Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/02/18 16:55 # przez slowik
Nie pamiętam wszystkich okien transferowych, ale wcześniej chyba aż tak źle nie było. Latem do Esy przeszli Kun, Kądzior, Wieteska, Kolev, Świerczok - a to tylko nazwiska, które przychodzą mi do głowy na szybko.

Chyba winą należy obarczyć modę na graczy z niższych lig z zachodu, jaka u nas teraz nastała. Angulo czy Carlitos się sprawdzili, to coraz więcej takich zawodników będzie próbowanych. Ze szkodą dla zawodników z I ligi, dla których Esa jest naturalnym następnym krokiem w karierze.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/02/19 09:16 # przez nowy
Prawda, latem poszło sporo, w tym prawie całe dwie drużyny :) Ale odnosiłem się do zimowych okienek, bo do nich lepiej porównać obecny. A ta "moda" to właśnie to, o czym pisałem.

--
Drużyna powinna już wrócić do Mielca. Tu stalmielec.com/?p=45558 obszerniejsze wideo z dwóch sparingów z Podbeskidziem. W drugim meczu Getinger ponownie na środku, z boku obrony Leandro.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/02/21 12:23 # przez Rymu
Na futbolfejs jest wywaid ze Smółką i z tego co jest tam napisane Dobrotka lekka kontuzja, za to gorzej z Getingerem...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/02/21 13:36 # przez nowy
Wywiad, o którym pisał Rymu: futbolfejs.pl/i-liga/zbigniew-smolka-ta-...ianke-wlasnie-licze/

I tam wspomniany Getinger. Niestety bardzo zła wiadomość w tym fragmencie (a zastanawiała ta zmiana ok. 50 minuty Górki za Getka...)

Krystian Getinger. Agresywne wejście w sparingu z Podbeskidziem i stało się. Nie chcę wyprzedzać faktów, ale po USG jest podejrzenie zerwania więzadła. Dziś będzie miał szczegółowe badania rezonansem i zobaczymy, co się tak naprawdę stało. Na mój nos osiem tygodni przerwy. A czarny scenariusz to runda z głowy.


Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/02/21 13:38 # przez lojer
holender...

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/02/21 14:50 # przez nowy
Swoją drogą kolejny ciekawy wywiad - Smółka wszystkiego nie powie, ale też nie kręci. Ciekawie o Sobczaku, ostrożnie o Nowaku i Araku i zdecydowanie z żalem o Getingerze. No i Miedź, o której jako jedynej drużynie mówi tak zdecydowanie.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/02/21 17:50 # przez slowik
Oby Getek długo nie pauzował.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/02/21 20:36 # przez grzes

grzes napisał: Potencjalny skład na Grudziądz; Majecki - Leandro, Kiercz, Grodzicki, Sadzawicki - Cholewiak, Janota, Getinger, Nowak, Banaszewski - Djermanovic


taki skład przewidywałem, po wywiadzie Smółki i kontuzji Getingera (jest chyba po rundzie dla niego) będzie zmiana zamiast Getingera wchodzi Soljic

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/02/22 12:14 # przez nowy
Mnie zastanawiają ostatnie sparingi, w których graliśmy podobne składy:

Skład I: Majecki - Leandro, Grodzicki, Kiercz, Gancarczyk - Cholewiak, Soljic, Getinger (Górka), Swędrowski, Banaszewski - Djermanović

Skład II (chyba takie ustawienie): Kozioł (Strączek) - Goliasz, Przystalski, Górka, Sadzawicki - Sadłocha, Janota, Marciniec, Nowak, Sobczak - Arak.

Nowak i Janota wydaje się, że w tym drugim.

W sobotę ostatni sparing przed ligą - z FK Poprad w słowackim Popradzie o godz.14.30.
Tu zobaczymy zapewne finalny skład.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/02/25 22:31 - 2018/02/25 22:32 # przez nowy
Relacja z ostatniego sparingu (+wideo): stalmielec.com/?p=45672

Sytuacje były, ale skuteczność szwankowała. Smółka zdaje się być zadowolony.

--
Nie wiadomo czy 1. kolejka odbędzie się w całości lub nawet w ogóle.

Do wtorku kluby I ligi mają wysłać do PZPN zdjęcia muraw. Jeżeli mrozy nie puszczą 20 kolejka może być "kadłubowa" lub całkiem przełożona.

za tym tweetem

Trochę dziwnie brzmi, że decyzje mają zapadać po zdjęciach, ale tą wiadomość podało dalej konto 1 ligi. W każdym razie na pewno coś jest na rzeczy.
Ostatnio zmieniany: 2018/02/25 22:32 przez nowy.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.132 s.
Zasilane przez Forum Kunena