Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/11/18 09:54 # przez lojer
Stawiałem na 4 pkt w ostatnich 4 meczach, a mamy już 6. Oby tak dalej, inne wyniki też sprzyjają, czołówka się kotłuje, nikt nie odskakuje. A gdyby jeszcze tak wygrać kolejne dwa mecze...
Stop. Za pięknie.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/11/18 10:30 # przez lojer
Jakby ktoś coś o Barisicia pytał, to zwiedza czwartoligowe boiska.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/11/18 17:23 # przez grzes
@Nowy - ja dostrzegłem dwie rzeczy - primo: kilka razy w każdej z połówek Stal od kilku meczy gra bardzo agresywnie na połowie rywala, gdzie przechwytuje piłkę i stwarza groźne sytuacje, duo: pierwszy raz była taktyka, gra z kontry na Prokica, co zresztą przed meczem w wywiadzie powiedział dziennikarz Polsatu. W obu w/w przypadkach brakowało tylko skuteczności, co jest bolączką nie tylko Stali. Dobrze, że zwróciłeś uwagę, mimo wg mnie gorszej gry mamy więcej punktów, wynika to, że wygrywamy większą liczbę meczy (w ub. roku mieliśmy po 17 meczach bilans 6-7-4, a teraz 9-2-6).

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/11/22 16:42 # przez grzes
Nowak zaczął w Suwałkach, prowadzimy 1-0, w składzie dwie zmiany: wymuszona za Solijca Bielak, zaskakująca za Maka .. Barisic

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/11/22 18:02 # przez grzes
po karnym 2-0 prowadzimy, drugi gol Nowaka

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/11/22 18:23 # przez grzes
3-0 hattrick Nowaka
hattrick wyjazdowy, liderem jesteśmy przynajmniej do mniej więcej 20 dzisiaj, trzeci mecz do zera z tyłu
12:40 za tydzień w sobotę mecz z Podbeskidziem o lidera na zimę
oby AS nie rozmontował nam zimą składu, Nowak, Tomasiewicz i Mak to moi "faworyci" do odlotu z Mielca - bardzo chciałbym się mylić w tej kwestii

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/11/22 23:32 # przez nowy
Whoa! Tak czy owak strzelał Nowak. Efektowne zwycięstwo z szybką bramką i fajną akcję na 3:0.
tutaj bramki na polsatsport.pl

Z wypowiedzi trenerów i pisanej relacji z portalu Suwałk wynika, że mieliśmy przewagę i wykorzystaliśmy wszystko.
Wygląda na to, że zaczyna to działać. Nic, tylko się cieszyć.

Grześ zauważył, że trzeci mecz z rzędu na zero z tyłu. No to spójrzcie jeszcze na tabelę. Z Wartą, która ma mecz mniej mamy najmniej (17) straconych bramek (my w 19 meczach). Kto by się spodziewał, kto by się spodziewał :)

W sobotę zamykamy rok. Czy zwycięstwem? Mam nadzieję, że będę na Solskiego.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/11/23 09:23 # przez nowy

nowy napisał: Grześ zauważył, że trzeci mecz z rzędu na zero z tyłu. No to spójrzcie jeszcze na tabelę. Z Wartą, która ma mecz mniej mamy najmniej (17) straconych bramek (my w 19 meczach). Kto by się spodziewał, kto by się spodziewał :)

Na twitterze kontynuuję :

[...]A wydawało się że po odejściu de Amo, kontuzji Dobrotki i z parą Żyro-Bodzioch będzie.. no kiepsko. Tymczasem ta para to największy progres w drużynie. Bardzo doceniam skuteczność Bodziocha i rozwój Żyro. Miło na to patrzeć.


Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/11/24 21:43 # przez nowy
Pan Skowronek przemówił nie tylko o Wiśle, ale i odejściu ze Stali
Na grupie sektora M napisałem:

Przeczytałem wywiad. Rozumiem, że może spojrzeć w lustro, bo sam fajno mówi, że trzeba brać odpowiedzialność za swoje decyzje; ale nie rozumiem, jak można tłumaczyć swoje zachowanie tym, że była klauzula. Raczej tym samym mówi: miałem furtkę, to korzystałem. Czyli nadal nie "projekt Ekstraklasa" a warunki kontraktowe determinowały decyzje (słusznie Olo zauważa, że prezes w feralnym wywiadzie mówił, że aneks - ponoć przedstawiony w "akcji Płock" jako warunek pozostania - był przedstawiony, ale niepodpisany). I niejako przyznaje, że za każdym zwolnieniem w ESie on by rozmawiał. Tak czy inaczej dobrze było wreszcie przeczytać co sam pan AS myśli, znaczy chce powiedzieć. No ale to już za nami.


--
Natomiast przed nami może być trudny temat. Hej podaje , że Propozycja magistratu: zero na stypendia sportowe od czerwca. To planu budżetowe miasta na 2020 rok.

Skomentowałem na sektorze: no to bez awansu będzie mega trudno o budżet na pensje..

Także na sektorze padło pytanie: A ile wynosiły granty na stypendia dla FKS, SPR i SPS? Ktoś wie?
Liczby na pewno się pojawiły w sieci, to nie była tajemnica. Ale nie pamiętam i nie mogę odszukać.
@Grześ: pamiętasz?

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/11/24 21:59 # przez nowy

nowy napisał: Także na sektorze padło pytanie: A ile wynosiły granty na stypendia dla FKS, SPR i SPS? Ktoś wie?
Liczby na pewno się pojawiły w sieci, to nie była tajemnica. Ale nie pamiętam i nie mogę odszukać.
@Grześ: pamiętasz?

Picio już podrzucił art. z zestawieniem : FKS Stal Mielec – stypendia dla 22 zawodników, to kwoty od 1500 zł do 5271 zł (łącznie 105 649 zł). W artykule liczby dla innych klubów.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.239 s.
Zasilane przez Forum Kunena