Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2018/09/16 01:38 # przez tylu78

tylu78

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2018/09/16 01:39 # przez tylu78
Na mysli mam ze zadomowili go w rezerwach.....

tylu78

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2018/09/16 11:45 # przez grzes
Bergier zaczyna, de Amo Perez, m. Gancarczyk mendi i Nowak a na ławie max, tomasiewicz, prokic, grodzicki i kuświk.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2018/09/16 13:25 # przez nowy
Noo. Zaskoczył mnie trener zestawieniem. Po pierwszej połowie mamy 1:1 i jak widziałem (trochę przerywane oglądanie) oprócz wolnego jedna godna akcja (strzał Mendiego wybroniony). Raków atakuje prawą stroną, ale Getek sobie radzi.
Nieźle mieć na ławce takie nazwiska jak Prokić, Banaszewski i Tomasiewicz. Czekamy na 2. odsłonę.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2018/09/16 15:19 # przez nowy
Remis na boisku lidera możemy uznać za dobry wynik. Choć z przodu nie pokazaliśmy wiele (esz ten Mendi; dziś nawet Bergier lepiej się zaprezentował choć też zepsuł akcję gdy dał się wypchnąć); to w defensywie mądrze i skutecznie (i pechowo z bramką; ale po błędzie wyprowadzenia piłki i braku ustawienia).

Ponownie Solijć profesor.
De Amo fajno aczkolwiek muszę zobaczyć na żywo.
Kuświk - będzie pociecha; daję sobie nadzieję po dwóch akcjach - wyjściu do Maksa, ale ten spóźnił i akcji ze strzałem obronionym.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2018/09/16 18:17 # przez grzes
Fajny mecz obejrzałem, wyrównana walka, remis zasłużony. Zmiany w grze mimo nieco innego składu nie zauważyłem, gramy to samo. To chyba dobrze. Ciekawi mnie skład na Wigry, a później na Jastrzębie, ale jest w czym wybierać. Teraz pozostaje już tylko odpalić. Solijc zrobił olbrzymi postęp, gra coraz lepiej, w ustawieniu z 3 z tyłu grał środkowego obrońcę. Kuświk pokazał, że może coś dać Stali, podobnie de Amo. Środa 19:00 gramy u siebie z Wigrami, trzeba wreszcie odczarować nasz stadion.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2018/09/18 13:04 # przez lojer
Jak Grześ napisał - remis zasłużony.
Dziury (środek obrony i atak) wyglądają na załatane.
Duet Mendi - Bergier przy ławce Prokić, Kuświk, Banaszewski wyglądał trochę komicznie, no ale Bergier musiał grać. I przy nieobecności Spychały wyszedł na jaw największy obecny kłopot - czyli młodzieżowiec. Bergier na razie nie daje rady i zajmuje bezpotrzebnie miejsce z przodu dużo lepszym. Czyli Spychała będzie grać wszystko - w tym wieku nietrudno o kontuzję i co wtedy? Może z łatwiejszym rywalem Skowronek odważyłby się na wariant z innym młodym na boku obrony.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2018/09/19 16:52 # przez grzes
Dziś 19 tylko zwycięstwo, nie pogardzę takim jak na wiosnę czyli 3-0, ale biorę każde. W weekend w rezerwach grali Sobczak 2 gole, Kiercz, Leandro gol, Marek Gancarczyk, Seweryn gol, Górka gol.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2018/09/19 16:58 # przez grzes
5/10 piątek 20:45 telewizyjny (6 w tym sezonie) mecz Stali z Odrą, na stadionie mnie nie będzie, może uda się obejrzeć w TV

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2018/09/20 07:43 - 2018/09/20 07:45 # przez grzes
Kolejny sukces ... gości w Mielcu, 0-0 z Wigrami. Mecz z ogromną przewagą Stali, wiele sytuacji bramkowych, niektóre wyborne i bez gola. Indolencja strzelecka powoli zaczyna irytować. Już po 5 minutach powinniśmy prowadzić, piękne podanie Nowaka i Prokić mógł dosłownie zrobić wszystko, ale trafił w Węglarza. Później było to co zawsze w Mielcu, goście nie istnieli (sporo czasu grali całą drużyną na swojej połowie) a my swoje. Węglarz wybronił im kilka świetnych naszych strzałów, przynajmniej dwa na refleks z najbliższej odległości. Okazje mieli wspomniany Prokić, Max, Wroński, Dobrotka, Kuświk i paru innych, niestety nic nie wpadło. Gości stworzyli jedyną groźną sytuację w 85 min. Solijc ja profesor (zagra z Jastrzębiem bo ma 3 kartki żółte, oby nie dostał kolejnej bo jest potrzebny w Chojnicach). Brakowało mi strzałów z dystansu, ale to trzeba oddać gościom, że przedpole swojej bramki mocno zagęścili i nie było miejsca na możliwość złożenia się do strzału.Trzeci kolejny mecz w Mielcu i nie potrafimy wygrać, a strzelamy tylko jednego gola. W każdym z nich do przerwy powinniśmy prowadzić minimum po 3-0. Boli ta nieskuteczność, ale liczę, że w końcu chłopaki się przełamią, bo gra dla oka jest fajna, defensywa gra dobrze, stwarzamy tak wiele sytuacji, że skrót Polsatu nie jest w stanie ich ogarnąć. To musi się w końcu stać. Sobota 19 gramy u siebie z Jastrzębiem, może to będzie ten mecz? O sędzi Jarzębaku z Bytomia wspominał nie będę, powinien dać sobie spokój z sędziowaniem. Przed meczem Skowronek mówił o pazerności na gole, pare razy wystarczyło pójść na wślizgu i byłoby radośnie, szkoda, ale karawana idzie dalej.
Ostatnio zmieniany: 2018/09/20 07:45 przez grzes.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.188 s.
Zasilane przez Forum Kunena