Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/12/12 10:53 # przez lojer
Po ponad tygodniu od ogłoszenia kto wypada z baru, nikogo nowego godnego uwagi, gotowego do gry tu i teraz. Czyli dogadanego nikogo nie mieliśmy. Dla mnie ważnym wskaźnikiem będzie nie tylko kto nowy przyjdzie, ale i kiedy. Pierwszą datą będzie koniec rundy w Ekstraklasie (21.12,a potem początek stycznia, kiedy formalnie otwiera się okienko. Jeżeli do połowy stycznia kadra nie będzie zamknięta, to lipa.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/12/12 16:33 # przez grzes
W marcu gramy w PP z Lechem u siebie, no to Legia w kolejnej rundzie?
@ Lojer- pełna zgoda, do połowy stycznia powinne być znane wzmocnienia.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/12/14 12:05 # przez nowy
Dzieje się w Klubie. Dzieje się w Drużynie.

Zgadzam się, że czym szybciej zostaniemy wzmocnieni, tym lepiej. Luty to będzie już za późno.
Ale też spokojnie, nie musiał być nikt dogadany by ogłaszać komu Klub dziękuje.

I o tym co nieco opowiada Marzec w wywiadzie dla podkarpacielive .

Marzec wprowadził porządki i układa drużynę pod siebie. To niezła odpowiedź na założenia, że będzie marionetką i nie będzie miał posłuchu. No ma.
Podobnie jak z wypowiedziami - sporo mówiło się jaki to Smuda. Tymczasem wolę takie słowa jak te o Prokicu, Soljicu czy z tego wywiadu - niż ciągle powtarzane jak to tworzy się drużyna.
No ale i tak wszystko zweryfikuje wiosna.

Dzieje się też zakulisowo. A to Soljić rozwiązuje kontrakt bo ma zaległości. A to Marca ma zastąpić ktoś inny. A to Nowak już odchodzi. A to jakieś słuchy o bukach i własnych interesach odchodzących piłkarzy. A to, a tamto.
Pewnie w każdej spekulacji jest ziarnko prawdy - jak choćby Noir wspomniała na sektorze, że Klub ma zaległości dla piłkarza, którego nie ma w Mielcu już jakiś czas.
Są też i w drugą stronę. Domański i Kościelny. Żubrowski w przypadku awansu.

Plus oczywiście finanse. Niestety nie widzę na leliwa.pl zachowanej rozmowy z panem prezydentem Wiśniewskim. A chciałem się Wam pochwalić, że zadzwoniłem do radia i zadałem pytanie o finansowanie FKS, kwestię budżetu miasta i ogólne podejście miasta i prezydenta osobiście do tego w perspektywie walki o awans do ESA.
Niestety w ferworze, że dodzwoniłem się i mówiłem do milionów zapomniałem się nie zadając pytania o Spółkę Akcyjną...
Na moje pytania prezydent odpowiedział dyplomatycznie - no tak, tniemy stypendia, ale wywalczyliśmy ich zachowanie do czerwca wiedząc kiedy kończy się sezon. Szukamy rozwiązań, także z prezesami klubów nt. finansowania.

Już nieco poza powyższym, przyjemnie słucha się Wiśniewskiego, który przyznaje, że podnoszą podatki (dzień przed rozmową klepnięto podwyżkę podatku od nieruchomości), że tną koszta (czyli np. te stypendia), ale trzeba dopiąć budżet, oświata to 10mln, których nie mamy etc. jednocześnie nie psiocząc skąd to się wzięło; choć wszyscy wiemy skąd to się wzięło.

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/12/14 13:36 - 2019/12/14 13:36 # przez grzes
Primel wczoraj wyprowadził się z mieszkania Cholewiaka, Mateusz wraca? lub będzie inny lokator
jeśli chodzi o kasę w klubie to coś jest na rzeczy, trzeba patrzeć na zaangażowanie Poręby
co do kasy z miasta, kolejne pomysły Warszawy mogą być przysłowiowym gwoździem do trumny dla budżetu takich ośrodków jak Mielec
Ostatnio zmieniany: 2019/12/14 13:36 przez grzes.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/12/21 17:00 # przez grzes
Stal wydaje oświadczenie, po zapowiedziach miasta straci milion. Nowy rok będzie ciekawy. A inni, Idzie odbiło Marca z Bełchatowa, Haydary przymierzany do 6 klubów ekstraklasy.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2020/01/02 11:01 # przez slowik
Nowy Rok się zaczął. A o transferach na razie cisza. Oby to była cisza przed burzą i zapowiedź prawdziwych fajerwerków.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2020/01/03 17:29 # przez grzes
Kiełpin rozwiązał kontrakt że Stałą, podobnie zrobił banaszewski z Arką, czy wróci do Mielca?, z Termaliki odchodzi Gutkovskis, ale znacznie ciekawiej w ekstraklasie. Niezgoda do USA a za niego Świerczok?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2020/01/04 06:28 # przez grzes
Prokuratura prowadzi śledztwo - obstawianie wyników meczy przez kilku, doświadczonych piłkarzy Stali i wpływanie na ich wynik - jednym słowem drukowanie? Celowe porażki z Odrą i Chrobrym?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2020/01/05 18:51 # przez grzes
Stal leci do Turcji, w PS wywiad z Marcem i robi się ciekawie , nie wszyscy szli w tę samą stronę, nazwiska nie padają, ale lista transferowa wskazuje o kogo chodzi, do tego te zakłady u buka. Co jeszcze się wydarzy? , miało być spokojnie niczym w sezonie ogorkowym, może być gorąco. A o nowych zawodnikach cisza.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2020/01/08 19:59 # przez grzes
Sprawą obstawiania wyników przez zawodników Stali zajmie się PZPN, wśród kibiców są sugestie, że dotyczy to zawodników, którzy opuszczają Mielec wiosną. Sprawa dotyczy "telewizyjnych" meczy z Odrą i Chrobrym. Coś chyba jest na rzeczy.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.240 s.
Zasilane przez Forum Kunena