Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2019/04/15 19:41 # przez Val de Maar
Dobre pytanie! Dodam jeszcze: tak czytam w różnych źródłach o złych decyzjach personalnych Skowronka, o braku 2 kluczowych zawodników i innych wywodach. Dla mnie podstawowa sprawa: gdzie zaangażowanie, ambicja i walka do upadłego (śmiesznie to brzmi w kontekście naszych pseudogwiazdek). Czy sprawiali wrażenie, że to o wszystko? Każdy niech sam sobie odpowie. Nawet jakby sytuacja kadrowa wymusiła grę 8 obrońcami i Primelem w ataku to powinno im się WSZYSTKIM z dupy kurzyć od zapier...ania. Personalnie: Spychała, Tomasiewicz, Dobrotka starali się walczyć. Leandro, Prokic po wejściu, Kiełpin coś tam, coś tam. Getek, Nowak(ogólnie przereklamowany) słabiutko. Paluchowski-odcięty. Kiercz(nieograny) Urbańczyk, Janoszka- dno.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2019/04/16 20:52 # przez grzes
mecz z Chrobrym 28/04 niedziela o 20:00, również w tv
wszelkich krytyków, co na mecze nie chodzą zapraszam na stadion, rzeczowa wymiana poglądów pod jupiterem od strony Kusocińskiego, najbliższa okazja Wielka Sobota o 17:30

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2019/04/17 18:25 # przez Val de Maar
Czuję się wywołany do tablicy. Chodziłem na Stal od 6 roku życia, najpierw oczywiście z ojcem - rocznik mamy ten sam więc wiesz od kiedy. W zasadzie na wszystko co było- ręczna obie siatki i noga, nawet na pływanie i lekkoatletykę. W 5,4 lidze też się po regionie za drużyną pojeździło. Na 2 lidze też miałem karnet. Ale do rzeczy - nie jestem obrażony, nie mam jakiejś niechęci do Klubu czy kogokolwiek. Ogólnie super, że Stal jest w tym miejscu gdzie jest. Bo parę lat temu bym grube pieniądze postawił, że ekstraklasa to kosmos dla Mielca. Czasy się zmieniły, piłką rządzą pieniądze, układy, nie ma sentymentów. Tylko obecnie ja naprawdę nie wiem, czy ktoś nas w ciula nie robi. Może zawodnicy nie mają sił, ale nie mówcie, że się wypruwają (przynajmniej większość). Na podwórku część z nas pewnie w młodości po kilkugodzinnym graniu ledwo doczłapała do domu. To jest ich ZAWÓD. Nie grają dla utrzymania sylwetki. Cos zawalimy w robocie -raz,drugi, trzeci pewne konsekwencje ponosimy. Piłkarze-wygra, przegra, zremisuje ok byle kasa się zgadzała. Po drugie transfery, jakieś Dungele, Davi to ma być poważne? Nie wiem czy nas piłkarze czy zarząd czy razem czy też nikt robi w balona. To temat rzeka, każdy ma swoje zdanie, swoje racje. Pozdrawiam

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2019/04/18 16:41 # przez grzes
Spotkanie spółdzielni: Nowak, tomasiewicz, Gąsior, Wroński ? Co ustalili? Pojutrze może się dowiemy.

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2019/04/20 20:36 - 2019/04/20 20:38 # przez grzes
spotkanie w/w udane, dziecko się urodziło Wrońskiemu
a dzisiejszy mecz, bez stresu i napinki, awans nie dla nas?, więc 4-2 z Chojnicami wygrywamy.
Bramki z wolnych Getingera i Nowaka palce lizać, sama gra fajna i do przodu, w defensywie kilka błędów a z przodu jeszcze przynajmniej 5-6 sytuacji (setka Janoszki i dwie Gojki), przyjemnie się to oglądało. Nie wiem jak z karnymi, ale VAR jest niezbędny, z trybun wyglądało tak, że dla gości gwizndął gdy nie było, a nie zrobił tego wtedy kiedy powinien, wątpliwości były czy nam się należał, ale podyktował a Solijc ustalił wynik meczu. Mnie się gra podobała, przed meczem chciałem fajnej i lekkiej gry i to dostałem. W środę gramy w Opolu a w następną niedzielę o 20 w Mielcu z Chrobrym. Niech się dzieje. Wesołych Świąt.
Ostatnio zmieniany: 2019/04/20 20:38 przez grzes.

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2019/04/20 21:37 # przez nowy
  • nowy
  • nowy Avatar Autor
  • Z dala
  • Football, bloody hell!

Piszę o Fantasy na FantasyFutbol.pl , o piłce na Twitterze

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2019/04/24 18:49 - 2019/04/24 18:55 # przez grzes
Wigry robią swoje, remisując podają nam rękę, ŁKS wyrównał w doliczonym czasie. Raków w ekstraklasie. Czas na nas. W sobotę ŁKS gra u siebie z rakowem.
Ostatnio zmieniany: 2019/04/24 18:55 przez grzes.

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2019/04/24 19:54 # przez slowik
Proponuję zmienić temat i porozmawiać o nadchodzącym mercato :)

Ogłaszam konkurs na transferu do i z klubu. Podawajcie proszę swoje typy :)

Moje wstępne propozycje poniżej:

Lista do sprzedania:
1. Mendi,
2. Grodzicki,
3. Davi,
4. Dungel.

Do kupienia:
1. Napadzior,
2. Drugi napadzior,
3. Stoper.

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2019/04/25 09:50 # przez nowy
  • nowy
  • nowy Avatar Autor
  • Z dala
  • Football, bloody hell!
W Opolu remis i niewykorzystany prezent od ŁKS.
Bramki: www.polsatsport.pl/film/odra-opole-stal-...ref=aside_wideo_liga

Piszę o Fantasy na FantasyFutbol.pl , o piłce na Twitterze

FKS Stal Mielec I liga 2018/2019 2019/04/25 11:46 # przez lojer
Statystyka 1. ligi jest nieubłagana - do awansu trzeba robić dwa punkty na mecz - ŁKS ma 59 pkt w 30 meczach.
My zawaliliśmy zimowym okienkiem i teraz trzeba już się skupić na przyszłym sezonie (oby z konkurentami spadkowymi w postaci Zagłębia Sosnowiec i Arki, a awansowymi bez Widzewa).
Papierkiem lakmusowym naszej siły były na wiosnę Tychy i Jastrzębie.
Odnośnie napadziora to Paluchowski mnie nie przekonuje, może się wdroży, ale małe szanse, bo ma już swoje przyzwyczajenia.
Jeżeli Grodzicki zostanie na następny sezon, to cytując klasyka naprawdę jesteśmy materiałem odpadowym.

Czas generowania strony: 0.200 s.
Zasilane przez Forum Kunena