Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/04/13 14:46 # przez nowy
Szkoda, że nie ma w skrócie tych spalonych, nogi Forsella.
Żałuję, że także akcji Banaszewskiego walczącego o pozycję 1n1.
Przy bramce dla Miedzi strata Nowaka (słabszy mecz).
No i ten "faul" na Sapeli...

W sobotę Katowice, które są w gazie a strzela Prokić.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/04/13 20:10 # przez Picio

nowy napisał:
W sobotę Katowice, które są w gazie a strzela Prokić.


Stawiam dolary przeciwko orzechom, że Prokić w sobotę gola nie strzeli.

BTW. Smółka ma u mnie mega duży minus za wypowiedź z konferencji o kibicach. Młyn non stop dopingował. I najgorzej ten doping nie wyglądał nawet gdy przegrywali. Oczywiście też mi się marzy taki zryw trybun jak po strzale Leo przez 90minut, ale heloł - pobudka Panie Smółka!

PS. Post dedykuje Elvisowi "hehehe" (on wie o co chodzi )

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/04/13 23:01 # przez slowik
Pięć razy oglądałem nieuznaną bramkę Kiercza. Czy ktoś wie dlaczego sędzia nie uznał tego gola? Bo ja nie mogę się niczego dopatrzyć.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/04/14 13:03 # przez nowy
@Słowik: no nie mów, że nie widzisz jak Sapela pada po faulu ;) Tak to już w tej lidze jest z sędziami, nie pierwszy raz obserwujemy na Solskiego - oczywiście wyczuleni jesteśmy gdy decyzje przeciw nam, ale naprawdę wiele jest takich 'fauli', gdy przeciwnik krzyknie, upadnie. Czasem, jak tu - na oczach sędziego.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/04/14 13:49 # przez grzes
Faulu nie dostrzegłem ani na meczu ani w skrócie, jedynie co dostrzegam to olbrzymi tłok i upadek sapeli. Być może chodzi o fakt, że tłok uniemożliwił mu wyjście do centrum a on odbił się bodaj od grodzickiego. Sędziowie to osobny rozdział 1 ligi. Są sytuacje, że na meczu mylą się w obie strony, były sytuacje gdzie stalowcy nie dostawali kartek za ostre zagrania (nas to zdziwiło). Trzeba być na meczu aby zobaczyć ten poziom. Dziś sedziuje myć z Lublina.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/04/14 20:44 # przez grzes
yes, yes, yes 3 pkt nasze, dobry taktycznie mecz mimo rewolucji w składzie, Stal była lepsza w całym meczu, awans na drugie miejsce w tabeli. Krytykowany cały czas Solijc zagrał dobry mecz, Arak walczył mocno, w najbliższy piątek 20/04 o 20:45 gramy u siebie z Odrą releacja w tv

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/04/15 10:09 # przez lojer
Solić krytykowany, bo zasłużył.
A w Katowicach rzeczywiście zagrał dobrze, jego najlepszy w Stali.
Gieksa bez sztycha. Brawo.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/04/15 10:36 # przez olo
Co do Solicia: To ten mecz widziałem ! ;P

Moim skromnym zdaniem z meczu na mecz gra lepiej. A to, że ktoś do podania nie dochodzi to nie tylko wina podającego :P

Niezależnie od awansu, jak się uda utrzymać skład na nowy sezon to jest szansa na mistrza ligi, 1 czy Esy ;) patrząc co się w Esie wyprawia :blink:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/04/15 11:56 # przez Picio
Chyba ta druga połowa z Miedzią przestawiła zwrotnice i wracamy na właściwe tory. Dla mnie najważniejsze, że po strzelonej bramce nie straciliśmy głowy. Oczywiście cofnęliśmy się standardowo, ale do kontry wybiegało więcej zawodników jak do tej pory.

Solić w tym meczu faktycznie inny zawodnik. Krzyczy, mobilizuje nawet zauważyłem kątem kamery jak do naszych w klatce wymachuje rękoma z prośbą o wsparcie. Widać sportową złość gdy drużynie akcja nie wyjdzie. No , ale prawda taka, że nie ma co wyróżniać poszczególnych zawodników bo w końcu grała drużyna przez duże D.

Teraz czas na Odrę która z Wigrami zremisowała, ale ponoć miażdzyła rywala. Piłki wybijane z linii bramkowej, parady bramkarskie i podobne historie. Na forum piszą, że w końcu taka Odrę chcą oglądać. W skrócie ambitna, agresywna, ofensywna. Lekko nie będzie no ,ale w końcu to NICE 1 LIGA :woohoo:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/04/15 12:24 # przez nowy

nowy napisał: 1:1 z Miedzią - mecz, który długo zapamiętamy. [...]
Podsumowując - najbardziej cieszę się, że drużyna weszła na obroty. Oby to zostało i było do zobaczenia w sobotę.
[...]

Spełniło się życzenie. Jak pisze Picio - wróciliśmy na właściwe tory.

Widziałem tylko 2. połowę (z tego 2 minutowego skrótu z 1. jest... jedna akcja. A więcej gadania o kibicach Gieksy, esz).

To co mnie cieszy to kombinacyjne akcje i mądra gra (bez nerwów, swoje, konsekwentnie, z wyjściem na pozycje), którą zobaczyłem. To, czego tak brakowało z Łęczną i z Miedzią w 1. połowie (z meczów, które widziałem). I jak pisze Picio - nie było "syndromu Stali" po strzelonej bramce, tylko wspomniana mądra i konsekwentna gra.

Solijić - on tymi rękami do każdego i kibiców macha w każdym meczu. Z Łęczną to ciekawie nawet wyglądało, gość ledwo do drużyny wszedł a już robił jak jej lider. Ale jak pisałem - to tego typu piłkarz, walczak, którego Smółka jak widać potrzebuje. Wreszcie (z mojej obserwacji w 2. połowie) zagrał bardzo poprawnie i, jak cała drużyna - mądrze, co na jego pozycji jest kluczowe.
Podobne wyróżnienie dla Araka, który - jak pisał Grześ - z Rakowem właściwie nie grał; a teraz (i z Miedzią gdy wszedł) robił robotę pomijając nawet gola.

Zastanowił mnie początkowy skład, ale jak mi Grześ napisał, chodziło o badania i zmęczenie mięśniowe by nie ryzykować kontuzji. A myślałem, że Grodzicki stracił miejsce w składzie ;) No ale po jego wejściu spokój w defensywie był i, co omawialiśmy na analizie po Miedzi (to rzekł bodaj Elvis), może i kiksuje, ale jak wyprowadza piłkę to czuć to doświadczenie. I najfajniejsze, że mimo tylu zmian, widzieliśmy zgraną drużynę.

Skrót: www.polsatsport.pl/wiadomosc/2018-04-14/...katowicach/?ref=liga

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.137 s.
Zasilane przez Forum Kunena