnika. Jak go wezmą, to nie po to, żeby od razu bronił, nie wierzę. Najwyżej byłby trzecim, a jak Malarz by poszedł, to drugim. Z punktu widzenia Legii lepiej, żeby Majecki grał w I lidze, niż grzał ławę i ewentualnie grał w rezerwach Legii.
Faktem jest, że Majecki w jedną rundę więcej zrobił na boisku niż Libera przez dwa sezony. Kilka meczów już wybronił, ostatni to nawet wygrał do spółki z Cholewiakiem. A wielkich błędów z konsekwencjami nie popełnia. Wypada tylko mieć nadzieję, że Strączek nie jest dużo gorszy, bo najpóźniej latem Majeckiego już nie będzie. .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2017/11/23 19:02 # przez Picio
Siema. W sobotę nie będę mógł być meczu. Jak ktoś ma ochotę pokibicować w doborowym towarzystwie z chęcią odstąpię karnet.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2017/11/25 20:43 - 2017/11/25 21:14 # przez grzes
na koniec jesieni pewne 3-0 po dobrym meczu, chłopaki walczyli i kontrolowali go w pełni, szczególnie wyróżnieni Getinger (odbiór w środku i w defensywie, asysta przy golu Cholewiaka), Górka (odbiór, świetne podanie do Cholewiaka przy akcji na 2-0), Banaszewski (walka o piłkę po której strzelił pięknego gola) i Cholewiak (forma wysoka, szkoda, że to już koniec rundy), ładne gole i 4 punkty straty do lidera, czekamy do wiosny. Więcej pewnie napisze red. Nowy, może być niespodzianka?
i skrót
www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-11-25/...iestwo-stali-mielec/
Ostatnio zmieniany: 2017/11/25 21:14 przez grzes.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2017/11/25 23:23 # przez nowy
Napiszę więcej, ale pewnie jutro do końca dnia (to tak o braku czasu :D). Na razie emocje ze mnie schodzą, bo pierwszy raz byłem taki blisko Klubu w trakcie meczu - zaproszony na akredytację dziennikarską - od wspólnej herbaty z Andrzejem Iwanem, po konferencję prasową z trenerem Smółką :)

Na krótkie podsumowanie zapraszam na mojego tt, szczególnie tu:
o meczu: Niewłaściwy klucz/sekret konsumenta w konfiguracji
o kibicach: Niewłaściwy klucz/sekret konsumenta w konfiguracji
o najlepszym piłkarzu mecz: Niewłaściwy klucz/sekret konsumenta w konfiguracji
i tu o różnicy dwóch drużyn:
Niewłaściwy klucz/sekret konsumenta w konfiguracji
Niewłaściwy klucz/sekret konsumenta w konfiguracji

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2017/11/26 16:45 # przez slowik
Ruch ma postępowanie restrukturyzacyjne, które może się przekształcić w upadłościowe. Do tego jeszcze na dodatek problemy z komisją licencyjną. Duchy przeszłości ciągle nawiedzają Chorzów. Może się okazać, że na wiosnę Ruch będzie miał jeszcze bardziej pod górkę niż miał jesienią.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.134 s.
Zasilane przez Forum Kunena