Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/01/29 20:25 # przez grzes
Smółka stawia więc na grę Nowaka (prawa noga) i Janoty (lewa noga) w środku, co do gry jednym napastnikiem, jeśli tak będzie to jedną zmianę w każdym meczu mamy pewną : Arak za Djermanovica lub odwrotnie. Ja jednak nie wykluczam, że będą grać razem gdy taka będzie konieczność. Potencjalny skład na Grudziądz; Majecki - Leandro, Kiercz, Grodzicki, Sadzawicki - Cholewiak, Janota, Getinger, Nowak, Banaszewski - Djermanovic

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/01/30 00:02 # przez nowy
Patrząc na wyjściowe składy ze sparingów Getinger w obronie a w środku Marciniec / Górka. Ale bliżej mi do Twojego składu Grześ. Zobaczymy kto będzie grał w Turcji, bo tam już typowo pod ligę zaczną grać.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/01/30 10:08 # przez lojer
No na papierze to wygląda całkiem, całkiem. Tyle, że papier cierpliwy jest. :dry:

A z innej beczki - mark my words: Lepsza stabilna I liga, niż krótki wzlot do ESA i potem nurkowanie.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/01/30 11:50 # przez lojer
"Doceniamy, kim Arek jest dla Legii. Negocjacje nie były trudne, rozmawialiśmy o tym, że zmieni się jego rola w zespole. Nie tylko będzie bronić, ale od lata wprowadzać Radka Majeckiego, który dołączy do nas po wypożyczeniu do Stali. Radek ma mieć nie tylko konkurenta, ale i nauczyciela – mówi prezes Dariusz Mioduski. – To dla mnie żadna nowość, cały czas pełnię taką rolę. Cieszę się, że mam jasną sytuację, nie zaprzątam już sobie głowy przyszłością – odpowiada golkiper Legii. "

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/01/30 16:31 - 2018/01/30 16:34 # przez olo

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/01/30 20:23 # przez grzes
bardzo ciekawy transfer z klubu, to Chojnice szukają stopera a Porsche może Drzazgi?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/01/30 20:28 # przez nowy
Jak to mówią: grubo.

Kto nie klikał, cytuję fragment z 1. linka (Olo podrzucaj fragmenty kluczowe, a resztę podlinkuj):

Podstawowy zawodnik Chojniczanki Chojnice obrońca (jesienią najlepsza defensywa ligi-zaledwie 13 straconych bramek!) Michał M. najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie tymczasowym, za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.


Chojniczanka zareagowała:

Z powodów osobistych na obóz nie uda się także Michał Markowski. Klub złożył już wniosek do PZPN-u o rozwiązanie kontraktu z winy zawodnika.

za: mkschojniczanka.pl/2018/01/30/kadra-na-oboz-w-cetniewie/

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/01/31 06:10 # przez olo
@nowy: Podlinkowałem kluczowy fragment wiec nie bardzo rozumiem twą uwage :P

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/01/31 08:34 # przez nowy
@Olo: chodzi o to, że warto tu napisać o co dokładnie chodzi (nie trzeba klikać, szczególnie gdy tylko przeglądasz / źródło może zniknąć / zmienić się) a po resztę odesłać i wskazać źródło info - tak jak pisałeś wcześniej. Przeglądałem na szybko i później przebierałem nogami do wieczora czekając aż się dowiem o co chodzi :)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/01/31 09:42 # przez lojer
Dobry komentarz czytałem:
To co wyprawiał obrońca Chojniczanki, to kryminał. :D

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.132 s.
Zasilane przez Forum Kunena