Liga Mielecka

Gramy w Fantasy Futbol

Ekstraklasa, Premier League, Champions League

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/08/21 22:34 # przez nowy
Są już bramki: www.polsatsport.pl/film/bruk-bet-termali...?ref=wideo_najnowsze

- Nowak pysznie!
- Tomasiewicz luks wykończenie!

I trybuny :) Już reakcja na faul pierwszy z wideo mówi wiele o trybunach. No a później gramy u siebie :)

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/08/22 07:08 # przez grzes
veni, vidi, vici
wygrana 2-1 z Termalicą, @ Nowy - nie wiem na jakim meczu był twój teść. Stal zagrała dobrze i lepiej niż w Bielsku, a gra cały czas tak samo, czy u siebie czy na wyjeździe. Raz wychodzi to lepiej a raz gorzej. Od początku było widać, że to dobry mecz i taki był do końca. do 30 minuty obie drużyny miały po 2 sytuacje, które powinny zakończyć się golami, po naszej stronie mieli jej Getinger i Prokić, po przeciwnej Gutkovskis (świetna interwencja Kiełpina). Mecz szybki, akcja za akcję. Końcówka wybitnie dla Stali, najpierw Paluchowski przy kontakcie z rywalem wywraca się tuż przed 16, a sędzia gwiżdże wolnego, gospodarze protestują a Nowak z Getingerem ustawiają piłkę. W końcu Nowak strzela w okienko (piłka po rękach Budziłka) i prowadzimy. Chwilę później Mak do Tomasiewicza a ten po długim roku i 2-0. Publika mielecka szaleje, nokaut Termaliki. Po przerwie nie ma szturmu gospodarzy, a Paluchowski marnuje setkę, jest przyblokowany, mógł zamknąć mecz. Owszem Termalica miała przewagę po przerwie, ale przed strzeleniem gola miała tylko jedną sytuację, Stal mądrze się broniła a Solijc w powietrzu wygrywał wszystko. Później Mikovic się przedarł lewą stroną, podał na drugą stronę pola karnego, a tam niepilnowany Purece strzelił i było 2-1 dla Stali. Końcówka to jak zwykle nerwy, niepotrzebne straty i złe wybory w kontrze. Po jednej ze strat, starcie Dobrotki z Gutkovskisem w polu karnym i sędzia wskazuje na róg, gdyby była 11 pewnie by się wybronił. Fajny, emocjonujący mecz. Graliśmy u siebie, na ponad 4000 widzów, ponad 2500 to byli nasi (był też Dżaku), bardzo wiele znajomych twarzy . A najbliższy poniedziałek kolejny hit, 19:39 gramy z Miedzią. Mak jeszcze nie w formie, Stasik dostawał więcej piłek, a Prokic chce się zakiwać. Do jednej rzeczy się przyczepię, ale to już widzą wszyscy. Za dużo kombinujemy, tj. gdy mają chłopaki piłkę w dobrej pozycji do strzału to jeszcze podają, nie wiem może chcą z nią wjechać do bramki rywala? Walić w bramę, może będzie tak przyszła, zeszła, weszła. Oby tak w poniedziałek.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/08/22 07:40 # przez nowy
@Grześ: dziękuję, na Twą relację czekałem przebierając nogami :)
no to jak to ze Stalą - bardzo różne opinie. Tą, którą spisałem krótko potwierdził Tylu - fajno gdyby tu napisał.

W poniedziałek sektor M!

