Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/03/13 16:14 # przez olo

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/03/13 19:40 # przez slowik
Nieładnie Ruch, oj nieładnie. Rozumiem, że potrzebują punktów, ale powinni je zdobywać na boisku.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/03/13 20:50 # przez grzes
z Ruchem to ja się ... zgadzam. W Olsztynie mają problem nie tyle z boiskiem co z organizacją, jesienią 2 razy odwoływano mecz z Wigrami, raz też mniej więcej na godzinę przed jego rozpoczęciem, gdzie jak pamiętam zawodnicy z Wigier twierdzili, że trudno było spotkać kogokolwiek na obiekcie a i jupiterów nikt nie włączył, sugestia była taka, że gospodarzom nie za bardzo zależy na przeprowadzeniu meczu. Czas skończyć z prowizorką, wymogi licencyjne i na I ligę mają wzrosnąć (podgrzewane murawy) co pozwoli do minimum ograniczyć przekładanie meczy jak tez terminy meczów najwyższych lig powinny się pokrywać (sporo powołań reprezentacyjnych).

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/03/13 21:25 - 2018/03/13 21:42 # przez grzes
fajnie Smółka
www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/nice...klasy-wywiad/p4nqbgm

Powołanie Majeckiego (19-27/03 turniej U-19) więc mecz z Miedzią zapewne przełożony a to oznacza, że najbliższy mecz w Mielcu z Rakowem dopiero 6/04 piątek o 19:00. W kwietniu będzie maraton - dwa zaległe w środy i reszta w weekendy, dobre przygotowanie i szeroka kadra będzie miała znaczenie. Termin piątkowy z Rakowem sugeruje, że 10/04 wtorek lub 11/04 środa zagramy jeden mecz zaległy, 14/04 gramy w Katowicach
Ostatnio zmieniany: 2018/03/13 21:42 przez grzes.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/03/13 22:09 # przez nowy
Jestem po stronie Ruchu o tyle, że to dramat odwołać mecz w takim momencie. Z tego co czytałem, boisko nie przed samym meczem stało się kąpieliskiem. Ale jak pisze Grześ, Stomil to w ogóle organizacyjnie słabo.
Z innej strony czytałem, że tym razem ludzie z Olsztyna walczyli by przygotować boisko a właśnie słuchałem, że to piłkarze Ruchu odmówili gry. I teraz szukają walkowera.

A słuchałem audycji w radiu Zapinamy Pasy (pisałem w osobnym temacie). Fajne słuchowisko podsumowujące kolejkę, ponoć ma to być regularne. Posłuchajcie: zapinamypasy.pl/pilka-nozna/magazyn-nice-1ligi-audio

W audycji także o próbie Zagłębia weryfikacji wyniku z Miedzią (0:2) na walkower, bo w Miedzi młodzieżowiec, który wszedł miał być nie do końca młodzieżowcem wg przepisów (bo nie trenował tylko w Polsce czy coś takiego). Organizacyjnie jeszcze sporo przed I ligą, ale sami obserwujemy jak to się zmienia. Na plus.

--
Ten wywiad ze Smółką podrzucił Olo przed meczem. Dyskutowaliśmy nawet o nim w gronie przedmeczowym (Olo, Picio, Elvis, ja). Nie macie wrażenia, że Smółka w tym wywiadzie nieco się "odsunął" od Mielca (brakuje mi słowa)? Wcześniej w wielu wywiadach mocniej akcentował "walka, Stal, drużyna" - a tu o tym, że może ekstraklasa się zgłosi, że ma odstępne w kontrakcie. Oczywiście pytania to niejako sprowokowały (Smółka śladem Mamrota), no ale mam takie poczucie.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/03/14 10:30 # przez olo

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/03/14 15:21 # przez slowik
W Olsztynie dzień przed meczem spadło sporo śniegu z deszczem. Nie wiem jak było z Wigrami, ale tym razem Stomilu bym się nie czepiał.

Plus ja tez słyszałem, że to Ruch nie chciał grać, a teraz cwaniakuje i chce walkowera. Może i ma do niego prawo, niech rozstrzygnie to PZPN. Niemniej jednak wygląda to megasłabo.

Jak będą surowsze wymogi licencyjne, to trzeba będzie je egzekwować. Na razie ich nie ma i sprawa wygląda tak jak wygląda: Ruch jest ostatni i szuka punktów przy zielonym stoliku zamiast na boisku.

@Nowy: też miałem podobne wrażenie jak zapoznałem się z wywiadem Smółki. Odejście Cholewiaka zajebiście popsuło szyki wszystkim, także Smółce, i chyba stąd ten ton.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/03/14 19:23 - 2018/03/14 19:38 # przez olo
Ostatnio zmieniany: 2018/03/14 19:38 przez olo. Powód: dodano 2gi link

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/03/15 09:45 # przez nowy
Smółka w wypowiedzi przedmeczowej (w magazynie podesłanym przez Ola) przyznaje, że miał "doła" po Cholewiaku. Czyli jak pisze Słowik - stąd mógł być ten ton.
Przypomniałem sobie także myśl Elvisa sprzed meczu: "trener idzie za kapitanem" plus "Smółka ma chyba biznes we Wrocławiu". Oby tylko myśl i takie nasze gadanie.

Kiercz ostrożnie w wywiadzie, ale też ciekawie.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/03/15 12:22 # przez lojer
Przekładanie meczów ciąg dalszy - nie odbędzie się mecz Chojniczanka - Gieksa (murawa), a zagrożony jest mecz Raków - Odra (murawa + prognozy).
Powiem tak - tabela 1. ligi z poprzekładanymi meczami wygląda mniej więcej tak jak tabela amatorskiej ligi orlikowej w Lublinie. Tyle samo profesjonalizmu?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.331 s.
Zasilane przez Forum Kunena