Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/06/29 14:46 # przez grzes
Smółka był trenerem 30 dni. Widzew jest świetny.@ Nowy - mieszkanie jest Cholewiaka. W SPARINGU 1-0 z puszczą Niepołomice po golu Lisowskiego.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/07/01 11:26 # przez lojer
de Amo wybrał Niecieczę, ale raczej nie przez kasę, bo na mieście mówią, że propozycję ze Stali miał tak samo wysoką

Biorąc pod uwagę obecny stan transferów walkę o awans uważam za bardzo trudną, o ile nie niemożliwą. Górna połówka tabeli to nasze możliwości. Jeżeli odejdzie Getek, to z całej linii obrony ostanie się Dobrotka, a przebudowując totalnie obronę raczej się to nie odbywa bezboleśnie - zgranie, schematy, itd. No i de Amo ile znaczył, to każdy widział. Mi imponowały zwłaszcza jego rajdy przy kontrach.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/07/01 16:51 - 2019/07/01 16:53 # przez grzes
Sezon 3 raz z rzędu zaczynamy od meczu Stali. Stal - Warta w piątek 26 lipca o 20:30, oczywiście w tv.
Ostatnio zmieniany: 2019/07/01 16:53 przez grzes.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/07/04 08:46 # przez nowy
Sparing z Resovią 1:1. Ktoś był? Jeżeli tak, prosze o kilka słów

Bramki i komentarze Nowaka i asystenta trenera



Klub aktualizuje informacje o kadrze - nie ma nic o negocjacjach z Getkiem, ale tez nie było potwierdzenia, że podpisał.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/07/08 23:00 # przez slowik

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/07/09 15:37 # przez grzes
PGE sponsor tytularny na kolejny sezon. Kadra zastanawia, ale poczekajmy. Nieco ponad 2 tygodnie do pierwszego meczu, a kolejne w Mielcu będą w piątki o 19:39, takie info. Zobaczymy jak to będzie.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/07/12 10:27 # przez Rymu
Wybiera się ktoś jutro na memoriał i turniej później?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/07/12 11:14 # przez nowy
Niestety nie będzie mnie.

Byłem za to na sparingu z Radomiakiem (pod koniec 1. połowy dołączyłem) z Olo i spotkaną Noir i Gizmo.
Wnioski całkiem dobre - gra już wygląda, choć to ostatni mecz w cyklu mocnego treningu.

Na plus z nowych Lisowski, który w 2. połowie grał lewego wahadłowego - ofensywne wejścia, zaangażowanie, walka.
Dobrze również Bodzioch - może być pociecha na środku obrony.

Na minus Paluchowski (nie wdziałem bramki), bo jakoś tak nieskutecznie i niemrawo.
Dobrze Tomasiewicz.
Kiełpin swoje - potrafił podać wrogu na 20 metr a chwile później wyciągnąć jego strzał efektownie.
Soljić swoje - obok spokoju i dobrego rozegrania - kiksy.
Soljić sprawdzany także na obronie. I tu kiszka, bo Urbańczyk w środku to strata za stratą.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/07/15 09:31 # przez nowy
Kto był na turnieju? Proszę o relację :)

Rymu prowadził relację na sektorze M (dzięki!).

Z opinii wyczytałem, że było zacnie, ale frekwencja niewielka - a to też dlatego, że rozłożone to było na prawie cały dzień i może lepiej gdyby był jeden mecz FKS kontra. Tak czy inaczej żałuję, że nie mogłem być.

Wideo - skróty, kulisy i wzruszające odsłonięcie tablicy 5 Chłopaków ze Stali tu
stalmielec.com/?p=62448

--

Z istotnych: wraca doping na stadion! Już zapewne wszystko poukładane.

Przekazuję informację od Kornika.

WAŻNA INFORMACJA !!!

Zapisy na karnety na obecną rundę (10 meczów w Mielcu) oraz bilety na sektor B na mecz Stal - Warta prowadzimy do 22 lipca !!! (poniedziałek) w ośrodku Kibice Razem, pierwsze wejście na stadion od strony kas klubowych. Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 12:30 - 17:00. PO 22 LIPCA NIE PRZYCHODZIĆ I NIE MARUDZIĆ O TAŃSZE KARNETY I BILETY NA MŁYN.

Karnet ulgowy do 26 roku życia, obojętnie na która stronę stadionu w cenie 75 zł (w klubie 80).

Karnet normalny obojętnie na którą stronę stadionu w cenie 120 zł (w klubie 160).

Bilety na sektor B na mecz Stal - Warta w cenie 5 zł (TYLKO NA MŁYN).


Zatem kto jeszcze nie ma karnetu a chce lub chciałby dołączyć do Młyna - proszę i info. Skontaktuję z Kornikiem.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/07/15 09:54 # przez slowik
Kristian Soljić: ktoś coś wie?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.263 s.
Zasilane przez Forum Kunena