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/08/22 10:40 # przez tylu78
Termalica - Stal...Nowy potwierdzam(jak teść ) kolejki w kasach przed meczem spore ,dla kupujacych bilet jak ja(a mozna bylo przez neta zakupic) okolo 30 minGra oczekiwania udalo sie zakupic by cos okolo 20 minuty juz trwajacego meczu pojawic sie na obiekcie sportowym..pierwsze wrazenie?pozytywne...stadion,boisko blisko...i co wazne wszedzie kibice STALI glosno dopingiem wspierali naszych zawodnikow(niezly gniazdowy)porywal do dopingu...Grzes nie wiem jak Cie uslyszalem w tym wszystkim ..Potwierdzam slowa Grzesia co do meczu,dodam ze jeszcze emocje byly jakies wieksze ..dalo sie zauwazyc agresywnosc niektorych zawodnikow Termaliki..podpadl mi Wlazlo kilku krotnie a jesgo kopniecie po gwizdku juz niby przypadkowe(Tomasiewicza)az urzeklo zamiarem jaki mial...Nowak,gol gol radosc w poblizu sektora C ,klatki....super....cieszac sie z tej bramki wpada druga,nie widzialem poczatku akcji,jej koncowy final,to co najwazniejsze gol gol...Tomasiewicz...nie wiem skad wogole Mak jako strzelec ..przerwa ,emocje nieco opadły..Druga polowa...Dla mnie byla ona troszke slabsza w naszym wykonaniu,ale majac prowadzenie 2-0 takie zalozenia taktyczne..byla szansa na podwyszenie wyniku ale chyba Paluchowskiemu zabraklo niewiele do dziubniecia piki po centro strzale Stasika..Termalica zdobywa bramke ,emocje podwyszaja sie ..udaje sie utrzymac wynik do konca,jest radosc pilkarzy ,kibicow..Mecz bardzo dobry,ze nie bylo w tv...niech zaluja....Nie wiem jak inni,ale dla mnie nasi rezerwowi malo daja..Barisic czegos mu brakuje,moze to tylko ja tak sadze...

tylu78

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/08/22 12:35 - 2019/08/22 12:38 # przez grzes
powrót Koleva do Stali?, rozwiązał dziś kontrakt z Arką
@Tylu - mam takie samo zdanie, ławka niewiele wnosi
Ostatnio zmieniany: 2019/08/22 12:38 przez grzes.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/08/23 15:39 # przez grzes
Stal Tychy w niedzielę 8/09 o 12:45, relacja w tv, weekend reprezentacji, jeśli będą powołania młodzieży to mecz będzie przełożony.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/08/27 11:10 # przez grzes
1-0 wygrywamy z Miedzią i jesteśmy LIDEREM, mecz nie porwał, raczej dla koneserów taktyki, ale liczą się 3 punkty. Miedź uważna w defensywnie, w zasadzie stworzyła dwie sytuacje w całym meczu (sytuacja Ojaamy i wolny Marquitosa), choć po stracie bramki miała sporą przewagę w posiadaniu piłki co przekładało się w zasadzie tylko na rzuty wolne i rożne. Stal grała swoje, spokojne i ostrożne rozgrywanie, kilka fajnych, niewykorzystanych sytuacji (Prokic, Tomasiewicz, Janoszka, Mak) i akcja meczu, najpierw kiks, potem piłka do Nowaka, ten centruje a Paluchowski z trudnej pozycji, głową wpycha piłkę do bramki Załuski. Coraz bardziej widoczny Stasik, Mak się powoli rozgrywa, Solijc jak zwykle, Nowak i Tomasiewicz swoje, kolejny dobry mecz Kiełpina, trudno się do kogoś w Stali przyczepić. W niedzielę o 19 trudny mecz w Niepołomicach, gramy bez Solijca.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/08/27 12:38 # przez slowik
Jak to bez Soljicia?! Dawać Kristijana za Josipa i ilość Soljiciów na boisku będzie się zgadzać :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/08/30 16:59 # przez grzes
tak jak się spodziewałem, mecz z Tychami z niedzieli 8/09 przełożony na środę 18/09, będzie maraton: 14 Olsztyn w, 18 Tychy d, 21 Bełchatów d, 24/25 Grudziądz PP w, 28 Radomiak w - 15 meczy w 2 tygodnie

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

FKS Stal Mielec I liga 2019/2020 2019/09/01 23:37 # przez nowy
Wygrana w Niepołomicach! :) Lider jak się patrzy.

Bramka Nowaka po fajnym rozegraniu rzutu rożnego:
www.polsatsport.pl/film/puszcza-niepolom...c-01-bramka_6884322/

Piszę o Stali na Twitterze . Wspólnie dyskutujemy o Stali na Sektorze M w Messengerze . O LM także na dedykowanej grupie na Facebooku .

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.129 s.
Zasilane przez Forum Kunena