Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/04/15 14:07 # przez Picio
Trochę dłuższy skrót z moim zdaniem prawidłowo zdobytym golem dla Stali. Jak myślicie był ten spalony?

BTW Ten Solić to jest jakiś mega kontrowersyjny gość. Najpierw Olo widzi jego dobra grę, później ja zauważam że zaczął "żyć" na boisku na co Nowy odpisuje, że on tak od początku ma. Ile ludzi tyle zdań na temat tego zawodnika.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/04/15 21:27 - 2018/04/15 21:30 # przez nowy
Zostawię ślad: Cholewiak strzela pierwszą bramkę w Ekstraklasie

@Picio: dzięki za skrót! Bo dziś już nie wytrzymałem i Polsat wspomniałem, że kichę odwalają: napisałem na TT

Nieuznana bramka - spalony był. Widać to lepiej na skrócie od tv klubowej Gieksy, 16. sekunda:

Co do Soljica - wspominałem ten post sprzed 2 tygodni :

Soljić mnie w ogóle nie przekonał gdy go widziałem, ale to typ wojownika - taki Gattuso (poza grą). Takim nie jest żaden z pozostałych pomocników w kadrze, więc Smółka może takiego potrzebuje.

No właśnie, wychodzi, że to taki typ, który zwraca na siebie uwagę. Możesz go lubić (sparta!) albo nie (aktor). Możesz doceniasz (trudna pozycja 6.) albo nie (bo w centrum gry, to i sporo szans na błędy).
Liczy się, że chyba wszyscy zobaczyliśmy postęp albo raczej dobry mecz. I kto wie, może to będzie taka postać, której postawa będzie odzwierciedlać całą drużynę (ktoś napisał na forum Stali, że jeszcze będziemy z niego zadowoleni).
Ostatnio zmieniany: 2018/04/15 21:30 przez nowy.

Piszę o Fantasy na FantasyFutbol.pl , o piłce na Twitterze

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/04/16 09:31 # przez lojer
W dole tabeli remis Górnik - Ruch, czyli wynik wymarzony dla wszystkich innych. Spadkowe miejsca tracą do bezpiecznych już teraz 7-8 punktów. Kolejek zostało dziewięć. Wygląda na to, że podróż z ekstraklasy w dół nie zakończy się w 1. lidze.
Górnik zdaje się czternasty mecz bez zwycięstwa.

Z czterech ostatnich meczów Rakowa - trzy w papę (w tym dwa u siebie: Wigry i Chrobry) i jedna wygrana. Na Stali, eszszsz.

Chrobry jak burza, ciasno w czołówce. Dobrze! Tylko z takiego scenariusza może coś wyniknąć dobrego, bo Miedzią nie jesteśmy i nie uciekniemy. My mamy szansę tylko z tłoku, tak to widzę.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/04/16 10:22 # przez slowik
Mnie Solić nadal nie przekonuje. Przy pierwszym groźnym strzale Gieksy to on nie trafił w piłkę. Poza tym miał znowu proste straty przy wydawało się łatwych podaniach. To już jego taki "znak firmowy". No i to aktorzenie w drugiej połowie jak wybijał piłkę głową.

@Lojer: nie utrzymasz się w lidze, jeśli nie wygrywasz lub prawie nie wygrywasz. Ruch wygrał wiosną jeden mecz. Górnik żadnego. Stomil tak samo chyba.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/04/16 11:04 # przez grzes
@ Lojer - z tego tłoku ktoś awansuje czy to będzie Stal? Miedź odjechała i jeśli nie awansuje to będzie to megasensacja, ja twierdzę, że po trzech najbliższych kolejkach i wyrównaniu zaległości, tj. po 5/6 maja będzie wiadomo komu nie tyle zależy na awansie, tylko chce awansować bo jak pokazują poprzednie sezony w pewnym momencie wiosny faworyci gubią punkty aż miło. Kwestia spadku tez się wtedy rozstrzygnie choć sytuacja Ruchu, Stomilu i Łęcznej jest bardzo trudna, brak zwycięstw o czym pisze @Słowik tą sytuację jeszcze pogłębia.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/04/16 17:48 # przez olo
@Picio: nie napisalem, że widzę jego dobra grę. Tylko, że lepsza :P
A mnie tam Soljić przekonal do siebie. Podania dokładniejsze niz z poczatku sezonu. Pracuje w defensywie. Sporo prostopadłych pilek dał. Bardziej mi wyglądało, że nie miał komu zagrać.

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/04/16 17:57 # przez olo
Stal pokazała, że i Legnice można zatrzymać. Centa nie dam za wytypowanie kto awansuje. Spadek niby wyraźniejszy ale czy np. Ruch nagle nie odpali? I za to lubie tą lige.
Nawet sie zastanawiam czy esa to dobry wybór. Przy 1 lidze wyglada ... ni jako?
Moze może mocno subiektywna bo nie ma tam jeszcze Stali ;)
P.S. a jesli awansują kto kupuje fife 2019 na pamiątkę? :D

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/04/16 21:13 # przez olo

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/04/16 22:21 - 2018/04/16 22:23 # przez nowy
@Olo: dzięki za podrzucenie!

Warto posłuchać:
- Smółka ciekawie o realizowaniu założeń taktycznych (jaką różnicę zauważył gdy zawodnicy są zmęczeni)
- o meczu w Katowicach
- o Araku (w jakim jest miejscu)
- o Prokicu (dlaczego go potrzebuje)
- o Cholewiaku (bo poszedł do Śląska i tam łyka resztę wydolnościowo i motorycznie)
Ostatnio zmieniany: 2018/04/16 22:23 przez nowy.

Piszę o Fantasy na FantasyFutbol.pl , o piłce na Twitterze

FKS Stal Mielec I liga 2017/2018 2018/04/17 05:57 - 2018/04/17 05:59 # przez olo
Twit FKS Stal Mielec:
Nasi wyróżnieni za mecz z GieKSą! W jedenastce kolejki wg "Piłki Nożnej" znalazł się Josip Soljic, natomiast Gol24.pl docenił postawę Martina Dobrotki oraz Kuby Araka. Na rezerwie wskazano Krzysztofa Kiercza.
Ostatnio zmieniany: 2018/04/17 05:59 przez olo.

Czas generowania strony: 0.283 s.
Zasilane przez Forum Kunena